Partner nemůže vyvrcholit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 06:18
Partner nemůže vyvrcholit

Ahoj, s partnerem (27) uvažujeme o miminku, jenomže máme problém. Partner ještě nikdy nevyvrcholil, a to ani když masturbuje, ani při sexu, ať už se mnou nebo předchozími partnerkami. Hrozně se bojí, že je neplodný stejně jako jeho sestra. Snažím se ho všemožně uklidňovat a k lékaři je objednán až za dlouho. Řešil jste někdo podobný problém? Že to nemusí být hned příznak neplodnosti? :nevim: :nevim: :,(

Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 14354 příspěvků 17.05.19 06:19

No pokud nevyvrcholi, tak tezko otehotnis.

Danpeka
Nováček 3 příspěvky 17.05.19 06:21

To je jí asi jasné, nevím jestli se to dá léčit

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 17.05.19 06:22
@Anonymní píše:
Ahoj, s partnerem (27) uvažujeme o miminku, jenomže máme problém. Partner ještě nikdy nevyvrcholil, a to ani když masturbuje, ani při sexu, ať už se mnou nebo předchozími partnerkami. Hrozně se bojí, že je neplodný stejně jako jeho sestra. Snažím se ho všemožně uklidňovat a k lékaři je objednán až za dlouho. Řešil jste někdo podobný problém? Že to nemusí být hned příznak neplodnosti? :nevim: :nevim: :,(

To mu to doteď nebylo divné, že nevyvrcholí? 8o S hysterkou, co se bojí, proto snad ani nechce pro zjištění k doktorovi, bych rodinu neplánovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 08:41

Můj manžel vyvrcholil asi 3× v životě, a jen při masturbaci. Jsme spolu 15 let a žijeme uspokojivý i sexuální život, jen v sexu prostě nevyvrcholi. Ze začátku vztahu jsem to hodně řešila, nechápala jsem to a tahala jsem ho po všech čertech, byli jsme z toho pak oba nevrlý a k ničemu to nebylo. Kromě zjištění, že jeho plodnost tím není nijak ovlivněna. Dozvěděli jsme se jen to, že vše je v jeho hlavě. Vzhledem k tomu, že i já mám od puberty problémy gynekologického rázu (spousta operací), věděli jsme, že pokud budeme chtít děti, tak jedině umělým oplodněním, že my sami to nezvládneme. Dneska žijeme ve spokojeném manželství se třemi dětmi.

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 17.05.19 09:01

Může být plodný, akorát se to přirozenou cestou nezjistí. Je ochoten řešit to se sexuologem? Pokud ne, tak oplodnění by šlo s lékařskou asistencí, v centru asist. reprodukce.

Ou
Echt Kelišová 7799 příspěvků 17.05.19 09:14

Je potřeba lékařské vyšetření, tím že neejakuluje ani při matusturbaci je vcelku snadno vyloučená příčina v tom, že jde o psychickou záležitost, nejspíš bude nějaký trabl v anatomii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 09:22
@Ostružka píše:
Může být plodný, akorát se to přirozenou cestou nezjistí. Je ochoten řešit to se sexuologem? Pokud ne, tak oplodnění by šlo s lékařskou asistencí, v centru asist. reprodukce.

Děkuji za odpověď, ze začátku jsem ho právě k žádnému doktorovi nemohla dostat, ale teď když už bychom chtěli miminko, tak se k tomu postavil dost zodpovědně a sám hledá různá řešení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 09:28
@Anonymní píše:
Můj manžel vyvrcholil asi 3× v životě, a jen při masturbaci. Jsme spolu 15 let a žijeme uspokojivý i sexuální život, jen v sexu prostě nevyvrcholi. Ze začátku vztahu jsem to hodně řešila, nechápala jsem to a tahala jsem ho po všech čertech, byli jsme z toho pak oba nevrlý a k ničemu to nebylo. Kromě zjištění, že jeho plodnost tím není nijak ovlivněna. Dozvěděli jsme se jen to, že vše je v jeho hlavě. Vzhledem k tomu, že i já mám od puberty problémy gynekologického rázu (spousta operací), věděli jsme, že pokud budeme chtít děti, tak jedině umělým oplodněním, že my sami to nezvládneme. Dneska žijeme ve spokojeném manželství se třemi dětmi.

Děkuju za uklidňující a milou reakci! Taky jsem to zpočátku hodně řešila a pomalu se na hlavu stavěla, aby se nám to podařilo, ale marně. Opravdu ho kvůli tomu nechci opouštět, zkusíme k problému přistupovat jinak.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34804 příspěvků 20.05.19 14:51

Nebere antidepresiva?

Váš příspěvek
Reklama