Pauza s milencem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
22.1.22 00:25

Pauza s milencem

Ahoj.. Potřebovala bych od vás poradit. :roll:
Před cca měsícem jsem poznala v práci fajn chlapa. Jednoho dne mi sám od sebe začal psát a tím to všechno začalo. Nastal pátek a my měli v práci týmovku (den kdy si jdou všichni sednout do baru). My jsme byli předem domluvené že po večeru spolu odejdem. Prožili jsme spolu super noc, která se poté opakovala každý víkend. Trávili jsme spolu tedy víkendy, byli jsme spolu i na silvestra. On se o mě začal bavit s jeho kamarády všem mě ukazoval. Každý den jsme si vypisovali kolikrát i pozdě do noci. Všechno to vypadalo moc fajn, choval se ke mě naprosto fantasticky. Strašně jsme si rozuměli jsme naprosto stejný. Před 14 dny jsme se opět všichni sešli v tom samém baru kde to už nedopadlo dobře. Já jsem se strašně opila tak že jsem nevěděla co dělám. Myslela jsem si že celý večer probíhal v pořádku. Když jsem mu druhý den napsala jak dopadl tak mi napsal že on dobře, ale že já tak nevypadala. Když jsem se ho zeptala co se dělo, tak mi napsal že jsem tam lezla minimálně po 3 chlapech :zed:. Prý jsem byla tak 10cm od něj a dělala jsem strašné věci.. :zed:. Zklamala jsem ho.. Ale napsal mi že mi dá ještě jednu šanci, takže jsem hned druhý den jela za ním a strávili jsme spolu opět společnou noc. Po té noci jsme se už neviděli.. Jen v práci a tam máme takový ten normální vztah. Prohodíme tam pár slov ale jinak každý jdeme po svém. Ten pátek mu pořád leží v hlavě. Prý jsem ho zklamala a už ve mě nemá žádnou důvěru. Přestávali jsme si postupně psát… Věděla jsem že není něco v pořádku. Nastal další víkend a opět jsme se v tom baru potkali.. Promluvili jsme si tam a vše zase na oko vypadalo OK. Jenže po týdnu mi napsal že si musíme promluvit že ho pořád užírá ten předešlý pátek.. :,( Počkal na mě než jsem skončila v práci a odvezl mě domů. Cestou mi řekl že si musíme dát pauzu, že si vše musí promyslet ale že mě má strašně moc rád, že ho to mrzí protože si podle něj strašně moc rozumíme, že když to už začínalo být vážné tak jsem to pokazila.. Chtěl prý se mnou být a pořád chce.. Ale že teď mám příležitost mu dokázat jaká doopravdy jsem. Musím si u něj opět vybudovat důvěru.. Nezbylo mi nic jiného než souhlasit. Vím že si za to mohu sama.. Je mezi námi 7 letý rozdíl, on je o 7 let starší jak já, takže má na věci asi jiný pohled. Nevím co teď mám dělat.. Drží si ode mě odstup v komunikaci. V práci se tak nějak bavíme ale jinak je to marný.. Když jsem mu nabídla že se můžeme vidět, jeho odpověď byla NE.. Když jsem mu chtěla zavolat a omluvit se mu, odpověď byla NE.. Chápu ho chce čas aby si to mohl promyslet.. Jenže mě to teď užírá hlavně moje svědomí protože vím, že za to můžu já.. Myslíte si že je tam ještě nějaká šance?? Nebo je to definitivní konec??? :nevim:
Strašně moc mi na něm záleží.. Nejsem ten typ holky co by šel s každým do postele.. Ale on se po té situaci na to kouká jinak.. Nevěří mi.. Sice nikdy neřekl že by mě měl za nějakou couru, ale je nejistý v tom, že kdybych šla někam pít tak by přemýšlel jestli tam po někom nelezu.. Chápu ho.. Jen mě to užírá.. Potřebuji názor od ostatních.. :zed: Nikdy předtím se mi tohle nestalo, že bych se opila tak, že bych ani nevěděla co dělám.. :zed: Co si o tom myslíte??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
252
22.1.22 00:38

Prostě si se proflákla, ukázala si něco, na co má alergii. Taky to znám, ženská inteligentní, super pokec, a pak si lízne a chová se jak trubka, takže dávám odchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
22.1.22 00:57

Hlavu vzhůru!

