Rozejít se nebo dát šanci? Tvrdí, že se rozvede

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 09:29
Rozejít se nebo dát šanci?

Zdravím, stručně popíšu situaci. S partnerem jsme 5 let. Já 28, on 42, máme 6 měsíčního synka. Když jsme se seznámili, partner byl ženatý, z předchozího vztahu má 2 děti. Vše mi vyložil tak, že manželka je neschopná, nerozumí mu atd… o dětech mi řekl že jsou téměř dospělé. V době kdy jsme se seznámily, měl jinou přítelkyni-milenku, s tou se rozešel a začal se mnou. Později jsem se dozvěděla, že ale mladšímu dítěti je jen 6 a že ne všechno je jak se zdá. Do toho udržoval vztah s manželkou. Ta ho po 2 letech vykopla a požádala o rozvod, rozvedený dosud není, tahají se o majetek. O předchozí děti nyní nejeví zájem. Několikrát jsem zjistila, že ne vše, co říká je pravda. Namátkově: říkal, že s manželkou nespí, ale spal; v době kdy mě sliboval, že se s ní rozvede, manželku prosil, ať ho neopouští; několikrát jsem zjistila že si píše k kamarádkama/ko­legyněma, ne úplně nevinně, chodí s nimi na obědy, vozí je domů. To vše opakovaně.
Vše zapírá a dělá blázna ze mě. Jeden den něco řekne, druhý tvrdí že to bylo opak. Při konfrontaci s emaily, chaty tvrdí, že to on nepsal..
Ke mně a synkovi se chová slušně, stará se /když se mu zrovna chce, občas pomůže, s penězi problém nemáme. Stále tvrdí, že jen co se rozvede, se vezmeme. Když se zrovna „nic neděje“, rozumíme si. Co dělat? Zůstaly byste? Věřit mu nebo ne?
Prosím anonym.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
teerax
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 16.09.18 09:35

ne nevěřila a nezůstala. Prolhaný, nespolehlivý, za nějaký ten rok možná dřív, budeš řešit to, že si vydržuje zase nějakou další, tihle typi se nemění..
kdyby ho manželka nevykopla, tak k tobě nikdy nepůjde :roll:

byla chyba, že sis začínala se ženatým..ženatí, co loví milenky jsou většinou všichni stejní ubožáci :roll:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.09.18 09:37

8o těch šancí už bylo dost, ne? Ne, nebyla bych s ním, mám hrdost.

Monchichik
Kelišová 5469 příspěvků 16.09.18 09:38

No já bych mu nevěřila ani slovo a neměla bych asi s někým takovým dítě. Manželka, milenka, ty jako další milenka. Nejeví zájem o svoje děti, prohání další ženský, lže ti, stará se, když se mu chce…no k čemu ti jako je?

hanča74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 16.09.18 09:38

On ženatý,ty v té době milenka číslo dvě. Miminko jste si určitě společně přáli. O vlastní děti nejeví zájem. To snad nepotřebuje komentář nemyslíš?

Markéta80
Hvězda diskuse 40476 příspěvků 16.09.18 09:39

byla jsi jeho milenka, lhal celou dobu. Zázrak nečekej :?

nostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 16.09.18 09:44
@Anonymní píše:
Zdravím, stručně popíšu situaci. S partnerem jsme 5 let. Já 28, on 42, máme 6 měsíčního synka. Když jsme se seznámili, partner byl ženatý, z předchozího vztahu má 2 děti. Vše mi vyložil tak, že manželka je neschopná, nerozumí mu atd… o dětech mi řekl že jsou téměř dospělé. V době kdy jsme se seznámily, měl jinou přítelkyni-milenku, s tou se rozešel a začal se mnou. Později jsem se dozvěděla, že ale mladšímu dítěti je jen 6 a že ne všechno je jak se zdá. Do toho udržoval vztah s manželkou. Ta ho po 2 letech vykopla a požádala o rozvod, rozvedený dosud není, tahají se o majetek. O předchozí děti nyní nejeví zájem. Několikrát jsem zjistila, že ne vše, co říká je pravda. Namátkově: říkal, že s manželkou nespí, ale spal; v době kdy mě sliboval, že se s ní rozvede, manželku prosil, ať ho neopouští; několikrát jsem zjistila že si píše k kamarádkama/ko­legyněma, ne úplně nevinně, chodí s nimi na obědy, vozí je domů. To vše opakovaně.
Vše zapírá a dělá blázna ze mě. Jeden den něco řekne, druhý tvrdí že to bylo opak. Při konfrontaci s emaily, chaty tvrdí, že to on nepsal..
Ke mně a synkovi se chová slušně, stará se /když se mu zrovna chce, občas pomůže, s penězi problém nemáme. Stále tvrdí, že jen co se rozvede, se vezmeme. Když se zrovna „nic neděje“, rozumíme si. Co dělat? Zůstaly byste? Věřit mu nebo ne?
Prosím anonym.

Ani jsem to nedočetla.Od samého začátku ti lže a podvádí tě. Už dávno jsi ho měla kopnout do pozadí.

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 16.09.18 09:48

Podváděl dlouhodobě manželku, o svoje děti se nestará.. no prostě ideální budoucí manžel :jazyk:

verujan
Kecalka 214 příspěvků 16.09.18 09:52

Nebyla bych s ním, čím dřív od něj odejdeš, tím líp pro tebe i pro tvého syna.

Janli
Kelišová 6306 příspěvků 16.09.18 09:52

Podvádí, lže, nestará se o děti, opakovaně lže a podvádí. Byla jsi pro něj jen z nouze ctnost, když ho manželka vykopla… Nepřipadáš si jako hadr na podlahu? Vážně čekáš, že se něco změní?

truelly
Závislačka 2836 příspěvků 16.09.18 09:57

Fuuuuuj :poblion: ale nech si ho. Svůj ke svému. Když jsi byla svolná k tomu, začít si se ženatým chlapem, tak jsi stejná špína jako on. Tys mu umožňovala rozvracet manželství a podvádět. Je vidět, že Boží mlýny už v tvém případě taky pracují :potlesk:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 16.09.18 09:58

Pokud ti nevadi zit s lharem, byt jednou z mnoha a v podtate cekat jen na to, az se jednou kvuli nejake zajimavejsi kamarádce vykasle i na Vase dite, tak s nim klidne bud. :nevim:

teerax
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 16.09.18 10:05
@truelly píše:
Fuuuuuj :poblion: ale nech si ho. Svůj ke svému. Když jsi byla svolná k tomu, začít si se ženatým chlapem, tak jsi stejná špína jako on. Tys mu umožňovala rozvracet manželství a podvádět. Je vidět, že Boží mlýny už v tvém případě taky pracují :potlesk:

to bych úplně nehodnotila tak přísně. Byla naivní a asi zamilovaná a doplatila na to, jak se předem dalo čekat. Manželství si rozvracel on sám z vlastní vůle.
Největší špína je člověk, který má závazky, podvádí a lže na všechny strany, což je v tomto případě on.

Lada84
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 16.09.18 10:05

Mas, co jsi chtela :potlesk:

Bubla_Bučková
Závislačka 4111 příspěvků 16.09.18 10:08
@truelly píše:
Fuuuuuj :poblion: ale nech si ho. Svůj ke svému. Když jsi byla svolná k tomu, začít si se ženatým chlapem, tak jsi stejná špína jako on. Tys mu umožňovala rozvracet manželství a podvádět. Je vidět, že Boží mlýny už v tvém případě taky pracují :potlesk:

Ha ha, ne asi… Dobře ti tak! :P

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >