OVULAČNÍ MIKROSKOP

750
20.5.05 09:28

OVULAČNÍ MIKROSKOP

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti se zjišťováním ovulace podle mikroskopu?
Objednala jsem si ovulační mikroskop LADY Q a dneska ráno jsem ho vyzkoušela a hned se mi tam zobrazila spousta kapradinek a to jsem 4DC, je to vůbec možné ?
MS mám velmi slabou cca 2 dny.
Poradíte někdo ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
20.5.05 10:40

Mně to fungovalo dost dlouho a spolehlivě jako antikoncepční metoda. Za 5 let jsem ani jednou neotěhotněla, takže bych řekla, že na kapradinky a bublinky se dá spoléhat.
SunnyDay

• Nahlásit
  • Citovat
46
20.5.05 10:49

Ahoj, mě by zajímalo, jak je to s bublikami a kapradikami, když má žena anovulační cyklus??? Stát se to přeci může. díky Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.5.05 10:57

ahoj, nemám s tím zkušenost, ale ráda bych se zeptala, kde se to dá objednat? Taky bych to chtěla…

• Nahlásit
  • Citovat
6545
20.5.05 11:49

Má zkušenost je poněkud rozpačitá :o :wink:
Podle ovulačního testu (z moči) jsem OVU třeba pár dní ještě neměla a podle toho Lady Q jsem měla OVU - respektive plodné dny přes 14 dní. Říct, kdo z nich měl pravdu, nemohu, protože jsem otěhotněla hned.
Kamarádka má zkušenost, že po měsíci jeho používání (a 9 snažení) otěhotněla a její kamarádka prý otěhotněla taky první cyklus, který ho použila (4 snažení).
GaB, 33týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.5.05 11:58

v lekarne na Novodvorske na P4 ho maji za cca 200, myslim ze ho posilaji i na dobirku.

martina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.5.05 00:10

Ahoj!Tady se dá objednat a přišel asi za 2dny - http://www.vltava2000.cz/…dsdetail.asp?…
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
8
21.5.05 02:15

Ahoj holky,prosim vas jak dlouho se da ten mikroskopek pouzivat?Predpokladam,ze se po pouziti umyje a da se pouzivat dal,ne?diky za odpoved pa Lacky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
21.5.05 07:14

Já myslím, že ho můžeš používat neomezeně, stačí jen měnit baterii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.05 08:59

IVULE-Nějaké kapradinky jsem tam měla celou dobu!Ale ty plodné byly jiné!Celou dobu jsem měla takové baculaté a okolo bublinky a v plodném období byly jako kreslené slabým perem bez bublinek!Ale přítomnost dobré kapradiny není záruka proběhlé ovulace!!Doporučuji současně měřit bazální teplotu!
Pá Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama