Partner syna přes noc u nás

110
13.10.19 15:11

Partner syna přes noc u nás

Hezký den, maminy, jsem teď dost v rozpacích a rozhodla jsem se tu svěřit a možná se zeptat, jak byste podobnou situaci braly vy. Mám sedmnáctiletého, brzy už osmnáctiletého syna, který si našel svého prvního partnera, o trochu staršího (29). Syn ale vypadá starší než je, takže ten věkový rozdíl není moc vidět, vypadají jako dva dospělí chlapi. Nicméně, začal svého partnera zvát k nám domů, to by mi tolik nevadilo, ale když tu přespává, už mi to tolik příjemné není. Manžel se z toho taky necítí úplně dobře, posledně šel v noci na záchod a slyšel je… :oops: Zní to možná špatně, ale kdyby měl holku, přespávání u nás ani mně, ani muži nevadí, ale takhle jsme hodně v rozpacích, to člověk ráno vstane, oni v trenkách v kuchyni… Nechci syna a jeho vztah omezovat, ale není důležité i naše pohodlí?
Děkuji vám za názory a přeju hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4664
13.10.19 15:15

Tak mu navrhni ať se scházejí u partnera. Předpokládám, že ten s maminkou nebydlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
13.10.19 15:16

Asi bych se zamyslela. Sama píšeš, že holka by vám nevadila, ale kluk jo? Není na čase syna brát prostě takového, jaký je? Má prostě kluka a chce s ním být. Jestli vám vadí v trenkach, tak jim to řekněte. Ať chodí oblečeni. Ale jinak bych se snažila syna respektovat. :nevim: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20177
13.10.19 15:16

Já bych, bez ohledu na pohlaví, nedovolila přespávání. :think: Snad když by bydleli daleko od sebe a to ještě v jiném pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20674
13.10.19 15:17

Je důležité i vaše pohodlí, takže pokud vám to vadí, ať tam nepřestává. Mě by pravidelné přespávání partnerů dětí taky vadilo. Ovšem jestli vám vadí kluk a holka ne, je to pokrytecké. Nicméně váš dům, váš hrad a vaše pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
13.10.19 15:18
@jahuhudka píše:
Já bych, bez ohledu na pohlaví, nedovolila přespávání. :think: Snad když by bydleli daleko od sebe a to ještě v jiném pokoji.

8o 8o 8o to bychom s manželem spolu asi nebyli. Jezdili jsme k sobě od začátku střední školy. Bydleli jsme daleko od sebe. Ale abychom spali každý v jiné místnosti??? To snad neee. Promiň, ale chudáci tvoje děti. V sedmnácti je jasné, že asi už nemusí být panna nebo panic a vodit se za ručičku v parku jim asi stačit nebude… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4664
13.10.19 15:20

@jahuhudka A důvod? Pokud neberu,,randící puboše,, v 15 letech. V 17 a víc si myslím, že je to úplně normální, že spolu chtějí trávit i noci :lol: V tomhle věku, si těžko zalezou do svého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20177
13.10.19 15:22

@mamina89 no chodit spolu můžou, sex ať provozují kde chtějí, ne u mě doma a fakt ne v 17,vlastně ani ve 20. Chudáci děti to respektuji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20177
13.10.19 15:23
@AstraG píše:
@jahuhudka A důvod? Pokud neberu,,randící puboše,, v 15 letech. V 17 a víc si myslím, že je to úplně normální, že spolu chtějí trávit i noci :lol: V tomhle věku, si těžko zalezou do svého.

Asi jsem stará škola. Jak bylo řečeno výše. Můj dům, moje pravidla Vy u toho dětem klidne svitte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
13.10.19 15:24

@mamina89 To není o tom, že mi vadí, že je syn gay, ale o tom, že se necítíme úplně pohodlně, když je slyšíme při dupačce protože máme tenké zdi a ložnici hned vedle a ráno je vidíme v trenkách. Nevadí mi že má syn partnera, to vůbec ne, ani manželovi.

@AstraG On právě jeho partner bydlí 30 km daleko, a přes týden je to komplikované kvůli synově skole, takže jsme k tomu přespávání párkrát do týdne svolili s tím že o víkendu je syn právě tam, ale je hrozně těžké si na to zvyknout…

@jahuhudka To mi teda přijde hodně přehnané, aby skoro dospělý člověk nemohl sexovat a ještě spal s partnerem, obzvlášť stejného pohlaví, v jiném pokoji. Jaký toto má důvod? :D Edit : A ty s mužem spát můžeš? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
13.10.19 15:29
@jahuhudka píše:
@mamina89 no chodit spolu můžou, sex ať provozují kde chtějí, ne u mě doma a fakt ne v 17,vlastně ani ve 20. Chudáci děti to respektuji :lol:

No věř, že to u vás doma nedělají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tebe bych za matku teda nechtěla :nevim: hlavně, aby tebe děti při dupacce neslysely, hned bych na tebe klepala, ať si strcis hlavu do polštáře :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20674
13.10.19 15:30

@Bromelia tak se se synem domluvte, že si to prostě odpustí, pokud spí oba u vás. Ať si to vynahradí o víkendu nebo někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
13.10.19 15:33
@jahuhudka píše:
Asi jsem stará škola. Jak bylo řečeno výše. Můj dům, moje pravidla Vy u toho dětem klidne svitte.

A asi jsem nová škola, protože to beru jako náš dům. A budu ráda, když mi syn přivede ukázat s kým tráví čas a i já ji/ho budu moct poznat. K tomu určitě patří i to, že u nás bude moct přespávat :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75792
13.10.19 15:34

@Bromelia No, s tím sexem nevím, ale jinak bych jasně stanovila, že je prostě nechcete potkávat po bytě v trenkách a tečka, to není nic, co by nemohli splnit, okud tam chtějí být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4259
13.10.19 15:35

Samozřejmě, že máte nárok na své soukromí. Vysvětlete synovi, že kdykoliv rádi jeho partnera uvidíte/pozvete k nim domů na oběd, ale přespávání vám velmi vadí, protože příliš zasahuje do vašeho soukromí. Partnerovi syna je 29, musí mít přece nějaké svoje zázemí, kde se můžou scházet a případně (a vaším vědomím) společně přespávat. Dávej si jen pozor, aby to nepůsobilo, že partnera syna odmítáte úplně a že je u vás nezvaným hostem - to by se dotklo jakéhokoliv člověka jakékoliv sexuální orientace.

Jediné, nad čím bych se zamyslela, je, proč holka by vám na přespání nevadila a kluk jo. Jestli on ten problém nebude v zásahu do soukromí a pohodlí, ale někde jinde (řečeno jinak: holka by vám do soukromí nezasahovala a pohodlí nenarušovala?). Možná je to jen tím, že si poněkud naivně malujete, že třeba holka by se vám neobjevila ráno v kuchyni ve spodním prádle (pokud na to má náturu, tak klidně objevila), ale k zamyšlení to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat