Reklama

Pálení na srdci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ga Briela
Kecalka 394 příspěvků 10.04.18 16:44
Pálení na srdci

Ahoj holky, ráda bych znala vaše zkušenosti či rady ohledně pálení na srdci. Prosím neraďte mi hned návštěvu doktora, já vím, že tam budu muset zajít, píši sem abych zjistila vaše zkusenosti.

Jednou v noci, podruhé večer před usnutím mě začalo hrozně pálit srdce, takové pálivé brnění které po cca deseti sekundách přestalo. Dost mě to děsí, koupila jsem si dnes v lékárně doplnky stravy pro lepší srdce koenzym q10, železo a horčík.

Chci se zeptat jestli se vám to občas taky stává a do jaké míry je to normální??? :nevim:

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 10.04.18 17:53
@Ga Briela píše:
Ahoj holky, ráda bych znala vaše zkušenosti či rady ohledně pálení na srdci. Prosím neraďte mi hned návštěvu doktora, já vím, že tam budu muset zajít, píši sem abych zjistila vaše zkusenosti.

Jednou v noci, podruhé večer před usnutím mě začalo hrozně pálit srdce, takové pálivé brnění které po cca deseti sekundách přestalo. Dost mě to děsí, koupila jsem si dnes v lékárně doplnky stravy pro lepší srdce koenzym q10, železo a horčík.

Chci se zeptat jestli se vám to občas taky stává a do jaké míry je to normální??? :nevim:

bez ekg ti nikdo nic poradit nemůže…
je základ jít na vyšetření

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 18:37

1.4. jsem porodila a 2.10. mi po masivním infarktu dávali stent do srdeční tepny. Možné je vše, ale já bych tenkrát svoje obtíže neoznačila jako pálení, ale prudkou bolest. Zajdi si k lékaři, pro jistotu. Já už tady nemusela pár let být.
anonym snad z pochopitelných dů­vodů

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama