Jsem na starší. Jsem divná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 18:06
Jsem na starší. Jsem divná?

Chtěla bych znát váš názor. Je mi 17 a kluci v mém věku mi nic neříkají. Libí se mi muži kolem 30,40. Jak vzhledově, tak tím, že už se chovají úplně jinak. Jsem divná? Nedokážu si představit, že bych chodila s klukem v mém věku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
P-aulin-a
Kecalka 110 příspěvků 15.09.18 18:11
@Anonymní píše:
Chtěla bych znát váš názor. Je mi 17 a kluci v mém věku mi nic neříkají. Libí se mi muži kolem 30,40. Jak vzhledově, tak tím, že už se chovají úplně jinak. Jsem divná? Nedokážu si představit, že bych chodila s klukem v mém věku.

ahoj :) urcite nejsi, kazda mame jine preference a navic tohle je uz v dnesni dobe dost bezne.
ja mela v 17 letech rok pritele, kteremu bylo 35. Ted je mi 26 uz 4 roky ziji s pritelem, ktery je o 25 let starsi (vypada ale tak na 40 :) ) Urcite se najdou lidi, kterym to prijde divne - ale co je nam po tom ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 15.09.18 18:12

Měla jsem to odjakživa stejně ;) muž je o 14 let starší

Adrasteia
Závislačka 2782 příspěvků 1 inzerát 15.09.18 18:17

Někdo to tak má. Já taky. Manžel je o čtvrt století starší, máme děti a jsme spolu už téměř dvacet let šťastní.

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 15.09.18 18:19

Neřekl bych „divná“. Naopak, pokud je to tak, jak píšeš, jsi asi mentálně vyspělejší než tvé vrstevnice, což je velké plus! :)

Teď ještě, aby tě nějaký takový chtěl! Hodně štěstí! :)

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 15.09.18 18:22
@D. C. píše:
Neřekl bych „divná“. Naopak, pokud je to tak, jak píšeš, jsi asi mentálně vyspělejší než tvé vrstevnice, což je velké plus! :)Teď ještě, aby tě nějaký takový chtěl! Hodně štěstí! :)

To bych netvrdila, že každá náctka zabouchlá do čtyřicátníka je vyspělejší :nevim:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 15.09.18 18:27
@Russet píše:
To bych netvrdila, že každá náctka zabouchlá do čtyřicátníka je vyspělejší :nevim:

Asi tak, já vyrůstala bez táty, takže to přisuzuju tomu :mrgreen: otcovský komplex :lol:

Luca82
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 15.09.18 18:27
@Russet píše:
To bych netvrdila, že každá náctka zabouchlá do čtyřicátníka je vyspělejší :nevim:

Jasne ze ne.
Ja to mela take, ale u me to byl syndrom chybějícího otce.
Se zvysujicim vekem me to ale preslo, protoze kdyz bych mela dodržet ten vekovy rozestup, na kterem jsem zacinala, tak by z toho byl syndrom chybejiciho dedecka, pripadne syndrom stavajici pozustale :lol: :jazyk:

P-aulin-a
Kecalka 110 příspěvků 15.09.18 18:32
@Luca82 píše:
Jasne ze ne.
Se zvysujicim vekem me to ale preslo, protoze kdyz bych mela dodržet ten vekovy rozestup, na kterem jsem zacinala, tak by z toho byl syndrom chybejiciho dedecka, pripadne syndrom stavajici pozustale :lol: :jazyk:
:lol: :lol: :potlesk:
Enicka
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 15.09.18 18:33

Jo podle mě to divné je.Kdyže bylo 17 ,tak sem se na třicetileté chlapy ani nedívala ,natož s níma něco mít. A ani teď bych staršího chlapa nechtěla. Ale je to jen můj názor, vidím,ze tady to tak má spoustu ženských. Ale podle mě je to divne :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 4 inzeráty 15.09.18 18:34

vůbec nejsi divná ;) já mám manžela o dvacet let staršího, náš vztah začal už v mých 19 a jsme spolu osm let z toho dva manželé :) kluci v mém věku mi taky do dnešního dne vůbec nic neříkají :zed: neříkám, že se mezi nimi nenajde nějaký, který by byl myšlenkově a chováním stejný jako třeba manžel, ale myslím, že takový už jsou dávno rozebraní :nevim:

Russet
Extra třída :D 12296 příspěvků 15.09.18 18:34
@Luca82 píše:
Jasne ze ne.
Se zvysujicim vekem me to ale preslo, protoze kdyz bych mela dodržet ten vekovy rozestup, na kterem jsem zacinala, tak by z toho byl syndrom chybejiciho dedecka, pripadne syndrom stavajici pozustale :lol: :jazyk:

Když vidím dnešní sedmnáctileté vystajlované hošiky, tak bych možná taky šla po starších, být mi sedmnáct. Ale v sedmnácti mě brali jen vrstevníci a člověk nad 30 byl stařec.

P-aulin-a
Kecalka 110 příspěvků 15.09.18 18:38
@Twixinka píše:
vůbec nejsi divná ;) já mám manžela o dvacet let staršího, náš vztah začal už v mých 19 a jsme spolu osm let z toho dva manželé :) kluci v mém věku mi taky do dnešního dne vůbec nic neříkají :zed: neříkám, že se mezi nimi nenajde nějaký, který by byl myšlenkově a chováním stejný jako třeba manžel, ale myslím, že takový už jsou dávno rozebraní :nevim:

ze? mozna je to i dobou - kolem me 30nici velmi casto jeste hraji videohry, alkohol je super zabava a ty sobecke nazory… :zed: :zed:
(nez me nekdo zacne chytat za slovo, tak netvrdim, ze je kazdy takovy :) )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 18:39
@Russet píše:
Když vidím dnešní sedmnáctileté vystajlované hošiky, tak bych možná taky šla po starších, být mi sedmnáct. Ale v sedmnácti mě brali jen vrstevníci a člověk nad 30 byl stařec.

Tak to mě v životě nenapadlo myslet si o cloveku,kterymu je treba 40,ze je starej :D A dost me to u spolužáků zaráží.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 4 inzeráty 15.09.18 18:42

@P-aulin-a tak, tak .. přijde mi, že u chlapů se ještě víc posouvá ta hranice, kdy se stěhují do maminek a zakládají rodiny a u ženských je to naopak, že chtějí už třeba ve dvaceti zásnuby, svatbu a miminko :nevim: no já už mám vybráno a manžela bych nevyměnila ani za nic :srdce: tedy občas bych ho dala komukoliv, kdo jde kolem, ale to asi každá :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >