Probiotika pro miminko

Anonymní
5.7.20 10:21

Peobiotika sháním

Jaká probiotika nejvíce pomohla vašim miminkům a u kterých se neplatí za značku? Sháním levné, ale zároveň aby pomohly mimi. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8628
5.7.20 10:25

Popravdě… Jestli se jedná o koliky a prdíky, vyzkoušela jsem troje. Biopron, BioGaia a pak ještě obyč z Maxe. Nepomohly ani jedny. Občas zabral Espumisan a opravdu pomohl až čas, když dozral trávicí systém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
801
5.7.20 11:13

Davam Laktobacílky od Swiss, jsou to sacky, vzdy 1 vysypu do mleka. Je jich tam 60 a stoji cca 300kc.. Nevim jestli jsou nejlevnejsi, ale nam pomohly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22162
5.7.20 15:07

Mela jsem jedno mimino s kolikama a jedno brz kolik. Probiotika jsem zkusila na obe deti ;) takze vysledek rozporuplny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
5.7.20 15:17

Malé nepomohlo nic…jen čas.. začlo se to zlepšovat až kolem 6. měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 21:05

My potřebujeme napravit mikroflóru kvůli reakci na mléko kravské nejspíše. Byli jsme na rotavirech očkování a od té doby problémy s nitkami krve, ale objevili se až po týdnu dvou takže asi alergie :,( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14388
5.7.20 23:02
@Anonymní píše:
My potřebujeme napravit mikroflóru kvůli reakci na mléko kravské nejspíše. Byli jsme na rotavirech očkování a od té doby problémy s nitkami krve, ale objevili se až po týdnu dvou takže asi alergie :,( :nevim:

Taky kluka něco trápí a nevíme co… Vyzkoušeno hylak, etenerol a tasectan a ani menší zlepšení. Čekáme na výsledky odběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama