Reklama

Oženil se mi milenec.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janik908
Stálice 61 příspěvků 16.09.18 15:46
Oženil se mi milenec.

Zdravím dámy.. Toto téma je trochu proti srsti všem zarytě věrným dámám. Proto prosím o pochopení a žádná odsuzovani..
Po 4 letech vztahu a těžkém rozchodu jsem si nasla milence.. Tahneme to spolu 3 roky.. Nikdy jsme si nic neslibovali. Vždycky jsme to na nějakou chvíli utnuli, kdyz jsem si někoho našla nebo on.. Ja s nim nikdy nebyla, kdyz jsem někoho mela. Pak prisel, ze i on si našel.. Ok. Brala jsem to. Jenže chtíč byl silnější než já a já i přesto, ze jsem věděla, že ma přítelkyni, jsem s ním spala dal.. Ja svobodná samozřejmě.. Pak prisel šok, kdyz slečna otěhotněla.. Jenže ja opět podlehla.. Nejsem do nej zamilovaná, ale sex s nim byl to nejlepší, co jsem kdy zažila.. Takze to pořád pokračovalo.. No a včera se mi můj milenec oženil a tuhle informaci mi jaksi zapomněl zmínit. Timhle se to pro me uzavřelo. Ale najednou mám pocit, že mi bude chybět část mě a docela mě to vzalo..
Vím, co mam dělat.. Jen mě zajímá, jestli jste se do takové situace někdy také dostaly? A jak jste se s tím vypořádaly?? Děkuji…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Margery
Echt Kelišová 8396 příspěvků 16.09.18 15:53

Tak pokud ti nevadilo, že čeká dítě s jinou a jemu taky ne, tak nějaký papír a kroužek na prstě nebude moc velká překážka :nevim:

lachtanice86
Kelišová 5968 příspěvků 16.09.18 15:54

Dítě ti nevadilo ale prstýnek jo?

divine woman
Echt Kelišová 8387 příspěvků 16.09.18 15:55

Buď ráda, že se ho zbavíš. Charaktera, co spí s více ženami najednou. Máš příležitost najít si jiného, lepšího chlapa, který se bude věnovat jen tobě.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10867 příspěvků 16.09.18 16:00
@Janik908 píše:
Zdravím dámy.. Toto téma je trochu proti srsti všem zarytě věrným dámám. Proto prosím o pochopení a žádná odsuzovani..
Po 4 letech vztahu a těžkém rozchodu jsem si nasla milence.. Tahneme to spolu 3 roky.. Nikdy jsme si nic neslibovali. Vždycky jsme to na nějakou chvíli utnuli, kdyz jsem si někoho našla nebo on.. Ja s nim nikdy nebyla, kdyz jsem někoho mela. Pak prisel, ze i on si našel.. Ok. Brala jsem to. Jenže chtíč byl silnější než já a já i přesto, ze jsem věděla, že ma přítelkyni, jsem s ním spala dal.. Ja svobodná samozřejmě.. Pak prisel šok, kdyz slečna otěhotněla.. Jenže ja opět podlehla.. Nejsem do nej zamilovaná, ale sex s nim byl to nejlepší, co jsem kdy zažila.. Takze to pořád pokračovalo.. No a včera se mi můj milenec oženil a tuhle informaci mi jaksi zapomněl zmínit. Timhle se to pro me uzavřelo. Ale najednou mám pocit, že mi bude chybět část mě a docela mě to vzalo..
Vím, co mam dělat.. Jen mě zajímá, jestli jste se do takové situace někdy také dostaly? A jak jste se s tím vypořádaly?? Děkuji…

Měla jsi milence. Ne přítele. Takže mu nemůžeš nic vyčítat. Ne a nedostala jsem se nikdy do takové situace. Nehodlám si komplikovat život. A ve 40 mám jiné zájmy než se nechat oblbovat nevěrníkem.

Janik908
Stálice 61 příspěvků 16.09.18 16:02

@lachtanice86 nečekaně, že? ;) Jasně, že mi to vadilo.. Vzdyt nejednou jsem to ukončila s tim, že to tak nejde.. Ale vždy jsem povolila.. Neni to naivita, nejsem zadna patnáctka, co si musí za kazdou cenu něco dokazovat. Prostě ta touha byla silnější.

Uživatel je onlinerokris
Kelišová 5983 příspěvků 16.09.18 16:03
@Russet píše:
Měla jsi milence. Ne přítele. Takže mu nemůžeš nic vyčítat. Ne a nedostala jsem se nikdy do takové situace. Nehodlám si komplikovat život. A ve 40 mám jiné zájmy než se nechat oblbovat nevěrníkem.
:kytka:

Janik908
Stálice 61 příspěvků 16.09.18 16:03

@Russet konstruktivní odpověď. Děkuji. Na to jsem se ptala. ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 44410 příspěvků 16.09.18 16:11

Takze by jste uz oba meli dostat rozum a dostatecne dospet. On se ma venovat sve rodine a ty si zarid uz svuj zivot bez milence. Chtic krot nebo si najdi staleho partnera.
Co jineho delat? :nevim:

Uživatel je onlinemalá_holka
Kelišová 5077 příspěvků 16.09.18 16:13

tys dávala, on bral. podle mě počítá s pokračovaním.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 16.09.18 16:15

No pokud vás oba neodradilo dítě, tak pochybuju že svatba ano. Chudák ta jeho, zasloužila by vědět koho má doma :cert:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:16

Můžu se zeptat, proč jste nebyli spolu? Jinak Vám to neklapalo?
Nechci nijak hodnotit, sama jsem uvízla tak nějak „mezi“, jestli to chápu dobře, ta svatba je u Tebe mezník, za který nechceš jít, protože se bojíš, že ho budeš o to více postrádat?

PaníBovaryová
Závislačka 3878 příspěvků 16.09.18 16:18

lituješ, že si nevzal tebe?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 16.09.18 16:21
@Janik908 píše:
@lachtanice86 nečekaně, že? ;) Jasně, že mi to vadilo.. Vzdyt nejednou jsem to ukončila s tim, že to tak nejde.. Ale vždy jsem povolila.. Neni to naivita, nejsem zadna patnáctka, co si musí za kazdou cenu něco dokazovat. Prostě ta touha byla silnější.

Ja si myslím,že povolis zase… :think:

Janik908
Stálice 61 příspěvků 16.09.18 16:21

Nelituji. V žádném případě.. Jen jsem si už nějak zvykla, že ho mám ve svým životě.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >