Pěna ve stolici kojence

615
18.5.21 22:01

Pěna ve stolici kojence

Holky, jdu si opět pro radu. Malému budou tři měsíce. Včera a dnes se u něj objevila řídká stolice, hořčicove barvy a pěna. Předevčírem nekakal vůbec. Četla jsem, že by to mohla být alergie na mléčné výrobky. Ale že by se objevila až teď? Je pravda, že je malý při kojení klidný, ale ke konci už se odtahuje, občas se vzteka. Kojím plně. Používáme babycalm sem tam, když mi přijde, že má bolení. Začal také více slintat. Nemůže to být třeba po mém slavném kureti na paprice? Do teď jsme měli stolici jako michana vajíčka. Možná mi i přijde, že je ve stolici trocha hlenu, těžko říct. K dr jdeme příští týden. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
18.5.21 23:48

Nás syn to měl jako miminko taky, drzela jsem nějakou dobu bezmlecnou dietu, pak postupně nasadila zpět a už se to nevrátilo. Teď mu jsou 3 roky, žádné alergie nemá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
19.5.21 19:50

Naše mala to mela ve zhruba stejnem veku take, nevime, čím to bylo, ale vzala jsem ji k dr, ta jen prohmatala brisko a nic. Samo odeznelo a zadne onezeni jsme nedelali. Ted je dceri uz pet, zadne alergie nema. Tak to mozna byla jen nejaka mikrobiální dysbalance ve strivku nebo neco prechodneho v mem mlece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
20.5.21 04:03

Joo holky, kéž by to byl jen můj planý poplach 🙏. Včera jsem tam našla ač mě to nedalo zkoumala jsem důkladně úplně nepatrnou nitku krve. Kdybych opravdu tak moc nestudovala, tak není ani vidět. Normálně bych si toho nevšimla. A byla jen jedna.. Tak nevím. Uvidíme co nám řekne dr na kontrole. Snad se to zlepší. Mléčné výrobky jsou můj život :D a asi by mě kleplo je trvale nejíst. Ale jak se říká.. Pro prcka jen to nejlepší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat