Spaní miminka v hnízdečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 222 příspěvků 5 inzerátů 18.01.19 21:09
Spani v hnizdecku

Zdravim, do kolika mesicu jste nechavali pres noc spat miminka v hnizdecku?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 18.01.19 21:11

měli jsme velké hnízdečko a zrušili jsme ho definitivně až někdy v roce ;)

MartinaIrena
Extra třída :D 10475 příspěvků 18.01.19 21:12

Myslíš u nás v posteli? :lol: Pětiletá je u nás občas ještě dnes. Když ji trápí noční můry. Ale jinak jsem je všechny stěhovala s odložením dětské postýlky. Ve které stejně nikdo z nich v noci pořádne nespal :jazyk:

mijala
Kecalka 222 příspěvků 18.01.19 21:12

Myslím že cca do 5mesice

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 21:13

Cca 4-5 měsíců

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 14100 příspěvků 18.01.19 21:16
@MaryJackie píše:

Syn měl jen zavinovačku a vykopával se. Pak už spal jen na peřince.

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 18.01.19 21:19

malá spala v hnízdečku do 6 měsíců a spánek byl v hnízdečku o moc klidnější než bez, ještě byla zavázaná v rychlozavino­vačce, dokud spala navolno byla to hrůza, potřebovala ten omezený prostor

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 18.01.19 21:20

@MartinaIrenata pětiletá je vnučka?

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 18.01.19 21:37

Pristi tyden male bude 6 mesicu a ma ho v postylce porad, jenom dole rozvazane a spi urcite klidneji nez bez nej.

MartinaIrena
Extra třída :D 10475 příspěvků 18.01.19 21:39
@stinga píše: @MartinaIrenata pětiletá je vnučka?

Neee dcera. Já fakt nejsem ještě babicka :mrgreen:

MartinaIrena
Extra třída :D 10475 příspěvků 18.01.19 21:48

Tam jsem si vygooglila hnízdečko, to vidím poprvé. Já jsem ale vlastně taky děti měla v takovém hnízdě. Vyrobila jsem si ho pomocí perinek v postýlce kolem zavinovačky. Používala jsem to už v porodce. Pak jsem dávala hodně měkkou podložku,, min. jednu perinku na matraci a plus neště jsem je polohovala do vyvýšené polohy kvůli refluxu. To samý v kočárku. Všechny tak do těch 5 měsíců, než se začaly přetáčet ve spaní na bříško.

Evulina
Neúnavná pisatelka 16159 příspěvků 18.01.19 21:51
@MaryJackie píše:

Naše malinká v něm spala už od příjezdu z porodnice. Měla jsem hnízdo vedle sebe v posteli a tímhle způsobem šly vyřešit dvě mouchy jednou ranou - jak mít mimi u sebe v posteli (blízkost moje s dítětem + pohodlné kojení v noci) a současně jak mít klid, že dítě je i přesto trochu oddělené, abych ho nezalehla (i když jsem si jistá, že bych ji nezalehla ani normálně). Spala v něm do víc než roka..

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 18.01.19 22:06
@MartinaIrena píše:
Neee dcera. Já fakt nejsem ještě babicka :mrgreen:

jo tak to se omlouvám, já jsem vteřinu předtím četla tu diskusi, jak píšeš, že jsi musela chodit do školy pěšky, tak mi to k tobě moc nesedělo :nevim: já ani moji rodiče už jsme fakt pěšky nechodili, jinak když jsem tě četla, tak jsem si právě vždy představila, že je ti třeba cca 35, ale to chození pěšky mě zarazilo :oops: tak promiň :kytka:

smajlik345
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 18.01.19 23:19
@stinga píše:
jo tak to se omlouvám, já jsem vteřinu předtím četla tu diskusi, jak píšeš, že jsi musela chodit do školy pěšky, tak mi to k tobě moc nesedělo :nevim: já ani moji rodiče už jsme fakt pěšky nechodili, jinak když jsem tě četla, tak jsem si právě vždy představila, že je ti třeba cca 35, ale to chození pěšky mě zarazilo :oops: tak promiň :kytka:

a podle chození pešky hádáš věk ? Já jsem chodila pešky do školy a to nejsem tak dlouho ze zš a dětí co chodí na tu zš kde já tak chodí pešky doposud..hold ne všude je mhd tak dobře načasované že by mohli dětí jezdít autobusy

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 19.01.19 00:01

@smajlik345 tak u nás už jezdil autobusem i můj šedesátiletý otec, ale děda 95letý chodil pěšky , je to 5 km, teď už mají děcka přímo školní autobusy

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >