Reklama

Nechce mě, strašně to bolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.18 11:28
Nechce mě, strašně to bolí

Ahoj chci se asi jen vypovídat.
Poznala jsem někoho na začátku léta. Vídali jsme se tak jednou týdně, spali jsme spolu. Nevím jak se to stalo já byla po rozchodu a potřebovala jsem nějaké povyražení. Ale po par týdnech jsem se do nej zamilovala. Jako nikdy predtim do nikoho. A to už jsem byla v pěkné řádce různých dlouholetých vztahů.
Tady tento muž mě naprosto odrovnal abych tak řekla. Ze začátku to vypadalo ze spolu určitě budeme mít oficiální vztah. Cítila jsem to nebo jsem si to alespoň myslela. Teď po dvou a půl měsících spolu stále jen spime..
Já už jsem mu dala x náznaku, ze je tam něco víc. Ale asi mě proste nechce. Naposledy jsme se viděli minuly týden. Od té doby mi parkrat volal, poslal svou fotku, psali jsme si…
Ale proste není tam asi ten zájem z jeho strany. Včera se cely den ani neozval..
Nedokážu se s tím smířit
Cítím se tak hrozně
Já se naprosto zamilovala..
A on mě proste nechce…

Jen jsem se chtěla vypsat…
lezim v posteli a brecim. Nic se mi nechce…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

flicek18
Kecalka 180 příspěvků 15.09.18 11:34

Zkus to bez náznaků na rovinu si s ním o tom popovídat. Ne každý náznaky přijímá a chápe ;) třeba to máte podobně, nebo by to rád zkusil taky aby z toho bylo něco víc ale myslí si, že Ty to nechceš.

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 15.09.18 11:41

Na chlapa s naznačováním? Málo který to pochopí. :) Nebylo by lepší než se hroutit doma v posteli si s ním na rovinu promluvit? Prostě mu říct jak to máš, alespoň budeš vědět na čem jsi. ;)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 15.09.18 11:44

Asi bys mu mela vyznat lasku, ne? Jak to ma jako cuchat ze ho tak moc milujes? Chlapi jsou na naznacovani natvrdly! A uvidis co ti na to rekne. S chlapama se musi jednat narovinu. Brecis uplne zbytecne kdyz vlastne vubec ani nevis co on na to

Prof. Farnsworth
Závislačka 4490 příspěvků 15.09.18 11:45
@Mipetonka píše:
Na chlapa s naznačováním? Málo který to pochopí. :) Nebylo by lepší než se hroutit doma v posteli si s ním na rovinu promluvit? Prostě mu říct jak to máš, alespoň budeš vědět na čem jsi. ;)

Jo, to ženský naznačování kolikrát nepochopí ani jiná žena. Řekni to naplno. Co se může stát? Přinejhorším řekne ne a budeš na tom stejně jako teď. Takže to může být jenom lepší. :mavam:

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 15.09.18 11:50

@Prof. Farnsworth přesně. :palec:

Annne
Závislačka 3241 příspěvků 15.09.18 11:52

ja asi fakt ziuju v nejakem jinem vesmiru…a do postele lezu s chlapem, ktery mi dava najevo sakra zajem a citim, ze ty city jsou oboustranne.

:think: jako co to je za divnej postup? : Na zacatku soulozime, treba se se pak zamijuju, treba ne a pokud jo, tak budu s tresoucim se srdickem zjistovat, jestli soulozicimu na mne zalezi.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 15.09.18 11:56

A víš o něm něco? Třeba jestli víš jistě že nikoho nemá a žije sám? :nevim: kamarádka nedávno taky někoho poznala..po pár měsících zjistila že má doma ženu a dvě děti :roll: tím se taky vysvětlilo proč se vídali tak málo :lol:

Normálně si s ním promluv, komunikace je základ.

Annne
Závislačka 3241 příspěvků 15.09.18 11:56
@Mipetonka píše:
Na chlapa s naznačováním? Málo který to pochopí. :) Nebylo by lepší než se hroutit doma v posteli si s ním na rovinu promluvit? Prostě mu říct jak to máš, alespoň budeš vědět na čem jsi. ;)

Nac promluvit? Slova, slova, slova…co ji ma rickt, ranit ji, ze pokud roztahuje, tak proc by nezasunul? Anebo ji ma rict, ze nevi, ze uvidi?
Laska se nezjistuje rozhovorem, lasku chlapa musi ta zena citit naplno z toho co ten chlap dela a jak dela, z kazdeho jeho cinu, gesta, pohledu, slova.

Annne
Závislačka 3241 příspěvků 15.09.18 11:58
@flicek18 píše:
Zkus to bez náznaků na rovinu si s ním o tom popovídat. Ne každý náznaky přijímá a chápe ;) třeba to máte podobně, nebo by to rád zkusil taky aby z toho bylo něco víc ale myslí si, že Ty to nechceš.

A co ma skusit? Vzdyt uz spolu zacali?

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 15.09.18 12:01
@Annne píše:
ja asi fakt ziuju v nejakem jinem vesmiru…a do postele lezu s chlapem, ktery mi dava najevo sakra zajem a citim, ze ty city jsou oboustranne..... :think: jako co to je za divnej postup? : Na zacatku soulozime, treba se se pak zamijuju, treba ne a pokud jo, tak budu s tresoucim se srdickem zjistovat, jestli soulozicimu na mne zalezi.

Nová doba! Host vyhazuje vrchního! :lol: :lol: měla jsem to stejně, pak jsem to jednou udělala právě takto, asi proto že jsem opravdu nikoho nehledala, tak jsem to neřešila.. A světě div se, jsme spolu doteď :lol: jen jsem se pak samozřejmě dozvěděla, že jsem v těch začátcích nebyla jediná, s kterou si užíval.. ale to jsem mohla čekat, žejo, když sama jsem to brala jako povyražení. Tak jestli to tady pán nemá stejně. :nevim:

Náměsíčná
Závislačka 3999 příspěvků 15.09.18 12:02

Náznaky nestačí. Když jste spolu začali tak věděl,že jde jen o sex. Ty to teď cítíš jinak. Bylo by dobré mu to říct. Buď to cítí stejně nebo to ukončete. Buď mu začneš chybět a ozve se sám nebo ne tak hledej jinde. Asi bych to neprotahovala jinak se budeš akorát trápit.

Annne
Závislačka 3241 příspěvků 15.09.18 12:14
@Lainaire8 píše:
Nová doba! Host vyhazuje vrchního! :lol: :lol: měla jsem to stejně, pak jsem to jednou udělala právě takto, asi proto že jsem opravdu nikoho nehledala, tak jsem to neřešila.. A světě div se, jsme spolu doteď :lol: jen jsem se pak samozřejmě dozvěděla, že jsem v těch začátcích nebyla jediná, s kterou si užíval.. ale to jsem mohla čekat, žejo, když sama jsem to brala jako povyražení. Tak jestli to tady pán nemá stejně. :nevim:

to neni o dobe, to je o tom, ze lezu do postele s kolemjdoucimi a pak se treba zamiluju, nebo ne.

Venetia
Hvězda diskuse 35886 příspěvků 15.09.18 12:20
@Annne píše:
ja asi fakt ziuju v nejakem jinem vesmiru…a do postele lezu s chlapem, ktery mi dava najevo sakra zajem a citim, ze ty city jsou oboustranne..... :think: jako co to je za divnej postup? : Na zacatku soulozime, treba se se pak zamijuju, treba ne a pokud jo, tak budu s tresoucim se srdickem zjistovat, jestli soulozicimu na mne zalezi.

uplně jiný vesmír no :D

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 15.09.18 12:20

Odřízni ho.

A začni si léčit vlastní rány v psychice a nebo mu budeš dělat matraci a budeš se tím takhle užírat ještě dlouho. Popřípadě zkusíš trik s „náhodným otěhotněním“ a budeš se děsně divit, že ho mimísek nezmění.

Bolí to. Ale to že jsi tak zamilovaná je téměř jistě podmíněné tvými starými ranami v psychice, že chceš toho, kdo nechce tebe a ještě ti ubližje. Je to skvělá příležitost to prozkoumat, vyčistit a konečně pak být s někým, kde ten vztah bude konstruktivní, pozitviní a plnohodnotný.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >