Péče o děti, jaký máte příběh a jak vám to dopadlo?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Ahoj, me na syna platí jeho otec 2500, nic vic, u soudu na zvýšení nemám šanci, má napsaný nízký plat a k tomu ještě nově insolvenci.. takže když půjdu k soudu ohledně zvýšení alimentů, tak ještě riskuji snížení.. máme tu super soudce, když se řešily alimenty po rozchodu, tak jsme měli domluveno, že bude dávát 3000 a soudce snížil na 2500… Syna si nebere vůbec, nějaký nemoci, nebo prázdniny jsou prostě na mě, to samé kroužky a všechny platby do školy… Když měl syn hory, tak jsem ho požádala, aby přispěl, protože to byla už slušná částka, ale smůla, prostě řekne, že nemá a tím to pro něj končí… Takže to máš ještě dobrý.. jediný co můžeš udělat je, že si necháš vyměřit alimenty přes soud… Pokud má velký příjem, tak je nebude zajímat, že to utratí za své koníčky, ale pokud dává to, co si vypočetl ze svého platu, tak to asi nemá smysl, akorát by se mohl naštvat a už by třeba nechtěl přispívat na nic dalšího…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit