Oživení tématu

4
14.2.16 21:55

Oziveni tematu

Ahoj, omlouvam se ale nevím do jakeho tematu bych zadala svoji otazku… minulý tyden jsem byla u gynekologa, ktery mi nasel neco v levém vejcovodu.. byla jsem ihned na krvi kde mi vyšlo pozitivní hcg. Hodnotu jsem volala svemu doktorovi. Ten mi rekl ze hodnota je tak nizka ze musim zitra podstoupit jeste jeden odber krve na hcg.. mel podezření na mimodelozni tehotenstvi i me priznaky tomu odpovídaly. Po celou dobu jsem trochu krvacela. V patek jsem pocitila v podbrisku silnejsi bolest a krve ze me vyšlo o trochu víc. Od te doby nekrvacim ani nespinim. Nejsem z toho vubec moudra proto prosim o radu nebo nejakou zkusenost zda by to mohlo odejit samo..v patek jsem si udelala test ktery ukazal slabou, ale na oko viditelnou carku a po dvou dnech je carka na testu skoro miziva.. děkuji

Příspěvek upraven 14.02.16 v 21:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18163
14.2.16 21:59

@Jitkaaaaa Lidska imunita ma schopnost zlikvidovat mimodelozni tehotenstvi sama, takze je mozne, ze z toho tentokrat vyvaznes bez nejakeho lekarskeho zasahu. Ovsem otazka, co s timto vejcovodem, aby se to v budoucnu neopakovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
14.2.16 22:05

Dekuji za reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
14.2.16 22:09

Od mych kamaradek ktere si tim prosly znam jen spatne konce. Proto se obracim pro radu nebo zkusenost tady sem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama