Pálení na srdci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ga Briela
Kecalka 393 příspěvků 10.04.18 16:44
Pálení na srdci

Ahoj holky, ráda bych znala vaše zkušenosti či rady ohledně pálení na srdci. Prosím neraďte mi hned návštěvu doktora, já vím, že tam budu muset zajít, píši sem abych zjistila vaše zkusenosti.

Jednou v noci, podruhé večer před usnutím mě začalo hrozně pálit srdce, takové pálivé brnění které po cca deseti sekundách přestalo. Dost mě to děsí, koupila jsem si dnes v lékárně doplnky stravy pro lepší srdce koenzym q10, železo a horčík.

Chci se zeptat jestli se vám to občas taky stává a do jaké míry je to normální??? :nevim:

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 10.04.18 17:53
@Ga Briela píše:
Ahoj holky, ráda bych znala vaše zkušenosti či rady ohledně pálení na srdci. Prosím neraďte mi hned návštěvu doktora, já vím, že tam budu muset zajít, píši sem abych zjistila vaše zkusenosti.

Jednou v noci, podruhé večer před usnutím mě začalo hrozně pálit srdce, takové pálivé brnění které po cca deseti sekundách přestalo. Dost mě to děsí, koupila jsem si dnes v lékárně doplnky stravy pro lepší srdce koenzym q10, železo a horčík.

Chci se zeptat jestli se vám to občas taky stává a do jaké míry je to normální??? :nevim:

bez ekg ti nikdo nic poradit nemůže…
je základ jít na vyšetření

Anonymní  10.04.18 18:37

1.4. jsem porodila a 2.10. mi po masivním infarktu dávali stent do srdeční tepny. Možné je vše, ale já bych tenkrát svoje obtíže neoznačila jako pálení, ale prudkou bolest. Zajdi si k lékaři, pro jistotu. Já už tady nemusela pár let být.
anonym snad z pochopitelných dů­vodů

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama