Reklama

Partner - jak se omluvit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 08:16
Partner - jak se omluvit?

Ahoj, potřebuji se především vypovídat. Asi jsem to pos.ala.
Jsou u nás přátele na par dnů a chlapi šli do hospody, což je ok a v pořádku. Vrátili se, muž mi dal vysmatej pusu a se smichem mi predaval nákup, na který šli před tim. Byly to tampony, takže na mě myslel a nezapomnel tasku ani v hodpode. Nebyli ožralý, jen vesely a upovidany. Manzelka druheho už spala. A já kráva pitomá se začala smát a rekla naprosto neuvážene, ježíš ty smrdis. Zatuchle jak bezdomovec. Hned jsem si to uvedomuila a snažila zahrát do autu, ale už se mi to nepodařilo samozřejmě. Kamarád na to řekl jen, že jeho zena mu tohle neřekne. Já na to jen, že nemůže brát vážně vše, co řeknu a on na to, že to te :poblion: da nevi, že většinou člověk říká, co si myslí. Pak jsme ještě chvíli kecali, muj muž se pak otočil a bez pusy sel spát. A rekl mi jen, ze když nevím, co říkám…
Ted se bavíme o provoznich záležitostech dne a já si pripadam jako krava a taky vim, ze jsem. Mám v plánu se omluvit kamaradovi, ale jak svému muži?
Bohužel nejsme pubertaci, ale vsichni, přes 45,,o to je to horší.

Dekuji za anonym

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 12955 příspěvků 17.02.17 08:22

Nevím, co je na tom tak hrozného. Pokud někdo přijde po někoila hodinách z hospody, a ještě tam pil třeba pivo, tak smrdí každý. :nevim: Trapné kecy kamarádů netřeba brát tolik v potaz. Kdoví, co by jemu řekla jeho manželka, pokud by v té době už nespala. :think:

e008
Závislačka 3209 příspěvků 31 inzerátů 17.02.17 08:22

:roll: No pro me malichernost. Ja muzi taky klidne reknu, ze z hospody smrdi, ale ze by se za to nastval???

jahuhudka
Extra třída :D 10355 příspěvků 17.02.17 08:22

Za to bych se neomlouvala a kdyby byl partner naštvanej, tak bych ho klidně nechala ať trucuje :roll:

cecetka
Kelišová 7175 příspěvků 17.02.17 08:24

Nejak nechapu. To se jako urazil nad poznamkou, ze smrdi. Kazdy, kdo se vrati z hospody, tak smrdi. Za co se chces omlouvat? :nevim:

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33620 příspěvků 17.02.17 08:25

Já bych se neomlouvala za nic co jsem řekla tak jak jsem cítila. Pokud smrděl tak jsi mu jenom řekla pravdu i když tu každý neslyší rád, ale to je jeho problém..neomluvila bych se

debra.morgan
Závislačka 3278 příspěvků 17.02.17 08:27

Tak za tohle bych se fakt neomlouvala… když někdo dojde z hospody, tak je prostě cítit kouřem, smaženým… no prostě hospodou…partner je nějaka citlivka ne?? :-D

Uživatel je onlinemicta
Generální žvanilka 23432 příspěvků 17.02.17 08:27

Jako fakt je vám 45? :roll:
Taky klidně řeknu chlapovi po návratu z knajpy že smrdí. A když jdu někdy s ním, tak to řeknu klidně i o sobě, protože fakt člověk smrdí tím kouřem.

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10227 příspěvků 17.02.17 08:28

Taky to nevidím nějak tragicky. :think: Hospodskej smrad je prostě hnus :nevim:

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 17.02.17 08:28

Kamarádovi bych se neomluvila ani za nic, proč jako proboha 8o Evidentně mám normálního chlapa, za takovou kravinu by se nenaštval protože je to směšné.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 17.02.17 08:30

A kdyby ho kamarád nenavedl, že se má jako že urazit, tak to taky vezme se smíchem?

brisco
Závislačka 2886 příspěvků 17.02.17 08:31

No a smrděl tak?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 08:34

:mrgreen: :mrgreen: jestli se po tomhle někdo urazí, tak už fakt nevím… možná nějaký zaprdlý dědek

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27174 příspěvků 9 inzerátů 17.02.17 08:34
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se především vypovídat. Asi jsem to pos.ala.
Jsou u nás přátele na par dnů a chlapi šli do hospody, což je ok a v pořádku. Vrátili se, muž mi dal vysmatej pusu a se smichem mi predaval nákup, na který šli před tim. Byly to tampony, takže na mě myslel a nezapomnel tasku ani v hodpode. Nebyli ožralý, jen vesely a upovidany. Manzelka druheho už spala. A já kráva pitomá se začala smát a rekla naprosto neuvážene, ježíš ty smrdis. Zatuchle jak bezdomovec. Hned jsem si to uvedomuila a snažila zahrát do autu, ale už se mi to nepodařilo samozřejmě. Kamarád na to řekl jen, že jeho zena mu tohle neřekne. Já na to jen, že nemůže brát vážně vše, co řeknu a on na to, že to te :poblion: da nevi, že většinou člověk říká, co si myslí. Pak jsme ještě chvíli kecali, muj muž se pak otočil a bez pusy sel spát. A rekl mi jen, ze když nevím, co říkám…
Ted se bavíme o provoznich záležitostech dne a já si pripadam jako krava a taky vim, ze jsem. Mám v plánu se omluvit kamaradovi, ale jak svému muži?
Bohužel nejsme pubertaci, ale vsichni, přes 45,,o to je to horší.Dekuji za anonym

a to je tvůj muž taková urážlivá cimprlína vždycky, nebo to bylo výjimečně, když tam byl ten kamarád? Na vyjádření, že po příchodu z hospody smrdí, nevidím nic špatného ani urážlivého, to je snad jen konstatování faktu… protože z některých hospod člověk přijde načichlý tím vším… přepáleným olejem, kouřem z cigaret nebo prostě jen takovým tím univerzálním hospodským puchem…
Na to se ale neříká, že nemá brát vážně vše, co jsi řekla, ale spíš něco ve smyslu „to byl vtip, ty vogo, tos nepochopil?“
A ten jeho kamarád je taky jakási pěkná netykavka… no, jestli to doma mají se svou ženou jinak, to je snad jejich věc… ale zdá se, že tvůj muž se mu chce zalíbit a vyrovnat… tak v tom případě už aby od vás z té návštěvy odešli, než to napáchá ještě víc škody… :think: ;)

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 17.02.17 08:35

Proč se omlouvat kamarádovi? A to je vám fakt 45?! Takovou kravinu řešit by mě fakt nenapadlo :roll: A to je mi skoro o 20let min. Můj manžel by se teda taky neurazil :roll: Prijde mi to, ze se chováte, jak dva puberatci :think: Promiň.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama