Jak mu už nenapsat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 13:49

Jak mu už nenapsat?

Ahoj, vídali jsme se několik měsíců… ale evidentně už o mne nestojí. Jak mu už nenapsat když mi tolik chybí? Mám teď nohu v sádře, tak nemůžu dělat nic náročného, práci musím dělat z domova a přátelé na mne nemají moc čas. Mám velmi silnou potřebu mu volat i psát i když bych měla dělat úplný opak :(. Moc děkuji za všechny rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20834
21.1.22 13:51

Zablokuj ho. Půjč někomu svůj telefon a řekni ať ti ho zablokuje :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
21.1.22 13:58

Smaz jeho fb a cislo. A je to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 13:59
@Ou píše:
Zablokuj ho. Půjč někomu svůj telefon a řekni ať ti ho zablokuje :-D

Raději bych se zachovala slušně a případně reagovala když by bylo třeba. Nechoval se ke mne nikdy špatně ani já nechci. Jen mu už nechci napsat i když mi moc chybí, ale ta silná potřeba tu je :(.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20834
21.1.22 14:03
@Anonymní píše:
Raději bych se zachovala slušně a případně reagovala když by bylo třeba. Nechoval se ke mne nikdy špatně ani já nechci. Jen mu už nechci napsat i když mi moc chybí, ale ta silná potřeba tu je :(.

no tak mu nepiš.

Ty jsi jemu ukradená, takže toho že si ho zablokuješ si nevšimne a i kdyby jo, tak mu to bude šumák.

Tak si nelži, že se chceš chovat „slušně“ - prostě chceš zase zkusit, jestli třeba tentokrát to neprojde a nezjistí že tě vlastně miluje.

No nezjistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
21.1.22 14:04

Napiš mu všechno co bys mu chtěla sdělit v ruce na papír (neposílat). Ono tě to časem přebolí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 14:09
@Ou píše:
no tak mu nepiš.

Ty jsi jemu ukradená, takže toho že si ho zablokuješ si nevšimne a i kdyby jo, tak mu to bude šumák.

Tak si nelži, že se chceš chovat „slušně“ - prostě chceš zase zkusit, jestli třeba tentokrát to neprojde a nezjistí že tě vlastně miluje.

No nezjistí.

Přesně tak to je :? … jen bych to chtěla zvládnout bez blokace tak se snažím posbírat rady jak na to no.

• Citovat
  • Nahlásit
8263
21.1.22 14:19

Ahoj,
prostě si poruč. Je to minulost, je to pryč, dokud v tom budeš setrvávat, nebudeš otevřená novým věcem.
Jednou budeš ráda, že to tak dopadlo. Uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
21.1.22 14:25

Sice jiná situace, ale… Já měla potřebu kdysi vše komentovat. Každý spor, každou věc, se kterou nesouhlasím. A když jsem to udělala měla jsem přesně pocit, že jsem nemusela, že to je blbost a tak. A pak mi bylo doporučeno to napsat, pomyslet na ten blbý pocit, co bych měla po odeslání a bez odeslání to smazat.
Tak to zkus. Když budeš mít nutkání mu napsat, napiš to, přemýšlej o tom co jsi tu naspala, jak se cítíš a hned to smaž. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
21.1.22 14:39

No a nebo mu napis, ze ho milujes a desne ti chybi, on ti odepise ve stylu ze nema zajem, nebo neodepise vubec. Pak uz te ta chut na psani prejde 100pro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
21.1.22 15:11
@Anonymní píše:
Ahoj, vídali jsme se několik měsíců… ale evidentně už o mne nestojí. Jak mu už nenapsat když mi tolik chybí? Mám teď nohu v sádře, tak nemůžu dělat nic náročného, práci musím dělat z domova a přátelé na mne nemají moc čas. Mám velmi silnou potřebu mu volat i psát i když bych měla dělat úplný opak :(. Moc děkuji za všechny rady

Napis do SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
21.1.22 15:19

Smazat tel. číslo a na fb unfollow

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
21.1.22 15:23
@Anonymní píše:
Raději bych se zachovala slušně a případně reagovala když by bylo třeba. Nechoval se ke mne nikdy špatně ani já nechci. Jen mu už nechci napsat i když mi moc chybí, ale ta silná potřeba tu je :(.

Lžeš si sama sobě… Není to o žádném zachování se slušně… Bojíš se, abys nepropásla, kdyby se náhodou ozval…

Příspěvek upraven 21.01.22 v 15:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
21.1.22 15:23

Jak? No dělá se to tak, že… mu prostě už nenapíšeš :roll: :zed: (vymazat číslo, kontakty na soc. sítích, blokace…)

Pokud máš tendenci mu psát i když vlastně nechceš, ještě nejsi dostatečně v p….li. Až budeš, tak to v rámci sebezáchovy už neuděláš. Otázka je, jestli stojí za to nechat to zajít až tak daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
21.1.22 15:24
@Magical-eyes píše:
Lžeš si sama sobě… Není to o žádném zachování se slušně… Bojíš se, abys nepropásla, kdyby se náhodou ozval…Příspěvek upraven 21.01.22 v 15:23

Skvělý postřeh! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat