nedávno jsem byla na vyšetření u neurologa s problémy jako mravenčení a pálení (jako kdybych chodila po rozpáleném písku nebo žhavém uhlí) chodidel (plosek). Trápí mě to hlavně, když jsem naboso, což teď v létě jinak nejde. Cítím to jak přes den, tak i v noci. S ponožkami během zimy to bylo mírnější, ale musela jsem si najít materiál, který mi vyhovuje a nevyvolává právě tyto pocity. Nastříkala jsem si nohy před nandáním ponožek LR Aloe Vera Emergency sprejem první pomoci a dalo se normálně spát a přes den fungovat. Jenže momentálně je vedro a jsem bez ponožek, takže hrůza. Neurolog mi doporučil brát vitamíny jako B12 Gamma a kyselinu listovou. Podle výsledků z krve mám menší množství těchto vitamínů v těle. Nezeptala jsem se ale na nějaký gel nebo krém, který mi to pálení trochu zmírní. Aloe už nezabírá. Nemáte někdo s něčím takovým zkušenost a neznáte nějaký gel/krém, který proti těmto pocitům pomohl? Předem moc díky za rady.
Dobrý den,
nedávno jsem byla na vyšetření u neurologa s problémy jako mravenčení a pálení (jako kdybych chodila po rozpáleném písku nebo žhavém uhlí) chodidel (plosek). Trápí mě to hlavně, když jsem naboso, což teď v létě jinak nejde. Cítím to jak přes den, tak i v noci. S ponožkami během zimy to bylo mírnější, ale musela jsem si najít materiál, který mi vyhovuje a nevyvolává právě tyto pocity. Nastříkala jsem si nohy před nandáním ponožek LR Aloe Vera Emergency sprejem první pomoci a dalo se normálně spát a přes den fungovat. Jenže momentálně je vedro a jsem bez ponožek, takže hrůza. Neurolog mi doporučil brát vitamíny jako B12 Gamma a kyselinu listovou. Podle výsledků z krve mám menší množství těchto vitamínů v těle. Nezeptala jsem se ale na nějaký gel nebo krém, který mi to pálení trochu zmírní. Aloe už nezabírá. Nemáte někdo s něčím takovým zkušenost a neznáte nějaký gel/krém, který proti těmto pocitům pomohl? Předem moc díky za rady.
Příspěvek upraven 19.06.24 v 18:19