Je možný, že jsi se chovala trochu divoce, když jsi se opilá, to se prostě člověku, třeba jen jednou v životě, stane. Každopádně jsi tam ale byla s ním, s člověkem, na kterého jsi spoléhala. Upřímně tě taky mohl při tom popíjení trochu brzdit, když jsi všiml, že se ti to vymyká kontrole. Koupit ti kafe, jít se s tebou projít… Teď tě tak trochu zahnal do kouta. On je na koni. Ty po něm toužíš a to on moc dobře ví… Počkej, hned až si ho přestaneš všímat, jak se to všechno zase otočí. Choď do práce hezky upravená s dobrou náladou. Jeho bych pozdravila, usmála se, ale nijak zvlášť bych se nesnažila. Když s tebou bude chtít být, tak s tebou bude a pokud ne, tak jsi aspoň relativně brzy zjistila, že to nebyl ten pravý. Na světě je strašně moc skvělých chlapů. Tak se netrap a věř, že vše dobře dopadne, tak či tak… PS. Taky jsem byla strašně zamilovaná do jednoho kluka, který si mnou pořád nebyl jistý. Chvíli se mnou byl, pak se se mnou zase rozešel, takhle to trvalo půl roku. Pořád jsem se strašně trápila. No a nakonec jsem potkala naprosto skvělého chlapa, se kterým jsem moc šťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8748
22.1.22 03:51

To nechapu, ve vsem jste si rozumeli, vsechno super, ale nejste partneri, jen milenci? Proc? Proc jsi na to pristoupila?

Co se delo v ten patek, tezko rict :nevim: ty mas takova pravidelna okna? Co bylo jinak? To se kazdy patek zlijete jak dogy?

Ti dotycni ti nic nerikali? Neptala ses jich?

Borec se mi teda zda zvlastni, tahat se s tebou, to by se mu libilo, ale podrzet ve slabe chvilce? Normalne popadnout a odvezt tagem? On delal, ze te nezna, a ted je za charakterniho hrdinu? :think:

Hele, predpokladam, ze nejsi všemdajka. On v te situaci byl taky a nezachoval se jako kluk do nepohody. Uz bych se mu nevtirsla, nechces, neber. Jak znam zbabelce, tak prileze :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6505
22.1.22 07:38
@Ll345 píše:
Před cca měsícem jsem poznala v práci fajn chlapa. Jednoho dne mi sám od sebe začal psát a tím to všechno začalo. Nastal pátek a my měli v práci týmovku (den kdy si jdou všichni sednout do baru). My jsme byli předem domluvené že po večeru spolu odejdem. Prožili jsme spolu super noc, která se poté opakovala každý víkend. Trávili jsme spolu tedy víkendy, byli jsme spolu i na silvestra. On se o mě začal bavit s jeho kamarády všem mě ukazoval. Každý den jsme si vypisovali kolikrát i pozdě do noci. Všechno to vypadalo moc fajn, choval se ke mě naprosto fantasticky. Strašně jsme si rozuměli jsme naprosto stejný. Před 14 dny jsme se opět všichni sešli v tom samém baru kde to už nedopadlo dobře. Já jsem se strašně opila tak že jsem nevěděla co dělám. Myslela jsem si že celý večer probíhal v pořádku. Když jsem mu druhý den napsala jak dopadl tak mi napsal že on dobře, ale že já tak nevypadala. Když jsem se ho zeptala co se dělo, tak mi napsal že jsem tam lezla minimálně po 3 chlapech :zed:. Prý jsem byla tak 10cm od něj a dělala jsem strašné věci.. :zed:. Zklamala jsem ho.. Ale napsal mi že mi dá ještě jednu šanci, takže jsem hned druhý den jela za ním a strávili jsme spolu opět společnou noc. Po té noci jsme se už neviděli.. Jen v práci a tam máme takový ten normální vztah. Prohodíme tam pár slov ale jinak každý jdeme po svém. Ten pátek mu pořád leží v hlavě. Prý jsem ho zklamala a už ve mě nemá žádnou důvěru. Přestávali jsme si postupně psát… Věděla jsem že není něco v pořádku. Nastal další víkend a opět jsme se v tom baru potkali.. Promluvili jsme si tam a vše zase na oko vypadalo OK. Jenže po týdnu mi napsal že si musíme promluvit že ho pořád užírá ten předešlý pátek.. :,( Počkal na mě než jsem skončila v práci a odvezl mě domů. Cestou mi řekl že si musíme dát pauzu, že si vše musí promyslet ale že mě má strašně moc rád, že ho to mrzí protože si podle něj strašně moc rozumíme, že když to už začínalo být vážné tak jsem to pokazila.. Chtěl prý se mnou být a pořád chce.. Ale že teď mám příležitost mu dokázat jaká doopravdy jsem. Musím si u něj opět vybudovat důvěru.. Nezbylo mi nic jiného než souhlasit. Vím že si za to mohu sama.. Je mezi námi 7 letý rozdíl, on je o 7 let starší jak já, takže má na věci asi jiný pohled. Nevím co teď mám dělat.. Drží si ode mě odstup v komunikaci. V práci se tak nějak bavíme ale jinak je to marný.. Když jsem mu nabídla že se můžeme vidět, jeho odpověď byla NE.. Když jsem mu chtěla zavolat a omluvit se mu, odpověď byla NE.. Chápu ho chce čas aby si to mohl promyslet.. Jenže mě to teď užírá hlavně moje svědomí protože vím, že za to můžu já.. Myslíte si že je tam ještě nějaká šance?? Nebo je to definitivní konec??? :nevim:
Strašně moc mi na něm záleží.. Nejsem ten typ holky co by šel s každým do postele.. Ale on se po té situaci na to kouká jinak.. Nevěří mi.. Sice nikdy neřekl že by mě měl za nějakou couru, ale je nejistý v tom, že kdybych šla někam pít tak by přemýšlel jestli tam po někom nelezu.. Chápu ho.. Jen mě to užírá.. Potřebuji názor od ostatních.. :zed: Nikdy předtím se mi tohle nestalo, že bych se opila tak, že bych ani nevěděla co dělám.. :zed: Co si o tom myslíte??

Tezke, videt takto pritele, tak jsem taky spatna, ale na druhou stranu taky nerozumim proc te nejak nebrzdil..a proc ste jen milenci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8116
22.1.22 07:40

Chovas se od zacatku jako zoufalka, kterou muze mit, kdykoliv si zamane a ktera je ochotna mu venovat veskery svuj volny cas. A to chovani na tom vecirku, to uz to asi uplne zazdilo.

Brzdi a nedavej m u najevo, ze je pro tebe tak dulezity. Normalne bych se omluvila a pokud by rekl, ze chce pauzu( coz vastne znamena, ze chce konec), tak bych mu to odkyvala a rekla, ze to respektuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19609
22.1.22 08:33

Trochu to sesumíruju…

Poznali jste se cca před měsícem, tj +- 6 týdnů? Z toho jeden byl Silvestr a 2 x jste se zmrskali v baru. Zbývají 3 víkendy a ty píšeš, že před 14 dny se to pokazilo.

Z toho mi vychází, že jste si jen vypisovali a potom se spolu párkrát vyspali. Kontakt mimo sex nula, max v práci.

Brala bych to jako hezkou zkušenost a nic víc. Kolega kdyby byl normální, chtěl by se poznávat i mimo postel. Podle mě se mu při tom zážitku v baru trochu otevřely oči a už s tebou nechce nic mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
22.1.22 08:37

Podívej se na to z jeho pohledu. Kdybys měla zájem o může, kterého znáš pár týdnů. Z toho dvakrát jste byli v baru. Už to, že tak často chlastá by mě osobně odpudilo. A navíc, že by tam oblejzal ženský :poblion:
Jak se říká ve víně je pravda. Moc chlastáš a navíc ukazujes svoji opravdovou povahu. Stejně jako můj známý, který když se napije, tak má tendence urážet a navázat se do dalšího kolegy. :pocitac: Nevyzrálý jedinec s mindraky - už i v reálu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
22.1.22 08:39

Kdyby se takhle střískala moje přítelkyně a přitom se ještě tulila k chlapům a sahala na ně, taky by mi blikal výstražný vykřičník. V alkoholovém opojení většinou vylezou pravé (potlačované) sklony dané osoby nebo skryté obavy a myšlenky. Žárlivost, agresivita, promiskuita… Žádnej chlap nechce holku co se zpije do němoty a ještě se chová přítulně k jiným. Stáhni se a vyčkej. A popřemýšlej jak to vlastně máš a buď k partnerovi upřímná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
656
22.1.22 08:40

@liptom Teď zrovna píšu to samé v bleděmodrém :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
22.1.22 09:43

Tak ať to ukončí. Takhle si myslím, že si užívám, že ty cítíš vinu a tím tě může začít ovládat.
Možná blbá rada. Vysvětli mu, že taková prostě jsi. Opila ses. Oblézala ostatní. To neznamená, že jsi s nima chtěla žít.
Pokud mu to vadí, ať si najde jinou, co nepije, chová se slušně. Třeba bude jednou vzpomínat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
22.1.22 10:46

@Veselej kluk :) :palec:

Já, když se nápojů ( a že je to málokdy - naposledy před 10 lety :mrgreen: ), tak se směju a houby si pamatuju :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
22.1.22 10:51

A proč ste jen milenci? Víš, co znamená milenec? Ste oba zadání, či co…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
22.1.22 11:00

Já se vám, lidi, divím, proč tolik lijete, když to evidentně vůbec neumíte. A když za těmito vašemi kousky zůstávají jenom výbuchy, bolest a jizvy, které se nezahojí - a nic jiného. Oč méně by zbylo na světě problémů, kdyby se nechlastalo, nebo jenom maličko. :?

Příspěvek upraven 22.01.22 v 11:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
22.1.22 11:05
@Ll345 píše:

A to ti někdo potvrdil, nebo to máš jen od něj? Nějak se mi to nezdá, že by tam seděl a koukal, jak se plazis po jiných chlapech. Kdyby byl co k čemu, odveze tě domů. Nebo to až tak strašné nebylo, ale hodí se mu to do krámu. Vyprdla bych se na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat