Pád na hlavičku u 7měsíčního mimča

50
5.6.13 21:06

pád na hlavičku u 7m mimča

Hezký večer, malý mi teď spadl ze sedu na hlavičku (7měsíců) byla to teda hnusná rána ale ani nezabrečel a pak se smál, je v pohodě ale bojim se aby to něco nebylo..byl to děsivej zvuk..ani na hlavičce nic nema..myhttps://www.emimino.cz/diskuse/pridat-tema/?add=1&name=p%C3%A1d+na+hlavi%C4%8Dku+u+7m+mim%C4%8Da#slíte že to bude ok? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11527
5.6.13 21:07

Bude to ok :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24620
5.6.13 21:08

Počkej až spadne ze stoje :mrgreen:

Ne, vážně - nic to nebude, navíc když ani nebrečel. Děti si málokdy vážněji ublíží pádem ze své vlastní výšky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
5.6.13 21:09

Takových pádů ještě bude ;) jak si bude stoupat tak bude padat ještě víc

pokud má pod sebou koberec a né třeba kachličky tak se neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
5.6.13 21:11

Máme plovoucí podlahu..no asi to nic nebude ale stejne to je infarkt dycky kdyz se neco stane :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
5.6.13 21:13

Jak muže někdo říci bude o. k??
Copak zde někdo vlastní nějaké zvláštní schopnosti vyšetření přes wifi??

Zakladatelko jestli bude o. k nebo nebude, to ti těžko někdo řekne, jestli teda jen nechceš namazat med kolem pusy.
Musíš ho sledovat, budit v noci, kontrolovat zorničky, nesmí zvracet, bejt jinej než normálně, malátnej, hodně spavej, z horečkama, no prostě mělo by být vše jak má.
Když ho budeš sledovat, tak o. k bude!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772

@maynecka já jsem měla první týden fakt nervy nadranc, postavil se a normálně hodil záda.. rána jak z děla, řev jak blázen..

no uběhly dva týdny a už pochopil jak se dostat na zem ;) aniž by sebou třísknul

Příspěvek upraven 05.06.13 v 21:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516

@maynecka
Ahoj taky mi prcek spadl na hlavičku a vše v pohodě, a byla to hrozná rána, a pořád mi to honí hlavou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6926
5.6.13 21:14
@Pipet píše:
Počkej až spadne ze stoje :mrgreen:Ne, vážně - nic to nebude, navíc když ani nebrečel. Děti si málokdy vážněji ublíží pádem ze své vlastní výšky.

Souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48576
5.6.13 21:15

A mě teda ted roční syn ještě neupadl, ale nechodí, předpokládám že 7měsíční také né.
To jen vsuvka že padání není pro každého -těch pádu ještě bude, padání je normální atd..Já bych se zjančila.
Na sedačce ho držim a nechávám hlavně na zemi.Ono na zemi nemá kam spadnout :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
5.6.13 21:16

Tak přesně takhle sebou dneska plesklo to naše zlato. Začíná si sedat, je nestabilní a jak byl zapřený o ručku, tak se z toho skoro sedu svalil dozadu, taky to docela zadunělo, manžel z toho měl hlavu v pejru, ale malej z toho měl legraci. Neboj, to nic není a takových pádů ještě bude. Oni ty dětičky jsou gumový, příroda to dobře zařídila, aby to období pokusů přežili pokud možno bez úhony. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12127
5.6.13 21:20

Kluk od půlky 7 měsíce stojí, padá furt a to ze stoje, kdybych ho měla pokaždý budit a kontrolovat zorničky, tak se už 14dní nevyspím. Jestli se tolik bojíš zajdi k pediatře :nevim: Kámošky kluk měl v 8měsících po nešikovném pádu prasklou lebku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
5.6.13 21:21

Tak u nás jsou pády silně o hubu kvůli dlažbám. Mladíka učím sedat na dupu, zatím ho fest hlídám, pokud od něj potřebuji odejít, nafasuje na tu chviličku helmičku. Daří se mu sedat, hlídáme ho a stejně jsme už razili směr chirurgie, když to velice ošklivě narval hlavou do rohu dvou zdí. Pokud někomu sletí dítě díky nepozornost z přebalováku a podobně, to je chyba rodiče. Tyhle samovolné pády bohužel jsou, byly a budou.

• Citovat
  • Nahlásit
50
5.6.13 21:21

Tak jasně že ho budu radši hlídat :) ale vypada v pohodě směje se na mě…on seděl na zemi..všude po bytě mam roztahaný deky a ty puzzle pěnový a on upadne zrovna na plovoučku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
5.6.13 21:24
@Kamča.dalmatinka píše:
A mě teda ted roční syn ještě neupadl, ale nechodí, předpokládám že 7měsíční také né.
To jen vsuvka že padání není pro každého -těch pádu ještě bude, padání je normální atd..Já bych se zjančila.
Na sedačce ho držim a nechávám hlavně na zemi.Ono na zemi nemá kam spadnout :lol:

Tak mně třeba starší ze začátku, když se učil sám sedat, dělal to, že si sice sedl, ale pak se zkácel… :nevim: Takže i na zemi měl kam spadnout… :lol: :mrgreen: to bude podle mě tenhle připad… Takže bych zrovna tohle nějak zvlášť nehrotila… Protože pokud má tendence padat teď ze sedu, bude to nejspíš podobný i až si stoupne… :-D mladší byl v tomhle jinej, dával si načas a sedl si „až“ v 8 měsících a prostě držel, stejně tak jako si prostě jednoho dne stoupnul a hned věděl, jak se dostat dolů… Starší si začal sedat kolem těch 6 měsíců stoupat v cca 7 a byl prostě kamikadze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat