Partner ze me zdime penize?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Holcinax
Povídálka 18 příspěvků 16.10.18 21:51
Partner ze me zdime penize?!

Ahoj vsem,
rada bych slysela nazor od nekoho nezaujateho a proto jsem se rozhodla zalozit tohle tema.

Sestehovala jsem se s pritelem a na zacatku jsme se dohodli, ze on bude platit najem a ja jidlo. Nicmene se to nejak zvrtlo a krome najmu platim vsechno (kazdy mame svuj ucet, ale porad mi rika ze to jsou vsechno nase spolecne penize). Ted se mu rozbilo auto a jeste musi zaplatit povinne ruceni a pry to mam zaplatit ja. Kdyz ceka na vyplatu, dost casto mu posilam penize. Kdyz jdeme nakupovat (i obleceni) vzdycky platim ja. Uz to dochazi i do toho stadia, ze si pomalu nemuzu koupit ani nic pro sebe, protoze na to skoro nemam penize kdyz vecne neco financuju. Jeste me vzdycky dokaze nastvat kdyz se me udivene pta kam jsem vsechny ty penize dala??! On si asi mysli, ze z moji vyplaty budu vsechno platit a jeste sestrit.
Jak to mate s partnery rozdelene vy? Jsem jenom moc hystericka a proste to takhle ve vztahu je? Jeste bych chtela dodat, ze on sam mi nikdy nic nekoupi. Ani nikdy neprispeje me, ale to proto, ze je mi to blby.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Maui52
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 16.10.18 21:55

A jak se to jako stane, ze za nej platis jeho obleceni nebo jeho povinné ručení?

Holcinax
Povídálka 18 příspěvků 16.10.18 21:56

@Maui52 rekne mi, ze to jsou nase spolecne penize, ze on ceka na vyplatu, ktera mu chodi pozdeji nez mne.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 16.10.18 21:56

Jsi blbá a víš to. Vyhodit, nebo ať okamžitě přepošle 5 výplat na Tvoje konto a uhradí, co dluží. Naštěstí takovouhle hlupačku žádnou v reálu neznám. :roll: :roll: :roll:
Jsi troll???

Uživatel je onlineKakika
Extra třída :D 14946 příspěvků 16.10.18 21:57

@Holcinax přestěhujte se. Očividně máte proklatě drahý nájem. Tak se vrať na začátek a plať opravdu jen to jídlo. Oblečení, drogérii apod. nechť si kupuje. My máme společný účet. Tahle informace je ti ale k ničemu. Ty potřebuješ vyřešit vaše finance. Kolik zatím ušetřil pan domácí, když nemá na opravu auta a povinné ručení?

Maui52
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 16.10.18 21:58

@Holcinax no a ty z těch vašich (jeho) peněz tedy vidíš co? Zaplatí nájem a dal? Za co třeba nejvíce utrácí? Asi i hraje roli, kdo kolik vydělává. Jestli on 20 a ty 80, tak bych se třeba tolik nedivila… ale většinou jsou ty platící role ve vztahu obráceně a především když se jedna o společně peníze, tak po předchozí domluvě a oba účastníci o tom vědí :D

Holcinax
Povídálka 18 příspěvků 16.10.18 21:58

@LaPaloma kez bych byla troll. Jeho argument je, ze je to nase spolecne auto. Ze prece planujeme budoucnost. :roll:

Holcinax
Povídálka 18 příspěvků 16.10.18 21:59

Nas najem je 12 000. Elektrinu platim ja. On si mysli, ze zaplati najem a tim to vsechno konci.

Janli
Kelišová 6002 příspěvků 9 inzerátů 16.10.18 22:00

Pokud to jsou vaše společné peníze, tak není důvod mít dva účty. Nebuď blbá! Buď hoďte všechno na jednu hromadu a z té plaťte nebo uhraďte náklady napůl a jeďte každý na svoje triko.

Holcinax
Povídálka 18 příspěvků 16.10.18 22:01

A to jeste vydelavam cca o 5-7 tisic min. Ja z jeho penez v podstate nevidim nic.

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 16.10.18 22:01

Na jidlo a drobne financovani mame spolecny ucet,kde posilame kazdy pribluzne stejnou castku,k uctu mame kazdy svou kartu. Jinak kazdy svuj ucet a z toho si kazdy plati sam sve sporeni,unves­tovani,zabavy a podobne. Jinak pritel plati hypo,ja najem.

Uživatel je onlineKakika
Extra třída :D 14946 příspěvků 16.10.18 22:02
@Holcinax píše:
@LaPaloma kez bych byla troll. Jeho argument je, ze je to nase spolecne auto. Ze prece planujeme budoucnost. :roll:

A co mu na to řekneš? Protože pokud opravdu jen zaplatí nájem a nic dál už do společné kasy nevloží, tak bych mu to hned řekla, že za společné peníze očividně považuje jen ty moje. Prostě to nějak utni. Sedněte si a promluvte si o tom.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 16.10.18 22:03
@Holcinax píše:
@LaPaloma kez bych byla troll. Jeho argument je, ze je to nase spolecne auto. Ze prece planujeme budoucnost. :roll:

Naplánuj si jediné, vystěhovat ho nebo odstěhovat sebe. Chlap, který neplatí svoje účty je vyžírka a nemůžeš si s ním pořídit dítě, dělal by problémy na rodičovské s placením za jídlo a za vše, co nyní hradíš Ty sama. Nepostará se ani v době, kdy nebudeš moct a stejně to nedopadne dobře. Už se projevil, hledej dál.
Zde není co jiného poradit. O nápravu bych se nesnažila, jenom ho vypakovat.

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 16.10.18 22:03

Jo a treba k tomu autu,tam prispivam jen kazdy mesic 500,– na benzin a vic se nestaram. :nevim:

Holcinax
Povídálka 18 příspěvků 16.10.18 22:03

Prijde mi ze to bere tak - tvoje vyplata je i moje ale moje je jenom moje. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >