Reklama

Partner u císařského řezu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 27.01.09 13:22
Partner u císařského řezu?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli může být partner u císařského řezu, pokud to teda okolnosti umožní? Díky Míša

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 27.01.09 13:30

ahoj ja mela akutni CŘ a manzela tam nepustili.Ale pry kdyz je planovany,tak v nekterych nemocnicich to umozni.

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 27.01.09 13:32

u nas v nemocnici to mozne je, poplatek 5OO
pokud to neni umozneno primo na sal, tatinek je v predsali a muze se pres sklo koukat

jamap
Kecalka 330 příspěvků 27.01.09 13:40

Ahoj, tak u nás manžel byl přímo na sále, seděl na židličce u mé hlavy a povídal si se mnou. Rodila jsem v Ostravě - Vítkovicích. Poplatek byl 800,– nebo 900,–.
Ale záleží to přímo na nemocnici, takže doporučuju zeptat se přímo tam, kde budeš rodit.

gabri1
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 27.01.09 13:59

Ahoj, záleží na porodnici, my měli akutního v celkový anestezii a manža na sále byl, za takovou tou čárou, kvůli sterilitě, v porodnici o 20 km vím, že nepouštějí

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.09 14:12

Rodila jsem v Brně na Obilňáku, manžel mi seděl u hlavy, jak malého vytáhli, tak šel se sestřičkou vedle na ošetřovnu a fotil, jak mi malého zase přinesli na sál, byl s náma až než mě odvezli na pooperační. Platili jsme normální porodní poplatek, myslím 500,–, už je to dýl, zato to tak bylo u obou porodů. martina

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 27.01.09 15:10

U nas u CS je tatinek za dvermi s okynkem. Na sal nepousti kvuli sterilite. Poplatek 500,–Kc. Ikdyz mozna kdyby ten den nebylo tech cisaru tolik, tak by ho na sal pustili…

janac
Závislačka 3138 příspěvků 27.01.09 17:31

toto sem sice nepatří, přesto. myslím na Tebe Dušičko každičký den a posílám sílu.

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 27.01.09 18:45

V Brně Bohunicích byl manžel u akutního císaře. Jenom musel počkat jestli se povede epidural, pak mi seděl u hlavy jak nešťastná zelená žabička.(měl zelenej mundur i čepičku) Jo a poplatek nám v tom fofru zapomněli naúčtovat - tak jsem jim to tam pak splatila hektolitrama přebytků do mléčné banky. :lol:

misutka
Ukecaná baba ;) 1334 příspěvků 29.01.09 17:06

Ahoj, dnes jsem se dozvěděla, že ke mě partnera nepustí.. Bohužel budu mít plánovaný císařský řez, jsem z toho trochu přepadlá, těšila jsem se, až společně uslyšíme křik miminka :( . Ale hlavně, že bude v pořádku. Pohodové porody a spokojená mimi

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 22.02.09 17:38

Tak u nás v porodnici to taky možné není, ptala jsem se na kurzu - prej kvůli sterilitě a díval se na mě, jak kdybych spadla z jahody :lol: Ale v Dánsku to prý viděl, u nás ne - jak vidět neměl aktuální info. Ale prý tatínek může zahlídnout mimčo na chodbě, jak ho povezou na oddělení - to je zas přístup :roll:

terka007
Závislačka 4444 příspěvků 22.02.09 21:17

ahojky, tak u Aplináře v pohodě, měla jsem plánovaný CS, manža seděl na sále na židličce u mý hlavy a držel mne za ruku…zážitek na celý život…jen se musel převlíct do sterilního…s manžou jsme absolvovali předporodní kurz a nemuseli jsme pak platit, že se mnou byl u porodu…

terka007
Závislačka 4444 příspěvků 22.02.09 21:18

ahojky, tak u Aplináře v pohodě, měla jsem plánovaný CS, manža seděl na sále na židličce u mý hlavy a držel mne za ruku…zážitek na celý život…jen se musel převlíct do sterilního…s manžou jsme absolvovali předporodní kurz a nemuseli jsme pak platit, že se mnou byl u porodu…

kajda123
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 27.11.12 15:22

Ahoj maminky, chtěla jsem se zaptat na váš názor a zkušenosti.
Pravděpodobně porodim plánovaným cisarskym řezem kvůli velikosti prcka. Jestli opravdu se dozvím až příští úterý na konzultaci s primarem. Chtěla bych epidural.
Mám 2otazecky jaký je rozdíl mezi epiduralem a spinalni anestezii(nebo je to to samé)?
A je u nás v porodnici i možná přítomnost tatínka u sekce, chtěla bych Ho tam mít .Na normální porod jsme sevspolu těšili, ale takhle nevím, jestli z toho bude něco mít a já také? Předem děkuji za rady a zkušenosti.

žampion
Závislačka 3729 příspěvků 27.11.12 15:28

Tak co se týká prvního dotazu tak epidurál a spinální anestezie je to samé ne?? :think: :think: myslím, že jo a já partnera u císaře měla a jsem za to moc ráda, já jsem se na něj dívala, když jsem byla oblbnutá a on sledoval co se děje s malou, tak něják jsem byla klidnější bylo to v době kdy v Třebíči řešili záměnu novorozencu a tak jsem mu nakázala nespustit malou z očí dokud jí neoznačkujou aby nám ji nevyměnili, což absolutně nešlo byla jak dělaná přes kopírák od tatínka :lol: :lol: ale já byla prostě klidnější

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >