Pampers - protíkají

472
7.6.09 14:13

Pampers - protíkají

Tak nevím, jestli se to stává pravidelně jen nám nebo máte třeba i vy nějakou podobnou zkušenost, ale co nyní na Tomáška používám plenky Pampers, ať už ty klasické nebo slep and play, tak když se pokadí, tak jak má stolici tekutou, tak mu to vždy přes ty gumičky vyteče alespoň maličko ven na oblečení. Ze začátku jsem si myslela, že to byla sem tam nějaká nehoda, ale stává se to pořád a řekla bych, že už je to pravidlem. Při dceři jsem je používala také a nikdy se nám toto nestávalo, tak že by značka Pampers snížila kvalitu nebo náš Tomášek jen neumí správně kadit? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

882
7.6.09 14:33

Kámošce taky protékaly Pampers, tak byla celou dobu pak na Huggies. Když se narodila naše malá, vyzkoušela jsem na její radu Huggies, ale protékaly. Tak jsem zkusila Pampers a super, zelené i oranžové. Asi podle tvaru prdelky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
7.6.09 15:04

Ahoj,

mela jsem dve deti brzo po sobe, takze jsme plenky dost porovnavali. Asi je to tvarem prdelky a sirkou nozicek. Holkam sedlo kazde neco jineho. Prvni nemela s Pampers problem, az kolem pul roku na ne dostala alergii. Druhe neprotekaly jen ty newborn a pak jsme museli zkouset a zkouset, az ji sedly fialove tesco.

Zajimave bylo, ze se to menilo s vekem a vahou deti. Nasli jsme neco, co neproteklo, ale treba po par mesicich byl zase problem a znovu jsem zkousela, co vydrzi. Jednu dobu na noc neprotekly jen bambusove latkovky. To uz byla velka krize a ja hodne nastvana.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
7.6.09 15:17

Na Vojtu jsme si koupili Pampers Newborn a jeho tekutá stolice tekla po zádech stále. (i u sleep&play 2). v tomhle období jsme používali huggies premium 2 a byly super, hlavně ta gumička na zádech.
pak se to upravilo a vel. 3 nám už zase nejlépe vyhovavaly Pampers, jelikož trojkové huggiesky pročůral.

ale můžu doporučit, jen nevím, jestli ty malé jsou stejně dělané, háppy - vyzkoušeli jsme až teď a ty gumičky nám celkem vyhovují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5161
7.6.09 22:18
terik píše:
Ahoj,

mela jsem dve deti brzo po sobe, takze jsme plenky dost porovnavali. Asi je to tvarem prdelky a sirkou nozicek. Holkam sedlo kazde neco jineho. Prvni nemela s Pampers problem, az kolem pul roku na ne dostala alergii. Druhe neprotekaly jen ty newborn a pak jsme museli zkouset a zkouset, az ji sedly fialove tesco.

Zajimave bylo, ze se to menilo s vekem a vahou deti. Nasli jsme neco, co neproteklo, ale treba po par mesicich byl zase problem a znovu jsem zkousela, co vydrzi. Jednu dobu na noc neprotekly jen bambusove latkovky. To uz byla velka krize a ja hodne nastvana.

Terik

Taky mám takovou zkušenost. Když nám nějaká značka vyhovuje, tak je to třeba na 1-2měs., pak se začnou stávat drobné nehody častěji… a musím hledat jinou značku…a pak se k té předchozí třeba vrátíme s větší velikostí.
Konkrétně Pampers jsem měla jen vel. 2 a když začaly pravidelně protékat, tak jsem na ně zanevřela a už je nekoupila. Ale jak si ověřuji, asi za to tak úplně ty plínky nemohly, prostě jen byl čas na změnu…tak je zase někdy zkusím koupit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
8.6.09 09:20

Tak ona kazda plinka jednoho dne protece :wink: u nas to vzdycky bylo asi tvarem prdelky nebo ja nevim… a taky tak maly mimco, ja si snad od narozeni do cca pul roku nepamatuju jediny kakani bez proteceni plinky… to jsem fakt musela zachytit okamzite bud rovnou „pri cinu“ nebo bezprostredne „po cinu“ :wink: a bylouplne jedno jaky plinky jsme meli (pampers oba druhy, tesco fialovy, DM eko i neeko…). Ja davala kus prebal.podlozky i do satku,ay me to nepros…az na satek :lol: Pozdej uz to vetsinou vyresila vetsi velikost a taky ty pruzny pasky treba na tech tesco plinach jsou vybornej vynalez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2158
8.6.09 13:33

Ju je to normální, taky jsem musela přejít na huggies superflex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
9.6.09 11:15

Právě u dcery se nám to nikdy nestávalo, tak jsem si říkala, jestli jsou pampersky stále tak kvalitní jak bývávaly dřív. Tak jsem ráda, že pravidelné nehody nemíváme jen my. :wink:
Doberu zbytek Pampersek a přejdu na jinou značku. No a co mám malý pampersky koupený do zásoby, tak nechám jako dárek pro sestru až bude mít druhé mimi.
A další pampersky tedy vyzkoušíme až trochu povyrosteme. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
9.6.09 17:18

Tak ja na Pampersky nedam dopustit. Kakani kojeneho mimca dle mych zkusenosti protece pres vsechny plenky, vyzkousela jsem jich nezpocet. ekdy maji takovou naloz, ze to proste neudrzi zadna plina. :lol:
Po zavedeni prikrmu mame uz hovisa tuhe a pampersky jsou jedine pliny, ktery mi maly pres noc neprocura. Kupujem na noc ale o cislo vetsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
10.6.09 23:55

cernus, pod to se můžu podepsat, Vojta má teď 4+ pampersky active baby a na noc nejlepší! vzhledem k 210ml mlíka, které vypije večer i ráno v postýlce.. ale jak je kaku, oprudí se :( takže u nás teď 3-4 druhy plín - jedny na noc(pampers ab), jedny na ven (happy, sleep&play) a jedny na doma (DM eko, sleep&play) :D
a to jsme mívali jedny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
7.7.09 16:24

Téměř stejný problém. Pampersky jsme měly pravidelně až na prádlo a o noci ani nemluvím. Nakoupila jsem si je když jsem byla těhotná a pak se bouchala do čela :D Všechny jsem prodala a teď používáme rok úspěšně Huggiesky bez velkých nehod a když tak zcela vyjímečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.10 14:33

Mám stejné zkušenosti. Už je nepoužívám. Našla jsem lepší, levnější a nechávám si je vozit přímo domů :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
18.1.10 21:04

Mám úplně stejnou zkušenost, taky protékali, jak moč tak stolice. Vyzkoušela jsem dost značek a nakonec zakotvyla u Babylove z DM. Tam se i ta tekutá stolice krásně rychle vsákla a nic nevyteklo.
Ale je jasný, že každá plena není nekonečně savá a Babylove taky někdy přes noc protekly, hlavně když začal pít čajíček…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6069
19.1.10 12:49

ahoj Pett,

moje kamarádka má chlapečka a taky nebyla spokojená s Pampers - teď používá Huggies a všechno v pohodě.

Já mám zase opačnou zkušenost - my Huggies mít nemůžeme vždycky po nich Anička měla vyrážku :(

Takže každé mimčo je jiné a je potřeba vyzkoušet co a jak sedí.

Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
19.1.10 13:31

Ahoj,

po

Příspěvek upraven 12.12.11 v 19:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit