Partner o 30 let starší - problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 12:42
Partner o 30 let starší - problém

Ahoj holky, jsem docela dost zoufalá. Nevím, zda mě jen využil nebo zda na problém se svojí situaci - důchodem.

Poznali jsme se před půl rokem. Po měsíci chtěl, abych se k němu nastěhovala. Vše bylo zalité sluncem. Jeho chování, náš vztah. Všechno na jedničku. Ale na mě bylo vše hrrr. Já ve svém. On také. Hodně jsme se viděli.

Ze dne na den vše skončilo (?). Dostal se do důchodu, a ač tvrdí, že je rád, že nemusí vstávat, že spí a čte si kdykoli ( to je jediná jeho činnost ), najednou o mě už nejeví takový zájem. Cítím i vidím to. Dokonce se rozhodl pro rozchod, že je na ně starý, že má život za sebou, já před sebou, že chce být sám s knížkami, že bych s ním nebyla statná.

Do háje věděli jsme navzájem kolik koňů je, přeci. Přestal o sebe dbát: neholí se, necese a nemá problém jít v teplakach do obchodu. Přitom dřív to byl manekýn, do kterého jsem se zamilovala, který vypadal mladší, než mu je. Vitální, aktivní…

Nevím co dělat. Jak se chovat.??? Najednou, ani nemá zájem o tolik komunikaci. Jednou je vše v pořádku chce se mnou být, podruhé do mě kopr (třeba tři dny je vše o. k, a potom rozchod). Nechápu. Nevím co si myslet??? Prý nedomyslel věk, sem tam mi predhodi, že jsem např.,sentimentální, a že to není dobrá vlastnost a podobně řeči. Přitom dřív na mě visel, on byl ten aktivní, on se chtěl vidět, plánoval, snažil se.

Před 10 dní jsme měli opět rozchod nakonec to dopadlo, že jsme spolu zůstali, pomilovali se a jeli na výlet. Byl zase jako dřív. Bylo to na něm vidět.

Uplynulo těch 10 dní a on mi napsal, ať čas a energii věnují jinam, že není vhodný partner pro mě, že chce konec, že se nechce vidět. Nakonec jsme se viděli, promluvili a opět sex a nakonec: bude to tak jak chceš ty. Řekla jsem mu, že na to musí být dva, že ho nutit nechci. Odpověděl mi, že se uvidíme o víkend.

Nechápu ho. :roll: Na jeho očích vždy poznám zájem a zase ho měl, když jsme se usmířili. A poznám i nezájem… Je to divné, vše trvá od té doby co je doma. Přitom tvrdí, že je rád, že je spokojený. Ale přijde mi, že rezignoval, a nebo mě prostě jen využil??? Upřímně chování tomu neodpovídalo…

Nevím co dělat, nejsem dobrá v mluvení. Pořád předhazuje, že nechce děti, že na život za sebou, já před sebou, že si odzil…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 27.03.19 12:44

Vždyť má pravdu :nevim: nech ho byt

pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 27.03.19 12:45

Kolik ti je? Jestli chceš děti, tak s důchodcem ztrácíš čas

Elineczka
Povídálka 11 příspěvků 27.03.19 12:47

Má pravdu předsedo! Nezlob se, ale on na rozdíl od Tebe má všech pět pohromadě. Váš vztah je neperspektivní. Co bys s ním chtěla za pár let dělat? Krmit ptáčky a luštit sudoku? Neblbni :hug:

pannda
Kelišová 6843 příspěvků 33 inzerátů 27.03.19 12:48

Má pravdu …a ty jsi bláhová

Martha03
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 27.03.19 12:48

Možná tě má rád víc než si myslíš, nechce, aby jsi nejlepší roky strávila s ním. Nechce, aby sis pak vycitala, že s ním nemůžeš mít děti. A možná taky nechce, aby jsi mu za 10-15 let utirala zadek… Chce pro tebe lepší život. Zřejmě tě na rád a proto se to v něm tak pere, chtěl by být s tebou, ale zároveň si uvědomuje, že v dohledné době už nebude schopen tě dohánět.

mrav
Nadpozemská drbna 26373 příspěvků 27.03.19 12:51

A máte spolu nějaké děti? Mně se teda rozdíl třicet let zdá být hodně. Možná i on cítí, že by jsi mohla mít mladšího. Kolik vám je let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 12:51

Holky, já mu řekla, že na budoucnost to není, to víme oba, že neplánují a nechám to plynout. Děti navíc nechci, ví to od začátku. A stejně zase to podruhé nebo potřetí vytáhl. Za další, prý není dobrodruh, aby měl neperspektivní vztah, nebo bez nějaké budoucnosti. A pořád dokolečka dokola. Přitom na začátku jsme o tom spolu mluvili, pak začal ještě víc uhánět, po sexu nepolevil. Naopak. A najednou je doma a děje se tohle. A já nevím co si myslet. Nevím prostě

cverunka
Závislačka 2875 příspěvků 27.03.19 12:54

Věř, že jednou za jeho rozhodnutí budeš ráda. Má rozum. Co bys s ním chtěla dělat za 10 let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 12:55

@mrav 31 a 63 let. Holky na to neplánovala. Nikdy se mi nic podobného nestalo. Ale přitahuje mě, je mi s ním fajn, i když pak vidím jak šel dolů ....... :roll: Hodně během měsíce. Ale žiju tím co je teď, ne co bude. A i když už nebudeme partneři, ale jen známí, tak se na něj nevykaslu. Vše ví. To kolik mezi námi je věděl od začátku, tak proč to nechal zajít tak daleko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 12:55

@cverunka Jenom že já vím, že to není na roky. Že je to na nějaký čas.

Přesto v neděli chce jít na výlet. Nechápu

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 27.03.19 12:58
@Anonymní píše:
@cverunka Jenom že já vím, že to není na roky. Že je to na nějaký čas.Přesto v neděli chce jít na výlet. Nechápu

No nevim, na tohle bych neměla nervy. Rozsekla bych to hned a ukončila to

Hroznej puberťák
Kelišová 6588 příspěvků 27.03.19 12:58

Jé, kde se taková najde? Až mi bude 63, taky bych si dal líbit nějakou jedenatřicítku :palec: :potlesk: :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 27.03.19 12:59

Jsi mladá, on důchodce. On chce mít klid, ty budeš chtít vzrůšo a časem i děti i když je možná zeď nechceš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.19 13:00

@Tichošlápek Právě, ono je to těžké. Když byl ještě v práci, já byla ta co to několikrát skončila. I on. Vlastně. Ale vždy jsme se k sobě vrátili.

Teď co je doma, měsíc:-(, tak za tu dobu se rozešel asi 3×. Nevím co se mu děje. Já se snažím pomalu odstřihnout, protože bohužel, to co cítím s ním jsem nezažila nikdy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama