pampers hugies fixies

63
15.2.08 19:16

pampers hugies fixies

jakou znacku používate??ja při synkovi jsem davala pampersky ale ,uz pri nem se mi zdalo ze ty plenky stale stencuji a zmensuji!! Tak jsem presla na huggies…a co vy nezda se vam to taky…ze pampersknejsou co byvaly???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3329
15.2.08 19:58

Ja teda nevim jaky byvaly, pac mam teprv prvni dite, ale vyzkousela jsem 8 druhu plin a Pampersky (jak Sleep and Play, tak Active Baby) jsem vyhodnotila jako jedny z nejhorsich, prave kvuli tomu, ze jsou hrozne slabe a hlavne nemaji pruzny pas, takze pokud se mala pokadi, spolehlive protecou na zada :x (ma to hodne tekuty a je toho hodne :oops: :lol:) Nejvic nam vyhovujou Huggies Premium (pozor ne Huggies Classic, ty jsou nic moc) a Happy, Tesco taky nejsou spatny, ale prijdou mi zas trochu prkenny (jako ze jsou moc tlusty).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
15.2.08 20:01

Já myslím, že to je stejná strategie jako u vložek. Že je výrobce ztenčuje úmyslně, aby byly pohodlnější a zároveň zdokonaluje ssavost náplně…
Nám teda Pampers vyhovovaly, ty nové, tenší, se mi zamlouvaly víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
15.2.08 20:19

tak nam zas huggies protykaly a modlila jsem se, aby uz dosly a mohli jsme se vratit k pamperskam :lol:
pak kdyz jsem pampers drzela v ruce, prisla mne hodne tenka a lagricova - nicmene neprotyka!! a o to jde 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7635
15.2.08 20:52

Ahojky,
Máme zkušenost Pampersky každá druhá proteklá (přebalování co 2 hodky)2 balíky jsme věnovali švagrový ta je s nimi spokojená, Huggies naprosto spokojená jsem já!!! :-) Bez protečení spí i celou noc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
15.2.08 21:08

Huggies superflex se nám osvědčily nejlíp, pokud možno vždy o 1 číslo větší velikost. Pampersky nám protíkaly, mezi nožičkama, v pase, navíc se po nich malý víc oprudil…už je ani nekupuju :wink:
Tesco nebyly špatné, ale přišlo mi, že jsou napuštěné jakousi chemií.

Ale jestli nejsou, co bývaly, to neporovnám :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
15.2.08 21:53

Ahoj,

ono dost zalezi na proporcich ditete a taky na mnozstvi curani.

Starsi dcera ma plenku jeste na noc a jedine, co ji neproteka jsou prave Pampers Active Baby. Zkousela jsem i ostatni, ale vse ji protekalo.

Mladsi dcera ma plenky se kteryma jsem nejvic spokojena Tesco fialove. Prirovnala bych je k Pamperskam jake se delaly pred tremi lety. Ted mi Pampers smrdi, proto je pouzivam jen pro starsi.

Huggies superflex byly taky fajn, ale moje deti na ne maji alergii (tzn. opruzeniny, ktere zmizely az po zmene znacky). Obycejne Huggies jsou k nicemu, protoze vzadu neni gumicka a vse vytece.

Jinak papirovky pouzivam jen, kdyz maji deti hlidani, na noc a nebo, kdyz jdeme na delsi dobu ven a hrozi prebalovani. Normalne pouzivam latkovky a ty mi provlhnou jen pres noc.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8373
15.2.08 22:17

U nás jednoznačně zvítězily Huggies Superflex. Pampersky protékaly na zádech, dokud bylo kakání tekuté, teď už by to asi šlo, ale Huggiesky mám radši. Jo a Pampersky mi taky dost páchnou…
Docela dobré jsou i Háppy, Tesco nám nevyhovuje „střih“, mají moc velký ranec mezi nožičkami a prcek má nožičky docela buclaté, tak se to tam všechno dohromady moc nevešlo. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
16.2.08 08:30

Ahojki

tak u nás se používají plíny už 5 let :lol: - a musím říci, co dítko, to jiné plenky.. Co bylo v pohodě u Lukáše, u Lucky neprošlo, co u Lucky, to Jonáš zase nesnášel… takže si myslím, že plínky se mají vybrat spíše takové, co vyhovuje miminku (a hlavně mamince :P).
A s kvalitou - jsou každý rok o něco „novější“, dražší, a ne vždy kvalitnější.. úplně na začátku jsme používali huggies, ale pak něco vylepšili, a konec. Pak jeden čas helen harper - zase chvíli spokojenost, ale pak po vylepšení konec.. Na Jolču používám od začátku Pempers play (a v pohodě). No a teď znovu inovovali a je to trochu horší… tak nevím, snad to ještě rok vydržíme :oops: v pohodě..

S tím protékáním - občas mi protékaly všechny, ale bylo to vždy jenom období - snad špatné výrobky?…

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
16.2.08 19:26

tak u nás spokojenoust s huggies super flex.Ani pampers mi nepřijdou špatný.Občas dávám i tesco.Naštěstí nemáme s žádnými problémy, takže kupuju ty co jsou zrovna v akci.Chce to asi vyzkoušet co bude mimču vyhovovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.08 15:01

Ahoj holky. My od narození používáme PAMPERS active baby a jsme stoprocentně spokojeni. Dceři je rok a čtvrt. Vyzkoušela jsem i levnější sleep&play, ale neosvědčily se nám, malá byla skoro pokaždé pročůraná. Takže na klasické pampersky nedám dopustit. Nedávno jsme ale dostali další zásobu, kterou už nevyužijeme. Nepotřebujete některá vel. 4+ (9-20 kg, 50 ks) nebo vel. 5 (11-25 kg, 46 ks), původně stál balík 299 kč, já bych je prodala za 220 kč za balík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama