Péče o 4měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 20:26
Péče o 4m mimčo

Čauky, obracím se na vás s prosbičkou, jaké je možné řešení v téhle situaci. Mimčo staré 4m, matka si chodí vydělávat na celý den někam do práce. Otec nefunguje. Mimčo pokaždé hlídá někdo jiný. Mimčo má záchvaty řevu, stále je drncán na ruce nebo na kočáru. Pokud matka nesežene hlídání, mimčo je cely den před budouvou, kde pracuje v kočárku. Ikdyz do práce nechodi, je s mimčem do pozdních hodin venku. Je nějaká možnost, jak dítku pomoc? Děkuju a hezky víkend :) :(

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 4 měsíce: Směje se na plné kolo

Reakce:
ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 19.01.19 20:30

Jak jako celý den před budovou kde pracuje? Toto by měl řešit OSPOD, nebo ne? Když otec nefunguje, tak matka asi musí vydělávat. Jaký máte vztah mezi vámi s matkou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 20:33

@ShadowDancer
S otcem dítěte matka žije ve společné domácnosti. Ale podle slov otce, si k dítěti ještě neudělal vztah.
Celý den je mimčo v kočárku, před vchodem, kde se nachází provozovna, kam chodí.
Jsem její kamarádka a malýho je mi líto.

ka2ka
Extra třída :D 13750 příspěvků 19.01.19 20:38

dovnitř si ho vzít nemůže?

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 19.01.19 20:38

Já bych to nahlásila..chudák dítě!!! :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 20:39

@ka2ka může, ale vzhledem k tomu, že je to malá gastroprovozovna, tak kočárek zabraňuje v jediné průchozí cestě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 20:41

@Diana69 taky o tom přemýšlím, jsem sice matky kamarádka, snažila jsem se ji nespočetnekrat domlouvat, ale marně. Dítko je chudák a to nechci ani vidět jak to bude postupovat až bude větší …

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 19.01.19 20:42

No to si snad delas prd.l ne??cely den venku a v tehle mrazech??(i v lete by to nebylo v poradku)!kur.a to me dokaze vytocit tak proc si ho delali??co to je za dobytek??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 20:45

@Kaci89 ano, i v těch dnech co padal sníh byl před provozovnou. Když otěhotněla, tak jsem ji taky domlouvala zda si je tím jistá.. ale jak vidíte mě domlouvání bylo úplně zbytečné

ka2ka
Extra třída :D 13750 příspěvků 19.01.19 20:47

policajty anonymně že kočár tam stojí už dvě hodiny a dítě je asi opuštěné

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 19.01.19 20:48
@Anonymní píše:
@Kaci89 ano, i v těch dnech co padal sníh byl před provozovnou. Když otěhotněla, tak jsem ji taky domlouvala zda si je tím jistá.. ale jak vidíte mě domlouvání bylo úplně zbytečné

Hele nahlas to nez se neco semele a budes si to vycitat.oni by nemeli rict od koho udani prislo tohle fakt neni spravny.mam stejne stareho syna a trha mi to srdce.nebo pokud je ji tak strasne na obtiz,bude lip kdyz ho da do babyboxu.kolik ji je??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.19 20:50

@Kaci89 já už si to vycitam teď. Vždycky když si ho vezmu, mi to srdce trhá víc a víc a to svoje děti ještě nemám .. je mi ho líto a chci mu nějak pomoct .. matce je 23 let.

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 1 inzerát 19.01.19 21:01

Jedine nahlásit no....... Ale obávám se, že s tím socialka stejně nic neudělá :nevim: moje zkušenost je, že pokud dítě vyloženě netyraji (fyzické ublizovani a pod) tak dítě matce neodeberou. Řeší to jen domluvou a tvrdí že, pro dítě je vždy nejlepší když zůstane v péči biologických rodičů, což je často nesmysl. Pohrozi ji a pak ji 1-2× zkontroluji a nic....... Tak to hold u nás chodí :zed:

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 19.01.19 21:16
@Anonymní píše:
@Diana69 taky o tom přemýšlím, jsem sice matky kamarádka, snažila jsem se ji nespočetnekrat domlouvat, ale marně. Dítko je chudák a to nechci ani vidět jak to bude postupovat až bude větší …

Jste sice kamarádka,ale právě proto bych to nahlásila a pomohla tomu dítěti…ať jde do rodiny,kde ho budou mít rádi…než nezodpovědné rodiče…nechápu proč si mimco vůbec dělali…chudák dite :cert:
Jiný lidi by zabijeli,aby mohli mít dítě a tací debilové ho mají a neváží si ho :cert: :cert:

Ennny
Závislačka 2575 příspěvků 19.01.19 21:59

Tohle je vtip ne? 8o vždyť je venku -10 :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >