Peg Pérego Aria

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulec
Kecalka 143 příspěvků 02.04.10 20:16
Peg perego aria

Dobrý večer maminky. Můžete mi prosím poradit s výběrem lehkého kočárku? Máte někdo zkušenosti s tímto (peg perego aria a nebo s kočárkem peg perego centro? Moc děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 02.04.10 20:32

Ahoj, já mám Centro doma, jezdí se s ním dobře, ale musíš počítat s tím že už na něj neseženeš skoro žádné náhradní díly… Arie jsou o dost menší než Centro, nemám je, jen jsem je viděla ve městě. Přišli mi takový divný… Buď je každý koho jsem potkala měl už z druhé ruky, a nebo vypadají už po krátké době jako dlouho používané… :nevim:

verulec
Kecalka 143 příspěvků 03.04.10 09:08

Fakt? tak to je mazec. S tím centrem jsem si to myslela, už se nevyrábí, tak by to byl asi problém. Ale ten Aria jsem včera viděla docela se mi líbil. No nic, počkám, jestli ještě někdo něco napíše, nějaké zkušenosti. Ale moc děkuji.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 03.04.10 10:57

verulec, pokoušela jsem se ti odpovědět v jiné disluzi, ale nechce mě to pustit.. nějaká nová funkce emimi, která nefunguje úplně správně.. tak uvidíme tady:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 03.04.10 11:05

aha, tak mezitím se mi to povedlo.. :)

Aria je o hodně menší, lehčí, nemá polohování nohou, kolečka jsou pidi. je to takový popojížďák, na rychlovku..
centro jsou víc pohodlné asi pro dítě, i díky polohování nohou, problém pravda bude v těch náhradních dílech.. :(

verulec
Kecalka 143 příspěvků 03.04.10 11:46

Jeee, já Ti už odpověděla v jiné diskusi. Moc děkuji.

dama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 19:14

Natašo, jaké jsou lepší? Aria a nebo completo?? Potřebuji nutně poradit, víc se mi zamlouvají completo, ale skoro pořád někde čtu, že se těžce ovládají a jsou těžké, napiš cokoliv-potřebuji velikou radu.Moc moc díky.

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 05.05.10 19:19

Damo, já bych řekla že arie a centro se nedají srovnávat… Jedno jsou golfky a druhé sporťák.

dama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 19:22

Hanule, tak potřebuji poradit ohledně toho sporťáku centro completo, jaký je, jak se s ním jezdí, je moc pěkný, ale moc chvály jsem na něj nečetla. Tak potřebuji nějakou radu, než ho koupím. :lol:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 05.05.10 19:31

Damo, hlavně už asi neseženeš nový… Já ho měla cca půl roku, vcelku spokojenost, ale vzhledem k tomu že už seženeš jen ojeté ti vlastnosti nikdo nemůže říct… Protože každý kus měl jiného majitele, jezdil po jiném terénu v jinou roční dobu a s jinak těžkými dětmi a nákladem… S tím co jsem měla já se jezdilo dobře, jen bych řekla že ta bouda je dělaná z látky co moc důvěry nebudí…

Výroba přestala prý ne proto že by byl vadný nebo tak něco, ale proto že o něj měli zájem pouze Čechy, Polsko a Slovensko (to prý nejvíce) a jinde ve světě ne… Z toho důvodu teď Perego kazí své kočáry tím že už od roku 2010 nemá pásy jako kšíry :( Protože ve světě to prý kritizovali. Toto jsem slyšela od pana Wertfeina z Malli (jediný servis Perego co znám osobně).

Hlavní na co dát při koupi pozor krom kosmetických vad je asi to čím to lidi mazali… Při tom jak jsem teď vyzkoušela rozdíl mezi mazáním „obyčejným“ olejem a teflonovým sprejem bych opravdu věřila to že obyč olej o dost snižuje životnost koleček.

dama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 19:35

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…- jedny jsem našla na MMB a vypadají, že jsou dosti jeté a ještě pošlu jeden odkaz.

dama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 19:38

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…- jedny jsem našla na MMB a vypadají, že jsou dosti jeté a ještě pošlu jeden odkaz.

dama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.10 19:41

omlouvám se, povedlo se mi to tam vložit 2×
Ještě posílám odkaz na pp centro completo, na ty bych se měla zítra jet podívat.
 http://deti.bazos.cz/…lastenka.php

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 05.05.10 20:07

Jestli lepší to nevím :lol: Záleží co od toho chceš, já (a hlavně prcek) jsme se u Perega zamilovali do těch pásů co jsou jako kšíry, takže se může volně hýbat a není tak velká pravděpodobnost že vypadne ven (pokud si ty kšírky z ramen nesundá). Inglesinu jsem jen jedinkrát viděla na nádraží, takže neposoudím a ostatní neznám vůbec. Bude to o jiné konstrukci, pásech a perego má stříšku překlopitelnou dopředu (centro, aria myslím ne), bohužel jsem už všechny fotky smazala :( A do Centra se dá dokoupit i vložná taška nebo navetta (ale starší typ), případně jde v pohodě jakohluboký použít i bez toho, stačí odmontovat pásy a otočit boudu :) To jen pro případ že bys to chtěla schovat na další dítko :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >