Pád a modřina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikocka
Kecalka 163 příspěvků 24.08.19 22:49
Pád a modřina

Dobrý večer,
vím, že mi tu nikdo nedá diagnózu, ale zajímají mě zkušenosti ostatních.
Včera odpoledne jsem tlačila před sebou tři plné umělé bedny, a ta vrchní mi ujela a spadla, a tím pádem jsem spadla já břichem na hranu té pod ní.
Po pádu jsem absolutně v pohodě, jedině mě bolelo trošku břicho. Nic jsem nikde neměla, jen jsem to při shýbnutí cítila. Dnes ráno jsem si na břichu (spíš podbřišek) našla cca 2×2cm fialovou modřinu. Je možné aby to bylo nějaké vnitřní zranění? ¨
Všichni okolo mě, mi řekli, že to je hematom. Ale já jsem prostě strašpytel, ale nechci být za hypochondra v nemocnici.. Proto by mě zajímali prosím zkušenosti ostatních.

Díky za rady a buďte na sebe opatrní!

Reakce:
Martassek
Kecalka 435 příspěvků 24.08.19 22:55

Kdyby tam bylo nějaké vnitřní zranění, tak už bys teď nepsala na Emimino. ;) Takže pokud nejsi těhotná, tak si myslím, že můžeš být v klidu… :kytka:

azaleila
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 44 inzerátů 25.08.19 04:07

Bud v klidu… je to hematom… at se brzy zahojí :blush:

Kriss Tina
Extra třída :D 12132 příspěvků 25.08.19 05:21

Hematom je prostě modrina :mrgreen: to se vstřebá. Mít nějaké vnitřní krvácení tak už máš větší problémy než malou modrinu na břiše ;)

Nikocka
Kecalka 163 příspěvků 03.09.19 23:53

Díky za názory :)
Týden utekl. Modřina je pryč. Ale v tom místě se mi udělala boulicka.. je to podbřišek, takže mě to trošku děsí. Dostala jsem doporučení na lioton gel a uvidím do konce týdne. Kamarádka zdravotní sestřička mě trošku vyděsila poúrazovou kýlou.. měl jste někdo zkušenost?
Díky a pěkný večer -)

Váš příspěvek
Reklama