Partner - jak se omluvit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 08:16
Partner - jak se omluvit?

Ahoj, potřebuji se především vypovídat. Asi jsem to pos.ala.
Jsou u nás přátele na par dnů a chlapi šli do hospody, což je ok a v pořádku. Vrátili se, muž mi dal vysmatej pusu a se smichem mi predaval nákup, na který šli před tim. Byly to tampony, takže na mě myslel a nezapomnel tasku ani v hodpode. Nebyli ožralý, jen vesely a upovidany. Manzelka druheho už spala. A já kráva pitomá se začala smát a rekla naprosto neuvážene, ježíš ty smrdis. Zatuchle jak bezdomovec. Hned jsem si to uvedomuila a snažila zahrát do autu, ale už se mi to nepodařilo samozřejmě. Kamarád na to řekl jen, že jeho zena mu tohle neřekne. Já na to jen, že nemůže brát vážně vše, co řeknu a on na to, že to te :poblion: da nevi, že většinou člověk říká, co si myslí. Pak jsme ještě chvíli kecali, muj muž se pak otočil a bez pusy sel spát. A rekl mi jen, ze když nevím, co říkám…
Ted se bavíme o provoznich záležitostech dne a já si pripadam jako krava a taky vim, ze jsem. Mám v plánu se omluvit kamaradovi, ale jak svému muži?
Bohužel nejsme pubertaci, ale vsichni, přes 45,,o to je to horší.

Dekuji za anonym

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

nostress
Extra třída :D 13441 příspěvků 17.02.17 08:22

Nevím, co je na tom tak hrozného. Pokud někdo přijde po někoila hodinách z hospody, a ještě tam pil třeba pivo, tak smrdí každý. :nevim: Trapné kecy kamarádů netřeba brát tolik v potaz. Kdoví, co by jemu řekla jeho manželka, pokud by v té době už nespala. :think:

e008
Závislačka 3289 příspěvků 25 inzerátů 17.02.17 08:22

:roll: No pro me malichernost. Ja muzi taky klidne reknu, ze z hospody smrdi, ale ze by se za to nastval???

jahuhudka
Extra třída :D 10995 příspěvků 17.02.17 08:22

Za to bych se neomlouvala a kdyby byl partner naštvanej, tak bych ho klidně nechala ať trucuje :roll:

cecetka
Kelišová 7362 příspěvků 17.02.17 08:24

Nejak nechapu. To se jako urazil nad poznamkou, ze smrdi. Kazdy, kdo se vrati z hospody, tak smrdi. Za co se chces omlouvat? :nevim:

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33788 příspěvků 17.02.17 08:25

Já bych se neomlouvala za nic co jsem řekla tak jak jsem cítila. Pokud smrděl tak jsi mu jenom řekla pravdu i když tu každý neslyší rád, ale to je jeho problém..neomluvila bych se

debra.morgan
Závislačka 3739 příspěvků 17.02.17 08:27

Tak za tohle bych se fakt neomlouvala… když někdo dojde z hospody, tak je prostě cítit kouřem, smaženým… no prostě hospodou…partner je nějaka citlivka ne?? :-D

micta
Generální žvanilka 23920 příspěvků 17.02.17 08:27

Jako fakt je vám 45? :roll:
Taky klidně řeknu chlapovi po návratu z knajpy že smrdí. A když jdu někdy s ním, tak to řeknu klidně i o sobě, protože fakt člověk smrdí tím kouřem.

Lekninka91
Extra třída :D 10376 příspěvků 17.02.17 08:28

Taky to nevidím nějak tragicky. :think: Hospodskej smrad je prostě hnus :nevim:

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 17.02.17 08:28

Kamarádovi bych se neomluvila ani za nic, proč jako proboha 8o Evidentně mám normálního chlapa, za takovou kravinu by se nenaštval protože je to směšné.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 17.02.17 08:30

A kdyby ho kamarád nenavedl, že se má jako že urazit, tak to taky vezme se smíchem?

brisco
Závislačka 2910 příspěvků 17.02.17 08:31

No a smrděl tak?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.17 08:34

:mrgreen: :mrgreen: jestli se po tomhle někdo urazí, tak už fakt nevím… možná nějaký zaprdlý dědek

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27382 příspěvků 17.02.17 08:34
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji se především vypovídat. Asi jsem to pos.ala.
Jsou u nás přátele na par dnů a chlapi šli do hospody, což je ok a v pořádku. Vrátili se, muž mi dal vysmatej pusu a se smichem mi predaval nákup, na který šli před tim. Byly to tampony, takže na mě myslel a nezapomnel tasku ani v hodpode. Nebyli ožralý, jen vesely a upovidany. Manzelka druheho už spala. A já kráva pitomá se začala smát a rekla naprosto neuvážene, ježíš ty smrdis. Zatuchle jak bezdomovec. Hned jsem si to uvedomuila a snažila zahrát do autu, ale už se mi to nepodařilo samozřejmě. Kamarád na to řekl jen, že jeho zena mu tohle neřekne. Já na to jen, že nemůže brát vážně vše, co řeknu a on na to, že to te :poblion: da nevi, že většinou člověk říká, co si myslí. Pak jsme ještě chvíli kecali, muj muž se pak otočil a bez pusy sel spát. A rekl mi jen, ze když nevím, co říkám…
Ted se bavíme o provoznich záležitostech dne a já si pripadam jako krava a taky vim, ze jsem. Mám v plánu se omluvit kamaradovi, ale jak svému muži?
Bohužel nejsme pubertaci, ale vsichni, přes 45,,o to je to horší.Dekuji za anonym

a to je tvůj muž taková urážlivá cimprlína vždycky, nebo to bylo výjimečně, když tam byl ten kamarád? Na vyjádření, že po příchodu z hospody smrdí, nevidím nic špatného ani urážlivého, to je snad jen konstatování faktu… protože z některých hospod člověk přijde načichlý tím vším… přepáleným olejem, kouřem z cigaret nebo prostě jen takovým tím univerzálním hospodským puchem…
Na to se ale neříká, že nemá brát vážně vše, co jsi řekla, ale spíš něco ve smyslu „to byl vtip, ty vogo, tos nepochopil?“
A ten jeho kamarád je taky jakási pěkná netykavka… no, jestli to doma mají se svou ženou jinak, to je snad jejich věc… ale zdá se, že tvůj muž se mu chce zalíbit a vyrovnat… tak v tom případě už aby od vás z té návštěvy odešli, než to napáchá ještě víc škody… :think: ;)

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 17.02.17 08:35

Proč se omlouvat kamarádovi? A to je vám fakt 45?! Takovou kravinu řešit by mě fakt nenapadlo :roll: A to je mi skoro o 20let min. Můj manžel by se teda taky neurazil :roll: Prijde mi to, ze se chováte, jak dva puberatci :think: Promiň.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >