Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@smile_xxx píše: Více
Taky znám. Chlap o první dítě neměl zájem. Tak se rozešli. Vůbec se nezajímá ale další děti s jinou všude vystavuje. Dokonce zapírá, že má ještě starší dítě.
Podobně se to opakuje u vzdálené příbuzné. Ta si dítě taky pořídila s hňupem. Dokonce všude ten chlap tvrdí, že dítě není jeho což po narození převzali i jeho rodiče. Bohužel má dítě jeho jméno protože mel jednou slabou chvilku a podepsal. Dceru neviděl od narození. U soudu byli několikrát ale on naposledy nedorazil. Dítě má jiného tatínka co ho prostě zbožňuje a vychovává. Takže tady happy. Ale teda musí to být hnusny, když je veřejně vidět jak je jedno dítě odmitanÿ, nechtěný a druhý rodič s tím nemůže vlastně nic moc dělat.
@guineapig píše: Více
To ano, ale skrz úplně jiné důvody než uvedla zakladatelka.
Za klesající porodností je třeba ta finanční destabilita, tedy nejistota do čeho dítě privedu a z čeho jej uzivim.
No a protože víme, že zakladatelka klofla pracháče, má štědré rodiče a ona sama má nemovitost
tak tam žádná finanční destabilita nehrozí přeci ![]()
@Anonymní píše: Více
Za žádný prachy na světě bych nevyměnila milujícího tátu
To prostě nevokecáš ![]()
@guineapig píše: Více
Čísla se asi v porovnání mění, ale zase svět taky není nekonečný a někam se ti lidi musí vlézt, že ![]()
@Atisia taky znám takového borce všude tvrdí že dítě není jeho, lidi mu to už i věří, přitom dítě je jeho věrná kopie ![]()
Máme v ulici sousedy.
On má přes 50 univerzitni pracovník, ona má něco přes 40 let.
On byl záměrně sám a rozvedený, protože děti prostě nechtěl.
Ale tahle si taky myslela, že ho změní a k decku ho ukecala. To ženské prostě umí.
A teď věčně na ulicí řeší, že on s tím nakonec přeci souhlasil a vlastně se nijak krom financí nepodílí. Jak je to jako možné? A že klukovi budou dva roky a je to čím dál horší…
Je akorát všem k smíchu s tím hořekováním.
Nebo je vtom ještě primitivnější odpověď.
Může mít i jinou
Peníze nejsou problém, tak zatím raději platí a možná i černé svědomí, abys děcko donosila a třeba nepotratila, kdyby se přiznal.
Až porodís zakladatelko, tak se můžou dít různé věci… Že máte hypotéku vůbec nic neznamená…
@Anonymní píše: Více
Ale on ho nezmenil. On a ditetem „souhlasil“, nikdy do toho ale nebyl uplne nadseny. A pravdepodobne dite v realu nechtel. Nebo aspon ne s Tebou.
Proste ma dite, protože dite maji ostatni chlapi okolo; protože treba nechce byt stary otec, tak ho bude mit ted; nebo proto, ze chce mit proste potomka, neco tu po sobe zanechat. To ale neznamena, ze chce byt otcem ve smyslu, ze chce travit cas s rodinou.
Je docela mozny, ze si proste uvedomil, ze ted konci sranda, ze uz je s tebou navzdy svazany.
Na tvém místě bych se vrátila nohama na zem a připustila si fakt, že dost možná budeš s dítětem sama. V tom případě určitě nebudeš doma 3-4 roky sedět a starat se o dítě, protože prostě nevyjdeš finančně. Sorry, ale nechat se živit od rodičů by mi byla hanba.
Jestli si neumíte sednout a upřímně si o tom promluvit, tak zkuste poradnu nebo mediátora. Možná patří jen k těm chlapům, kterým přijde těhotná žena asexuální a proto nechce řešit věci kolem. Možná si našel jinou ženskou nebo jen narazil na realitu, že teď už spolu máte ten největší zavazek na celý život ( hypotéka fakt nic neznamená). 🤷
@Dahlia0409 píše: Více
Vždyť do ní opravdu kopete. Xkrát tu napsala, že problém není v penězích a vy ji tu xkrát předhazujete peníze. A ještě pěkně hnusně. Nemůžete normálně slušně pokecat, jako normální ženský?
@Dahlia0409 píše: Více
No, statistiky říkají, jak porodnost kvapem klesá. V tom má zakladatelka pravdu.