Oznámemí těhotenství - jak to mám provézt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barcako
Nováček 8 příspěvků 17.11.18 18:49
Oznámení těhotenství

Mám trošku netradiční dotaz. Jen tak pro zajímavost a budoucí inspiraci by mě zajímalo jak jste přiteli/manželovi oznámily, že jste těhotné? :kytka: :D

Přečtěte si článek: Jak oznámit těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 17.11.18 18:51

@Barcako chtěla sem nějaké originální překvápko, ale natolik mě to překvapilo, že se na testu objevily //, že sem pak seděla u stolu, koukala úplně do blba a byla mimo že přítel hned poznal že se něco stalo, tak sem mu hned řekla co, aby se nebál, že někdo umírá nebo podobně :mrgreen:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 17.11.18 18:52

Byl v kuchyni, když jsem čůrala na test. Takže hned jak jsem vylezla ze záchodu, tak se ptal jak to dopadlo. Nic zvláštního ani originálního, ale jsem ráda že jsme tu radost mohli sdílet hned od počátku spolu. ;)

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 17.11.18 18:56
@Barcako píše:
Mám trošku netradiční dotaz. Jen tak pro zajímavost a budoucí inspiraci by mě zajímalo jak jste přiteli/manželovi oznámily, že jste těhotné? :kytka: :D

Jsem těhotná. Nic „originálního“ jsem nevymýšlela.

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 17.11.18 18:58

@Barcako netradiční dotaz to fakt není. Takových tu bylo. A originálně jsem to neoznamovala. Po tom co jsme zažili jsem mu to řekla hned a čekali jsme jak to dopadne a zda to dopadne

Uživatel je onlineJedna babička
Závislačka 3974 příspěvků 17.11.18 18:59

@Barcako Záleží na tom, jak dobrý budeš jednou „herec“. Na někom to je poznat i beze slov, někdo to dokáží opravdu vydržet beze změny a přichystat pro partnera „překvapení“. Asi nejvíce se mi líbilo oznámení těhotenství partnerovi psaným stylem - Deset důvodů proč Tě miluji a jedním z těch důvodů byl - protože budeš od (měsíc porodu a rok ) skvělý táta.

Lekninka91
Extra třída :D 10421 příspěvků 17.11.18 19:23

ty vole, pojď se na něco podívat.. nevím, proč bych kolem toho měla dělat nějaký vocapinky :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 2 inzeráty 17.11.18 19:25

U druhého nijak, byl ve vedlejší místnosti, když jsem curala na test. Ale u prvního jsem to zjistila, když byl na služební cestě. Pak proběhl SMS rozhovor: Mám pro tebe překvapení. Neříkej, že jsi těhotná. Jo (+fotka dvou carek).

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 17.11.18 19:25

Tak já zjistila, že jsem těhotná v Listopadu a první plán byl, že dostane botičky od Ježíška. Jelikož mi nebylo nejlip od žaludku a byla jsem po práci dost unavená a muž mi pořád nutil léky a posílal mě na krev , tak jsme byli na rozsvíceni stromu v Praze a ja ho vzala na svařák a u něj v práci počůrala digitální test Clearblue na kterém bylo + a 3-4 tyden. Dostal papírovou taštičku u toho stromu ve které byl test a dudlík. Měl hroznou radost a leskly se mu oči ???? za chvilku to bude rok a už máme doma skoro čtyřměsíční holčičku

Markii2
Stálice 68 příspěvků 7 inzerátů 17.11.18 19:54

Mrskla jsem po nem nastvane tehotensky test :zed: , no co vam budu povidat zrovna jsem mela dostat smlouvu na neurcito v praci kterou jsem vzdycky chtela, zrovna mi schvalili granty atd :lol: :lol: … Ale rodine jsme dali pod stromecek male krabicky a v kazde byl dudlik, pro vsechny pry nejhezci darek :srdce: ;) …

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 17.11.18 20:11

První těhotenství jsme plánovali a byli jsme oba doma takže nic extra, ubulena jsem mu padla kolem krku. Druhé těhotenství, už bylo takové spontánní, dostal to jako překvápko k narozeninám (to ale nedopadlo). To třetí těhotenství, jsem zjistila v den, kdy jsme se pohádali. Odvezla jsem ho ke kamarádovi, protože šli na pivo, proběhla výměna názorů a když jsem jela zpátky domů, tak mě napadlo, že jsem protivná sama sobě. Koupila jsem test a byly tam dvě. Poslala jsem mu smsku „tvoje spermie jsou rychlejší než tvůj mozek :-)“ odpověď „ty jsi zase těhotná?“ Takže poslední bylo nejoriginálnější :lol:

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 17.11.18 20:16

Pro inspiraci koukni na videa, tam je hodne zpusobu (houska v troube atd.) … treba:
 https://m.youtube.com/watch?…

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 17.11.18 20:24

Hmm, volal mi muz, ze s kamosem objevili super letenky na Kavkaz. Tak jsem mu rekla, at na to rovnou zapomene, ze v lete bude mit jine starosti :lol: to se mu kamarad vysmal, letel tam sam a stalo to za …, pak volal kamarad znova a ja zase tehotna (to nedopadlo) a tak se mu smal jeste vic. Nakonec mu kamos volal nedavno znova, ze nikam neleti, bo ta jeho je tehotna taky :lol: no ted mozna to zase vyslo, tak by to dostal k narozkam nebo pod stromek 8)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8761 příspěvků 17.11.18 21:22

Ani jednou to nebylo originální prvního jsme plánovali a sám mě posílal dělat test :lol: druhé jsem mu prostě odpoledne když přišel z práce řekla, že jsem těhotná, to bohužel nedopadlo, ale hned po šestinedělí nám to klaplo teď jsem ve 32tt. A to přišel z práce (ještě to ani nevěděl a já neměla potvrzené testem :lol: ), že se ho šéf ptal, že prej čekáme druhé, no tak jsem si natruc šéfovi druhý den udělala test když syn usnul a poslala mu to do práce MMSkou, že ať si šéf k firmě otevře ještě věštírnu :lol:

xantule
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 1 inzerát 17.11.18 21:24

První těhu - to jsem mu strčila test před nos a řekla koukej, u druhého dostal k Ježíškovi obálku s kartičkou Mise splněna, gratulace budoucímu tatínkovi, u třetího jsem mu to chtěla dát k narozeninám, jenže mi nebylo dobře a unavená, že jsem to neutajila :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >