Ochrana, ne kondom

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
21.1.22 08:15

Ochrana, ne kondom

Ahoj,
s manželem máme za sebou tři nezdařená těhotenství a bylo nám doporučeno alespoň 2 - 3 měsíce s dalším snažením počkat. Nějaká absence sexu je pro nás absolutně nereálná. Kondom je nám oběma poměrně nepříjemný. Hormonální antikoncepce mi problém nedělá, brala jsem jí osm let, ale přijde mi to zbytečné ji brát na tak krátkou dobu (na jednu stranu bych po tom všem další těhotenství odložila minimálně o rok, ale vím, že po třech měsících to na mě zase přijde). Máte zkušenosti s nějakou účinnou metodou antikoncepce bez hormonů a zkažení toho správného pocitu? Díky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67432
21.1.22 08:17

@Katka1203 moc možností nemáš.. za mě přerušovaná soulož :think: pořád je to příjemnější jak ty kondomy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28760
21.1.22 08:22

Leda přerušovat s kombinací nějakého spermicidního gelu :nevim: plus třeba hlídat plodné dny a v těch si to odpustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41862
21.1.22 08:27
@Katka1203 píše:
Ahoj,
s manželem máme za sebou tři nezdařená těhotenství a bylo nám doporučeno alespoň 2 - 3 měsíce s dalším snažením počkat. Nějaká absence sexu je pro nás absolutně nereálná. Kondom je nám oběma poměrně nepříjemný. Hormonální antikoncepce mi problém nedělá, brala jsem jí osm let, ale přijde mi to zbytečné ji brát na tak krátkou dobu (na jednu stranu bych po tom všem další těhotenství odložila minimálně o rok, ale vím, že po třech měsících to na mě zase přijde). Máte zkušenosti s nějakou účinnou metodou antikoncepce bez hormonů a zkažení toho správného pocitu? Díky :roll:

A co uděláš, když ti sex zakážou v těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7764
21.1.22 08:29
@Russet píše:
A co uděláš, když ti sex zakážou v těhotenství?

Už víš, že absence je nereálná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41862
21.1.22 08:32
@Zumpa píše:
Už víš, že absence je nereálná :mrgreen:

Kondom je trochu nepohodlný. Ale pokud je teď těhotenství nežádoucí, nechápu, proč je to takový problémeček. V životě přijdou i horší věci než latex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
21.1.22 08:38
@Russet píše:
Kondom je trochu nepohodlný. Ale pokud je teď těhotenství nežádoucí, nechápu, proč je to takový problémeček. V životě přijdou i horší věci než latex.

Ja bych po 3 potratech taky spise resila to, jak udelat vse co nejlepe aby to priste dopadlo, nez pohodlnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
21.1.22 08:39

@Russet neber to, že jsem drzá nebo tak, ale to už je jiná situace. Teď můžu mít sex, jen nesmím otěhotnět. Když mi sex zakážou v těhotenství, tak už se k tomu přistupuje jinak, protože je to pro bezpečí plodu. Teď si můžu s prominutím šu*** jak často chci, a ničemu to neškodí.. 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
21.1.22 08:41

@Tarena ono bohužel každé těhotenství skončilo jinak - VVV, mimoděložní a poslední zamlklé. Vyšetření neodhalilo nic, co by mohlo být příčinou. Bohužel jen smůla a blbá shoda náhod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3712
21.1.22 08:42

Spermicidni krem, pesar…staci zadat do googlu…take se mohla zeptat doktora. Dalsi otazkou je, proc vam to doporucil, jestli by te dalsi tehotenstvi prilis brzy melo ohrozovat na zdravi, tak by stalo za premysleni antikoncepce, kondom, absence..proste co by se stalo, kdybys treba otehotnela znovu pristi mesic?.. drzim palce, at je vse brzy ok a podari se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
21.1.22 08:43
@Katka1203 píše:
@Tarena ono bohužel každé těhotenství skončilo jinak - VVV, mimoděložní a poslední zamlklé. Vyšetření neodhalilo nic, co by mohlo být příčinou. Bohužel jen smůla a blbá shoda náhod.

To ja chapu, jen pokud bych dite chtela a kazda ochrana je bud neprijemna nebo nedostatecna, tak bych to holt ty 3 mesice s kondomem vydrzela, abysme se pak mohli znovu snazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
21.1.22 08:44
@Katka1203 píše:
@Tarena ono bohužel každé těhotenství skončilo jinak - VVV, mimoděložní a poslední zamlklé. Vyšetření neodhalilo nic, co by mohlo být příčinou. Bohužel jen smůla a blbá shoda náhod.

A kolik je ti vlastne let, ze jste plodni, ale kvalita embryii uz neni dobra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10178
21.1.22 08:44
@Katka1203 píše:

A co teda podle doktora má řešit ta tříměsíční pauza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
21.1.22 08:46
@Michelle_M píše:
A co teda podle doktora má řešit ta tříměsíční pauza?

No neni dobre se treba po revizi snazit moc brzy, deloha jeste nemusi byt zhojena. Ale to co popisuje vypada spise na spatna vajicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10178
21.1.22 08:50
@Tarena píše:
No neni dobre se treba po revizi snazit moc brzy, deloha jeste nemusi byt zhojena. Ale to co popisuje vypada spise na spatna vajicka.

Jo vlastně to jsem se přehlídla, poslední zamlklé, tak to je možné, že to bylo s revizí. Pak by teda ale zakl. měla dodržet i šestinedělí a ten zbytek se snad nějak dá s kondomem přežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat