Pandora přívěsky

277
31.5.17 22:06

Pandora přívěsky

Ahoj, chci sestře pořídit přívěsek na náramek k narozeninám a zajímá mě, kde se dá sehnat? Jde objednat přes internet, nebo musím osobne primo do obchodu?
Děkuji za informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

34589
31.5.17 22:11
@Zuzka92 píše:
Ahoj, chci sestře pořídit přívěsek na náramek k narozeninám a zajímá mě, kde se dá sehnat? Jde objednat přes internet, nebo musím osobne primo do obchodu?
Děkuji za informace

Jenom osobně v kamenném obchodě, Pandora e-shop nevede.
Na webu si můžeš vyhledat nabídku, co asi a za kolik, a pak šupky dupky do krámu.
Ať se sestře líbí! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 22:19

Pandora ma i aplikaci do smartphonu. Je docela fajn tam neco predvybrat a udelat si nejakou predstavu, v prodejne maji privesku asi 900.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34589
31.5.17 22:29
@BloomingGorgeous píše:
Pandora ma i aplikaci do smartphonu. Je docela fajn tam neco predvybrat a udelat si nejakou predstavu, v prodejne maji privesku asi 900.

Spíš udělat si představu a pak beze spěchu vybrat v obchodě.
Mně krátkozraký manžel, který „přesně věděl, co chce“ - po nastudování z aplikace - na Vánoce věnoval korálek s maličkým srdíčkem a filigránovým nápisem „sister“.
Myslela jsem, že mě šlehne a letěli jsme to vyměnit - navíc jak dárek kupoval v předstihu, podle účtenky už by nám ho ani nemuseli vzít. :zed: :zed: :zed:
Naštěstí prodavačky byly skvělé, povídaly, že „sester“ je stálý nedostatek, zatímco čehokoli neutrálního přehršel a já si polepšila krásnějším klipem asi o 500 dražším - jako odškodné.
Smíchy řvala celá fronta. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Takže opatrně a pečlivě číst případné nápisy. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48701
31.5.17 22:37

@Zuzka92 já si na netu vždy zapíši čísla a na místě vyberu. kolikrát pak na živo to neni takové nebo naopak něco co jsem si říkala že nic moc na živo bylo mnohem hezčí :palec: @sirikit :mrgreen: :mrgreen: chudák :mrgreen: :mrgreen: manžel mě dal katalog že si mam zakroužkovat co se mě líbí at prý může vybírat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
31.5.17 23:13

Pandora sperky mam ale zacina me stvat ze je nosi VSICHNI od urednice na poste pres babu v metru po prodavacku v lidlu. Zacinam na pandoru byt alergicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
31.5.17 23:31

Pandoru mám, ale nenosím jí, vadí mě, jak je vše velké, štěrchá to, nedá se s tím nic dělat. A hlavně :) neumím si jí sama zapnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34589
31.5.17 23:42
@DanielaD píše:
Pandoru mám, ale nenosím jí, vadí mě, jak je vše velké, štěrchá to, nedá se s tím nic dělat. A hlavně :) neumím si jí sama zapnout
:) :)
Mám dvě na levém zápěstí a strašně mě baví, jak je to velké a štěrchá to. :mrgreen: :mrgreen: Zapnout jsem se to naučila a dělám s tím všechno krom návštěvy sirných lázní. :roll:
Nenosím hodinky, nosím náramky a ke dvěma jednoduchým stříbrným řetízkům na pravé ruce jsem tuhle v Yves Rocher vyfasovala jako dárek dva taky stříbrné s červeným a modrým střapečkem. :srdce: Normální bavlnkové střapečky, určitě vydrží jen chvíli, ale moc se mi líbí takhle na léto!
Jsem z maloměsta a tady Pandora zdaleka není taková davovka, vidím ji na někom hrozně málokdy - bodejť, nejbližší kamenný obchod mají od nás cca 100 km.
Nedávno jsem jednala s klientem, mladý kluk, a úplně mě dostal, když při loučení povídá - máte krásné Pandory! 8o 8o
Dočista mě potěšil, že v naší zadeli světa vůbec věděl, co to jako je. :mrgreen:
Nebo mi někdo pochválí náramky - a vůbec nemá ponětí, o co jde.
Takže asi i otázka lokality.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2511
1.6.17 00:02

@sirikit
já to neumím zapnout :nevim: potřebuji sluhu. Zhubla jsem, tak mě to lítá na ruce, vyměnit základní řetízek nejde a zkrátit také ne. Už to nechci ani vidět :)
Také jsem dostala přívěšek - moje máma :D ale ne od dětí, ty jsou ještě moc malé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34589
1.6.17 00:11

@DanielaD Já právě obě základní lanka dostala shodou okolností nezávisle na sobě od různých lidí ke kulatinám před skoro dvěma lety a radost jsem měla velikou, protože se mi ty šperky docela jednoduše líbí. ;) Straka, no. :oops: :oops:
Pár korálků bylo na každém už od původních dárců a teď to má rodina a kamarádi aspoň jednoduché, když nevědí, co mi dát. Vyhlásila jsem, že základní barvy stříbrná + modrá, ten vánoční za „sestru“ jsem si vybrala bílé smaltované kytičky a když tak teď uvažuju, možná by to na každé lanko chtělo na zpestření po jednom červeném…? :think: :think:
Jdu počítat… celkem 12 přívěsků + na obou zámečky.
Ještě se něco vejde, ale nechci mít přeplněno.
S tou délkou - taky mám jeden delší, kámoš neodhadl šířku zápěstí, takže většinou nosím jeden přehozený (křížem) přes druhý a vypadá to fajn. Což s jedním logicky nevymyslíš.
Zkusit prodat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
1.6.17 05:40

https://www.sofia.sk/. Tohle je oficiální e-shop Pandory. Posílají do ČR. Všechno přijde s certifikátem. Obvykle do 24 h od objednání pokud se objedá dopoledne. Vyzkoušeno několikrát. :D Je uvedený na ofigo stránkách Pandory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama