Kupujete dětem drahé věci jen tak?

Anonymní
12.10.19 21:04

Kupujete dětem drahé věci jen tak?

Ahoj maminky,
Zajímá me, jak to máme vy, zajímá mě to spíš u těch, kdo má doma dítě v pubertě.
Když by vám vaše dítě reklo, že chce třeba mobil za 25 tisíc. Jaká by byla vaše reakce?
Koupily byste mu to jen tak? Nebo by proto musel něco udělat? -nasetrit si něco z brigády, musí mít dobrý známky nebo jak?

Opravdu mě to zajímá..
Mam doma 14-tiletou dceru, která by chtěla od nás iPhona…Peníze na něj máme. ale zase si říkám, jestli to není až moc velký nadstandartni dar. Ještě chce nějaký boty Fila za 3 tisíce..

Zase dcera teď docela vyvádí..Nechodí na domluvenej čas domu..Dala jsem ji 6 tisíc na lyžák a měla to předat učitelce, ale místo toho to utratila..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20189
12.10.19 21:06

:mrgreen: Bych dítěti řekla, jestli nespadlo na hlavinku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
12.10.19 21:08

Na lyzak 6 litru a ona to utratila? :mrgreen: tady bude asi něco sakra špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
12.10.19 21:09

Moje dítě je ještě malé, takže taková přání zatím neřeším. K vaší situaci: rozhodně NE! Kdyby sekala latinu, něco pro to udělala (navrhla pomoc v domácnosti, na zahradě), peníze na to jsou, tak možná. Ale když nemá snahu, nemá žádný pocit odpovědnosti, tak to v žádném případě. Byli byste s jejím tatínkem za šašky, kteří skáčou jak slečna píská, je to špatný precedens do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
12.10.19 21:10

Ukradla sest litru? Nedostala by nic. A to ani na Vanoce, max ponozky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642

Jako 14ti lety bych ho uz asi koupila, k Vanocum/narozeninam.. urcite ne jen tak k nicemu. Ale za predpokladu, ze utrati penize na lyzak..by nedostala nic a jeste by musela penize vratit nebo aspon se podilet na casti, co utratila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225

Tak ta by nedostala nic a to ještě hodně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
12.10.19 21:11

Tak drahej mobil bych nekoupila ani sobe, natoz diteti. Ale tohle je kazdeho vec.
To, ze Vas prakticky okradla o nemale penize, to je teda hodne spatne a spis bych ji ted snizila kapesne nez koupila darecek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7603
12.10.19 21:12

Tak mobil za 25 tis bych nekoupila ani dítěti ani sobě, zbytečně vyhozený peníze. Já jsem chodila od 16ti na brigády abych si nasetrila na adidasky za 1200 kč. Naši by mě je 100% koupili, ale bylo mě to blbý.
A v životě bych si nedovolila utratit 6tis, kterýma jsem měla zaplatit lyžák!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.19 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Zajímá me, jak to máme vy, zajímá mě to spíš u těch, kdo má doma dítě v pubertě.
Když by vám vaše dítě reklo, že chce třeba mobil za 25 tisíc. Jaká by byla vaše reakce?
Koupily byste mu to jen tak? Nebo by proto musel něco udělat? -nasetrit si něco z brigády, musí mít dobrý známky nebo jak?

Opravdu mě to zajímá..
Mam doma 14-tiletou dceru, která by chtěla od nás iPhona…Peníze na něj máme. ale zase si říkám, jestli to není až moc velký nadstandartni dar. Ještě chce nějaký boty Fila za 3 tisíce..

Zase dcera teď docela vyvádí..Nechodí na domluvenej čas domu..Dala jsem ji 6 tisíc na lyžák a měla to předat učitelce, ale místo toho to utratila..

No já bych svymu dítěti chtěla taky dopřát co by si přálo, ale z vyprávění blízkých a známých vím, ze by to byla chyba! Nedávej drahé dárky jen tak. Ty děti to vážně zkazí. I když na to máte, tak bych jim jen tak takový dárky nedávala… Fakt to kazí chatakter

• Citovat
  • Nahlásit
13269
12.10.19 21:15

Tak ona fakt v podstatě ukradla 6 litrů a ty uvažuješ, že ji koupíš telefon a boty za tolik peněz? To nechápu :nevim: ode mě by dostala pořádný trest a ne ještě odměnu. Ať si na ten telefon a boty vydělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
12.10.19 21:17
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52998

:potlesk: :potlesk: to je výchova :palec: Holka ukradne 6000 a trest že dostane drahý mobil? Máte se na co těšit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8093

Zaslouží si to ta vaše dcera? Maká doma jak šroubek? Maká jak mourovatá ve škole? Je obětavá, hodná, váží si věcí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3871
12.10.19 21:18

Tak snad si zakladatelka jen dělá srandu, jinak to snad ani nemůže být možné. 🙈 🙉 🙊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat