Nastartovaní ovulace s fertipronou

Anonymní
9.3.20 14:15

Pco a fertiprona

Ahojky, holky mate nekdo zkusenost s nastartovanim ovulace s fertipronou? Je mi 21 a mam nejspis pco, doktor me poslal na krev na hormonalni profil a nasadil gynprodyl 17.-26. DC. K tomu prave i tu fertipronu. Bude u me nejspis problem s ovulaci, mela jsem docela nepravidelne cykly. Pomohla nektere z vas tahle kombinace? Snazime se o mimco tak bych byla rada kdyby se co nejdrive zadarilo.. Vubec netusim co mam ocekavat.
Vsem dekuju za reakce a preju hezky den :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
319
9.3.20 14:36

Já mám zkušenost jen s Fertipronou. Jsou to pouze vitaminy, které se hodí k otěhotnění i v těhotenství. Sice jsem otěhotněla měsíc potom co jsem ji zacla brát, ale to byla spíš náhoda, takový zazrak to nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
9.3.20 14:43

Nemela jsem teda nikym diagnostikovany pco (dlouhy cykly jsem nikdy neresila a neresila jsem ani neplodnost), ale po inositolu jsem dvakrat otehotnela a zpetne vidim, ze to byly jediny dve ovulace, ktery jsem na sobe kdy citila, snazili jsme se do prvniho tehotenstvi pres 1,5 roku, otehotnela jsem asi po 3 mesicich brani inositolu (pak SP) a pak jsem otehotnela zas po 3 cyklech. Jinak ja si koupila pulkilovku prasku v nejakym fitness obchode a davkovala to od oka (a urcite vic).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
30.3.20 14:40

Dobrý den, já brala na pravidelnou ovulaci Inofolic, doporučil mi ho gynekolog. Opravdu jsem otěhotněla a už mám zdravého chlapečka 😊.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.20 14:26

Muzu se zeptat, jak ste na tom ted? Mam uplne stejny problem jako vy :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2689
7.7.20 14:31

@Anonymka56788 Doporučuji Nosifol :) Levnější varianta v tabletkách, dražší varianta Nosifol Forte DuoActive v sáčkách. Nedám na to dopustit :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama