Reklama

Zamilovala se do jiného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

santadom
Nováček 5 příspěvků 16.09.18 15:06
Zamilovala se do jiného

Dobrý den… dlouho jsem přemýšlel jestli tady zkusím požádat o radu… Je mi 24 let a pracuj na uctarne. Pred tremi roky jsem se seznámil se svoji pritelkyni. Samozrejme bylo vse krasne, po par mesicich jsme spolu zacali bydlet v najmu. Na zacatku vztahu me podvedla ale odpustil jsem ji to. Asi po dvou letech jsme si vzali hypoteku na byt a zacali zit svuj sen. Poridili jsme si pejka a byli jsme tri. Ale… nevedel jsem ze existuje u me pritelkyne osoba z minulosti pro kterou mela vzdy slabost… pravdou je ze jsem pritelkyni postupne daval lasku najevo mene nez drive a i ten sex jsem zanedbaval (pritom pritelkyne je krasna zena a radsi jsem si ho vy… ) spali jsme spolu tedy parkrat do mesice a ano uvedomuju si ze to byla obrovska chyba…nicmene ne neresitelna. Takze do naseho vztahu prisel trochu stereotyp a v tehle fazi se ozval jeji strasak z minulosti… zacal ji vypisovat a ona se mu zacala sverovat s nasimi problemy… samozrejme strasak si prihrival polivcicku jak oni by tohle a tamhleto nikdy atd. zacala se mi tedy vzdalovat a odmilovavat se ode me…ted to skoncila protoze city ke me uplne opadly (vzdy jsme si ale jako kamaradi ohrome rozumeli a nikdy nestala rec) naopak city ke strasakovy vzrostly. Stehuje se do pronajmu a vikendy travy s nim asi mesic uz… byt jsem si nechal ja… vse tady zahodila… Strasak je vojak ktery za tyden jede na misi do Afganu na pul roku… Prosim Vas o radu zda ji mam nechat napr. 3 tydny vydechnout a obcas odepsat na jeji sms a potom se o ni zacit pomalu snazit??? Moc všem dekuji za rady. Prosim nesudte me on se nam taky vetrel do vztahu. Děkuji Vám. Dominik

Reklama

Reakce:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 16.09.18 15:10

Nech ji plavat, holek jsou mraky.

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 16.09.18 15:15

@santadom podvedla tě na začátku, podvadi tě ted, opustila tě kvůli jinému. A ten jiný je z doby minulé, tudíž tu bude vždy. Není to o tom, že se bohužel zamilovala jinde, je to o tom, že k n němu něco evidentně cítí a citit bude. Hlavně se nenech ukecat, až jí odjede. Vrátila by se jen na toho půl roku a pak ti zas ublizila. Najdeš si určitě lepší.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 16.09.18 15:40

Jsi mladý a toto preboli. Neponizuj se.

santadom
Nováček 5 příspěvků 16.09.18 15:46

Všem Vám děkuji za rady, ale tři roky jsme spolu v podstatě každý den a najednou tohle … nechat jí plavat je daleko lehčí napsat, než tím sám sebe přesvědčit…

Bonnie83
Povídálka 40 příspěvků 16.09.18 16:51

Když si představíš, že se k tobě vratí.. zase to třeba bude fajn.. kde máš jistotou, že jakmile se vratí voják z mise, nebudeš tomu muset čelit znovu?? To pak budou zahozené měsíce, které si mohl travit jinak… jen aby jsi toho potom nelitoval… o to jde..

akavi
Stálice 79 příspěvků 16.09.18 17:03

Najdi si nějakou, která má minulost vyřešenou a bude chtít jen tebe. A pouč se z chyb tohohle vztahu. Sice to bude chvilku bolet, ale lepší, než to prožívat pořád dokola. Jednou se asi nevěra odpustit dá, ale dalším odpouštěním ze sebe budeš dělat akorát onuci, která si neváží sama sebe. A ona s tebou bude vesele vorat dál.

santadom
Nováček 5 příspěvků 17.09.18 12:12

Já si pořád říkám … že jsem jí třeba dával málo volnosti atd … což je pravda, ale na tom se přece dá pracovat … říkám si, že si třeba odpočine a budu jí chybět … sám vidím jak naivně a hloupě to vypadá když to čtu … láska je slepá prostě …

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >