Pálení před porodem

25.12.19 22:57

Pálení před porodem

Ahojte holky, potřebovala by jsem poradit..3.den jsem úplně vyřízena, včera jsem měla večer dokonce zvýšenou teplotu 37.Dnes jsem zase vstala a jakoby mi nic nebylo, až nato že mi dost kleslo břicho a celý den skučim při čůrání. I když normálně stojím nebo sedím, něco mě dost dole řeže… zánět to stopro není, trpěla jsem na ně dříve, takže opravdu zánět poznám, je to takové jiné řezání až píchání.. prcek se mi dnes ani nějak moc nemlel nato jak jiné dny tam skáče…jsem 37tt.ale byl už brzy otočený hlavičkou dolů a má už 3kila… myslíte že je to blížící se porod nebo jen nějaká opravdu viróza???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

277
25.12.19 23:00

Já jsem neslyšela, že by porod začínal zvýšenou teplotou nebo řezáním při toaletě. V těhotenství mě tam ten můj rarach občas pěkně šťouchl do močáku, ale to je tak všechno. Spíš bych řekla zánět, viróza, něco takovýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2161
25.12.19 23:02

Tak zánět klidně může mít trochu jiný průběh nemusí to být vždycky stejný. O tom že by tak začínal porod jsem taky neslyšela. Spíš bych řekla ten zánět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12243
25.12.19 23:06

@nickkořen zánět, šla bych zítra ráno na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
25.12.19 23:21

Jestli cítíš méně pohyby, tak jeď na pohotovost hned, je to varovný signál. Raději dřív zbytečně, než pozdě - vím o čem mluvím a hlavně se nenech odbýt. Všechny příznaky řekni, vše jak dlouho trvá. Kdyby to bylo dobré a jen banalita, tak se tam maximálně tak prospíš, ale budeš v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
25.12.19 23:35

No porod opravdu nezačíná řezáním při čůrání. Zajela bych ráno s mocí na pohotovost. Řekla bych, že budeš mít zánět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama