Moc uražený manžel

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25
21.1.22 08:57

Moc uražený manžel

Ahojky holky. Jsem tu přihlášená poprvé, ale občas si sem zaběhnu něco přečíst a tak. Nikdy jsem si nemyslela že sem budu taky psát ale bohužel došlo i na mě. Omlouvám se že to bude delší. Jsme s manželem spolu 12 let, z toho 9 manželé. On je a byl domácí kutil a technický typ. Sám si renovuje stará kola a motorky. Pochopitelně to dělá ve volném čase, což už se mi tak moc nelíbí, protože o to víc by mohl čas trávit s námi (máme dvě malé děti). Asi před třemi lety jsme u Tesca potkali nějakého starého pána se starým autem a manžel se s ním dal okamžitě do řeči. Že to auto se mu líbilo už jako malému klukovi a že barva a typ a číslo a já nevím co všechno. A domluvili se, že až pán nedostane potvrzení o řidičáku, tak se spojí a řeknou si jestli by to manžel nemohl odkoupit. Přiznám se že se mi to dvakrát nelíbilo protože jako moped kolo nebo šicí stroj je podle mě na údržbu jednodušší než auto ale neříkala jsem nic no. Asi za rok jsem toho pána potkala a už z dálky se ke mě hnal, že jsem ta paní od toho pána že na něj ztratil kontakt a že už nemůže řídit a auto prodává a je na něj spousta zájemců, ale že manžel byl první a tak má přednost. A já asi udělala blbost protože jsem to manželovi neřekla. On tehdy začínal covid, já měla nejistotu v práci kam se vrátit po rodičovské a nelíbilo se mi že by měl můj chlap uprostřed pandemie lítat po těch technických kvůli autu které nepotřebujeme. Jenže minulý čtvrtek jel manžel večer na nákup a potkal se tam s tím pánem no a celé to prasklo. Manžel mi strašně vynadal, že se vrtám v něčem čemu nerozumím, odstěhoval se do obýváku a už týden mluví jen s dětmi. Já už zkusila všecko. Dokonce jsem mu nabídla, že teď když už je jistota v práci pro nás oba, tak si nějaké může koupit, dokonce jsem i projela bazoš, abych ho prekvapila, ale nerozumím tomu, tak by to bylo překvapení nepříjemné. Já už opravdu nevím, co dělat. Díky že jste to dočetli až sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2066
21.1.22 09:01

Počkej, to je nějaký zmatený. Takže on to před těma dvěma lety prodal někomu jinýmu, protože ty jsi doma neřekla, že to prodává? Co to bylo za auto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
21.1.22 09:02

Tak on chce koupit veterána. Který už na ceně jen poroste a ty uděláš tohle.
Proč by měl lítat po STK. Maximálně evidencku a že by někdo chytil kovida na technické kde je plac a malo lidí :nevim:
Upřímně měla si mu to říct a zkusit rozmluvit případnou koupi a ne to zatlouct :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
21.1.22 09:05

@fera21 Jo, tak. Já nevím nějaký starý červený favorit. Jemu prý nějak šlo právě o tu červenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7244
21.1.22 09:08

@fera21 to je úplně jedno co to bylo za auto ne? Jestli o to stal, měl si vzít kontakt tenkrát, vyprdla bych se na to. @JiříkMazlík Předpokládám, ze se jednalo o špatný výhled na finanční situaci z důvodu covidu a ne kvůli možné infekci. … zakladatelko, já bych už tenkrát řekla pánovi at si to s manželem vyřídí sám, ze to není moje vec. A chlapovi taky, rozhodne bych nepodlejzala. Par sběratelů znám a jsou to magori. Sběr vetese skrývají za ‘rostoucí investice’. Ve vysledku do toho nakoupí plno bordelu a udělají oprav ze to jen žere prachy a rezivi to v garážích za které měsíčně soli další peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
21.1.22 09:08
@JiříkMazlík píše:
Tak on chce koupit veterána. Který už na ceně jen poroste a ty uděláš tohle.
Proč by měl lítat po STK. Maximálně evidencku a že by někdo chytil kovida na technické kde je plac a malo lidí :nevim:
Upřímně měla si mu to říct a zkusit rozmluvit případnou koupi a ne to zatlouct :zed:

Já to znám ten růst cen. Teď prodával dvě motorky dělal na nich na každé přes měsíc a dostal za ně tolik za kolik je koupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13317
21.1.22 09:11

@tamararka no byla to od tebe dobrá kudla do zad a podraz. Vůbec se mu nedivím. Vem si, že se celý život něčemu venujes, máš z toho radost, on se na to těšil a ty mu jen řekneš „nasrat“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
21.1.22 09:11
@tamararka píše:
Ahojky holky. Jsem tu přihlášená poprvé, ale občas si sem zaběhnu něco přečíst a tak. Nikdy jsem si nemyslela že sem budu taky psát ale bohužel došlo i na mě. Omlouvám se že to bude delší. Jsme s manželem spolu 12 let, z toho 9 manželé. On je a byl domácí kutil a technický typ. Sám si renovuje stará kola a motorky. Pochopitelně to dělá ve volném čase, což už se mi tak moc nelíbí, protože o to víc by mohl čas trávit s námi (máme dvě malé děti). Asi před třemi lety jsme u Tesca potkali nějakého starého pána se starým autem a manžel se s ním dal okamžitě do řeči. Že to auto se mu líbilo už jako malému klukovi a že barva a typ a číslo a já nevím co všechno. A domluvili se, že až pán nedostane potvrzení o řidičáku, tak se spojí a řeknou si jestli by to manžel nemohl odkoupit. Přiznám se že se mi to dvakrát nelíbilo protože jako moped kolo nebo šicí stroj je podle mě na údržbu jednodušší než auto ale neříkala jsem nic no. Asi za rok jsem toho pána potkala a už z dálky se ke mě hnal, že jsem ta paní od toho pána že na něj ztratil kontakt @hospodki a že už nemůže řídit a auto prodává a je na něj spousta zájemců, ale že manžel byl první a tak má přednost. A já asi udělala blbost protože jsem to manželovi neřekla. On tehdy začínal covid, já měla nejistotu v práci kam se vrátit po rodičovské a nelíbilo se mi že by měl můj chlap uprostřed pandemie lítat po těch technických kvůli autu které nepotřebujeme. Jenže minulý čtvrtek jel manžel večer na nákup a potkal se tam s tím pánem no a celé to prasklo. Manžel mi strašně vynadal, že se vrtám v něčem čemu nerozumím, odstěhoval se do obýváku a už týden mluví jen s dětmi. Já už zkusila všecko. Dokonce jsem mu nabídla, že teď když už je jistota v práci pro nás oba, tak si nějaké může koupit, dokonce jsem i projela bazoš, abych ho prekvapila, ale nerozumím tomu, tak by to bylo překvapení nepříjemné. Já už opravdu nevím, co dělat. Díky že jste to dočetli až sem.

@hospodki Já teda nevím, ale podle všech znaků si ten kontakt vyměnili, domluvili se, že pán se ozve a ten ho ztratil, tak se ozvat nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
21.1.22 09:13
@tamararka píše:
@fera21 Jo, tak. Já nevím nějaký starý červený favorit. Jemu prý nějak šlo právě o tu červenou.

Počkej, to mi nějak nesedí. Červených zachovalých favoritů je tolik, že se s nima dá přehradit Vltava, kvůli tomu by nedělal takovej humbuk, ale počkal by týden než se objeví nějakej jinej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3866
21.1.22 09:14

Jako tohle vyzni blbe, ale tys mu priznala, zes to zatloukla schvalne? Kdyz uz jsi udelala takovou blbost, tak jsi mela zahrat nejake divadlo, zes na to proste tehdy zapomnela…ze to bylo pred nakupem, jine myslenky pak a nez jste se videli, tak se ti to vykourilo z hlavy…to by byl asi taky nastvany, ale to zes to udelala schvalne asi dost narusilo i nejakou duveru z jeho strany…jestli to byla nejaka super investice, nebo jen vyhozeny ranec do manzelova konicku, to tady neposoudime. Jak to urovnat nevim, asi to chce jen cas, verim, ze to prejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
21.1.22 09:15

@tamararka no musíš si umět vybrat. Kluci v práci taky mají pár pěkných kousků a kdyz to umí prodat tak není problém. Jde videlat dost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4339
21.1.22 09:16

Tihle sberatele jsou nejhorsi. A jeste rybari. Cerna dira na prachy a doma udelaj houno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenka_VER
21.1.22 09:17

Vztahy mají být založeny na svobodě. Absolutně nechápu, jak si můžeš myslet, že máš právo brát někomu jeho rozhodnutí za co utratí své vlastní peníze a jak bude trávit svůj čas. Může se Ti to nelíbit, ale to je tak všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
43158
21.1.22 09:17
@tamararka píše:
Ahojky holky. Jsem tu přihlášená poprvé, ale občas si sem zaběhnu něco přečíst a tak. Nikdy jsem si nemyslela že sem budu taky psát ale bohužel došlo i na mě. Omlouvám se že to bude delší. Jsme s manželem spolu 12 let, z toho 9 manželé. On je a byl domácí kutil a technický typ. Sám si renovuje stará kola a motorky. Pochopitelně to dělá ve volném čase, což už se mi tak moc nelíbí, protože o to víc by mohl čas trávit s námi (máme dvě malé děti). Asi před třemi lety jsme u Tesca potkali nějakého starého pána se starým autem a manžel se s ním dal okamžitě do řeči. Že to auto se mu líbilo už jako malému klukovi a že barva a typ a číslo a já nevím co všechno. A domluvili se, že až pán nedostane potvrzení o řidičáku, tak se spojí a řeknou si jestli by to manžel nemohl odkoupit. Přiznám se že se mi to dvakrát nelíbilo protože jako moped kolo nebo šicí stroj je podle mě na údržbu jednodušší než auto ale neříkala jsem nic no. Asi za rok jsem toho pána potkala a už z dálky se ke mě hnal, že jsem ta paní od toho pána že na něj ztratil kontakt a že už nemůže řídit a auto prodává a je na něj spousta zájemců, ale že manžel byl první a tak má přednost. A já asi udělala blbost protože jsem to manželovi neřekla. On tehdy začínal covid, já měla nejistotu v práci kam se vrátit po rodičovské a nelíbilo se mi že by měl můj chlap uprostřed pandemie lítat po těch technických kvůli autu které nepotřebujeme. Jenže minulý čtvrtek jel manžel večer na nákup a potkal se tam s tím pánem no a celé to prasklo. Manžel mi strašně vynadal, že se vrtám v něčem čemu nerozumím, odstěhoval se do obýváku a už týden mluví jen s dětmi. Já už zkusila všecko. Dokonce jsem mu nabídla, že teď když už je jistota v práci pro nás oba, tak si nějaké může koupit, dokonce jsem i projela bazoš, abych ho prekvapila, ale nerozumím tomu, tak by to bylo překvapení nepříjemné. Já už opravdu nevím, co dělat. Díky že jste to dočetli až sem.

Má místo mozku benzíňák. Ať si hajá na gauči, hysterka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
21.1.22 09:19

@fera21 no tak mi ukaž nějaký v pěkném stavu. Co není do. kurveny. A favorit už jde pěkně nahoru a vem si třeba Š100 za kolik se prodává.
Pěkný stav neznamená že ho z dálky někde vidíš jet po silnici a o tom množství z úspěchem pochybuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat