Partner absolutně nežárlí

Anonymní
20.10.19 06:19

Partner absolutne nezarli

Je to trochu paradoxni, ale muj partner na me vubec nezarli. Velmi me miluje a prijde mi to jako jeho obranny mechanismus. A priznam se, ze ja toho zacinam zneuzivat. Zaprve proto ze muzu a zadruhe proto, ze mozna chci vyprovokovat nejakou jeho reakci. Zatim se to nedari :D reknu, ze jsem byla v kine, je mu jedno s kym, prijde mi, ze se boji ptat, aby nezjistil neco, co by ho ranilo. Byla jsem cvicit, nezepta se s kym. Uprimne, obcas se z me strany schyluje k nevere… kdyz jemu je to stejne jedno, proc ne… :think: (jsme spolu dlouho, mame rodinu). Ackoliv mi neustale tvrdi, jak jsem krasna a miluje me, mozna neveri tomu, ze by me chtel jiny muz… :nevim: Mate taky nekdo chlapa, kteremu muzete oznamit, ze jedete na vikend pryc s kamoskou a jeho ani nenapadne, ze to neni pravda… ze se vracite z prace o nekolik hodin pozdeji a on to toleruje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11722
20.10.19 06:24

Ježíš a co bys chtěla? Magora? Můj partner taky nedělá scény, to ale neznamená, že bude nějaká nevěra z mojí strany.
Tak se ho zeptej, jak to má. Já vím, že neberu by neprekousnul, ani já ne.
Ale scény a kontroly neděláme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
20.10.19 06:28

Co ja bych za to dala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6755
20.10.19 06:32

A nebo vam proste veri. ;)

A vy zaslouzite proplesknout leda. Mozna byste radsi nejakeho macho zarlivce, co by vam dal hnedka mezi dverima jednu po hube, ze jste nekde byla a nerekla mu presne kde a s kym. :roll:

Fakt, uvazovani nekterych zenskych, jde hodne daleko za moje schopnosti tomu porozumet. Asi vas pali dobre bidlo a roupama nevite co vymyslet za vetsi hovadinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66725
20.10.19 06:50

Normalka, verime si :nevim: Nejake vyptavani by me stvalo.
My meli vztah 7 let nadalku, takze fakt nemame potrebu se dalsich 8 let z toho nonstop kontrolovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31605
20.10.19 07:04

Vsadím boty, že kdyby Tě kontrolovat začal naběhneš sem s novým problémem. ;) Jestli se nudíš, tak třeba něco upeč na neděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4043
20.10.19 07:06

Ano mymu chlapovi je tohle jedno, a me opravdu nikdy nenapadlo resit, jestli on premysli komu se jeste libim nebo ne. Vzdyt je to blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
20.10.19 07:12

Ty ses normální blazen. Hledas problémy kde nejsou a trápí té dobre bidlo. Sama si podelas tímhle tempem život. Chlapa je mi líto a zasloužil by si hodnou ženskou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
20.10.19 07:21

My na sebe taky nežarlíme. Taky se ho neptám na detaily když někam jde, ani on mě. Vždycky mi pak když dojde domů vypráví kde byl a co dělal a já nemám důvod mu nevěřit :nevim: takže vlastně nevim o co ti jako jde. Chceš blázna co tě nikam nepustí a bude ti kecat i do toho jak se oblíkáš? A že by bylo jedno kdyby si ho podvedla? No ty jsi fakt úplně na hlavu padlá :roll: chudák chlap..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24156
20.10.19 07:23

Nezlob se na ne, ale ty jsi fakt hloupa. Jo, mam chlapa, ci nezarli, muzu jet klidne na tydenni sluzebku se svym sefem ci kolegou, jit s kym chci kam chci, treba tancovat s kamosem ci mou platonickoz laskou ze stredni. A ja nezarlim na nej.
Vsak on te ten tvuj driv nebo pozdeji posle do obedu. Vztah je i duvere a respektu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
20.10.19 07:23

@smarket tak on ji vlastně k ty nevěře donutí, zejo, když vůbec nezarli. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
20.10.19 07:26

Tvůj muž je kanda

Tvůj muž je pravděpodobně kandaulista. Zatímco ty si jako užíváš v kině, on si tu představu užívá doma.
Těch chlapů co po nás chtělo svést partnerku jsme už potkali mraky. Většina to před ženami tají, někteří to chtějí vidět nebo slyšet.
Každopádně se ti tím může otevřít nová kapitola sexuálního života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
20.10.19 07:30
@Anonymní píše:
Je to trochu paradoxni, ale muj partner na me vubec nezarli. Velmi me miluje a prijde mi to jako jeho obranny mechanismus. A priznam se, ze ja toho zacinam zneuzivat. Zaprve proto ze muzu a zadruhe proto, ze mozna chci vyprovokovat nejakou jeho reakci. Zatim se to nedari :D reknu, ze jsem byla v kine, je mu jedno s kym, prijde mi, ze se boji ptat, aby nezjistil neco, co by ho ranilo. Byla jsem cvicit, nezepta se s kym. Uprimne, obcas se z me strany schyluje k nevere… kdyz jemu je to stejne jedno, proc ne… :think: (jsme spolu dlouho, mame rodinu). Ackoliv mi neustale tvrdi, jak jsem krasna a miluje me, mozna neveri tomu, ze by me chtel jiny muz… :nevim: Mate taky nekdo chlapa, kteremu muzete oznamit, ze jedete na vikend pryc s kamoskou a jeho ani nenapadne, ze to neni pravda… ze se vracite z prace o nekolik hodin pozdeji a on to toleruje?

Myslím, že máš pravdu, bojí se tě ptát - má to podobně jako já, taky se s hloupýma lidma nepouštím do rozhovorů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24156
20.10.19 07:38
@Dája999 píše:
Myslím, že máš pravdu, bojí se tě ptát - má to podobně jako já, taky se s hloupýma lidma nepouštím do rozhovorů :nevim:
:lol: :pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24536
20.10.19 07:45

Co furt máte s těma bidlama? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...