Partner mě vylekal - péče o novorozeně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.9.21 21:19

Partner mě vylekal

Dobrý večer maminky i tatínci.
Dnes jsme s partnerem koupali naší 17ti denní princeznu. Bohužel mě zamrzelo co chtěl partner udělat ano je to jeho první dítě nemá zkušenosti ale tohle prostě podle mě nemůže rodiče ani napadnout.
Po oblečení dcerky podotýkám ležela na 2 osuškách přebalovací podložku nemáme řešíme to tedy takto partner řekl že půjde pro zavinovačku do ložnice čímž mě vyděsil a řekla jsem mu na to že by přeci malou tam samotnou nenechal stála jsem kousek opodál hledala jsem hřebínek. Prý by se nemohlo nic stát když je na pravé straně židle a na levé vanička…

A další věc když jsem tatínkovi ještě říkala že ho naučím více poloh než jen jednu kterou u malé u nošení má že stačí přeci přijít a zeptat se že by se to rád naučil tak prý mu ta jedna stačí ale když jsem viděla jak se při té jedné sklání když měl vypnout monitor dechu tak se mi to zdá málo a špatné mít malou jen ve vodorovné poloze.. Urazila ho to pohodil dudlíkem a cítil se dotčen.. :,(
Je to jinak milující partner a milující tatínek stará se o nás ale tohle mě mrzí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4735
20.9.21 21:22

No on není ty. Těch situaci ještě přijde krmení, převlékání atp. Prostě ho z dálky pozoruj a nebuzeruj, on se snaží, co by za to jiná maminka dala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8602
20.9.21 21:24

A ty osušky byly kde?

Jestli mu vyhovuje pozice na nošení, nic bych mu nenutila.

My jsme se s manželem shodli, že nosíme jen v jedné pozici a dcery to přežily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 21:24

@Martha03 Nebuzeruji! Řekla jsem mu jen že se stačí zeptat.

• Citovat
  • Nahlásit
706
20.9.21 21:25

Máma má svůj způsob na všechno a táta má svůj, na tom není nic špatného 😊 tobě by se určitě taky nelíbilo, kdyby ti furt do všeho kecal.
Jinak s tím, že chtěl odejít od malé, no vysvětlila bych mu, že stát se může cokoliv a že se budeš cítit líp, když ji samotnou nechávat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11359
20.9.21 21:26
@Anonymní píše:

Jenže to je prostě buzerace. Moc to hrotíš. Můžeš být ráda, že se snaží starat, chápu, že jsi měla strach z pádu, ale řešit nějakou polohu při nošení, to jako fakt? Spousta chlapů se na takové miminečko bojí jen sáhnout, tak mu to nedělej ještě těžší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10026
20.9.21 21:27

Jestli jsem to správně pochopila, ležela na 2 osuskach na zemi? Takze spadnout nemohla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
20.9.21 21:28

Zbytečně to přeháníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11985
20.9.21 21:29

Tu první věc s osuskama nechápu. Ale myslím, že s tebou cloumaji ještě poporodni hormony. Nech chlapa trochu dýchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25578
20.9.21 21:30
@Anonymní píše:
Dobrý večer maminky i tatínci.
Dnes jsme s partnerem koupali naší 17ti denní princeznu. Bohužel mě zamrzelo co chtěl partner udělat ano je to jeho první dítě nemá zkušenosti ale tohle prostě podle mě nemůže rodiče ani napadnout.
Po oblečení dcerky podotýkám ležela na 2 osuškách přebalovací podložku nemáme řešíme to tedy takto partner řekl že půjde pro zavinovačku do ložnice čímž mě vyděsil a řekla jsem mu na to že by přeci malou tam samotnou nenechal stála jsem kousek opodál hledala jsem hřebínek. Prý by se nemohlo nic stát když je na pravé straně židle a na levé vanička…A další věc když jsem tatínkovi ještě říkala že ho naučím více poloh než jen jednu kterou u malé u nošení má že stačí přeci přijít a zeptat se že by se to rád naučil tak prý mu ta jedna stačí ale když jsem viděla jak se při té jedné sklání když měl vypnout monitor dechu tak se mi to zdá málo a špatné mít malou jen ve vodorovné poloze.. Urazila ho to pohodil dudlíkem a cítil se dotčen.. :,(
Je to jinak milující partner a milující tatínek stará se o nás ale tohle mě mrzí.
šestinedělí a prvomateřství je peklo. Já tě na jednu stranu chápu, na druhou stranu nechtěl dceři ublížit, v místnosti si byla i ty.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18399
20.9.21 21:31
@Anonymní píše:

Mas patent na rozum?
Takhle chlapa od pece o dite odradis, kdyz mu budes vecne predhazovat, ze to dela spatne :nevim: Opravdu spatne? Nebo jen ty si myslis, ze spatne? Pokud je dite spokojene, tak o neho spatne nepecuje :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
20.9.21 21:32
@Anonymní píše:

Bohužel souhlasím, peskuješ ho. Nech ho tak, můj dělal to samé, bal se, že malá je moc křehká, nosil ji jak porcelán. Časem se naučil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35

Snad aspoň už vaří teplý večeře a pravidelně šůruje když tak blbě přebaluje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
@Anonymní píše:

Promiň, ale pro toho chlapa to buzerace je. Znevažuješ jeho počínání a dáváš mu najevo, že ti nevyhovuje jak s dítětem nakládá. Nepíšu ti to proto, abych tě naštvala, ale proto, že s tím mám svou zkušenost. Také jsem jako prvorodička musela první měsíce vstřebat, že manžel není já, nemá ty zkušenosti a není s dítětem denně. A ano jeho odpověď byla, že ho furt buzeruju, nemá na to klid a může se na to vytento… přitom mu jde jen o to, aby se uměl postarat o svou dceru. Otázky samozřejmě kladl, ale musel přijít sám a sám chtít. Je to citlivé období pro vás oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721

Sestinedelni hormony, to chce klid. Buď ráda že se stará, že se zapojuje do péče… je úplně normální, že máma to dělá takhle a táta jinak. Pokud je to v rámci normy, je lepší to neresit a nechat ho, ať si to děla, jak chce. On to zvládne. A ty taky. Neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat