Špatné vylézání bradavky při kojení

14
3.7.20 22:11

Špatně vylézání bradavky při kojení

Ahoj, jdu si pro opravdu potřebnou radu. Máme ted cerstve miminko, ale bohuzel mam problemy s kojenim. Mam velky dvorec a bradavky mi Nechteji vubec vylezat.. mala se tedy neprisaje tak, jak by bylo potreba. Zkousim masirovat pred kojenim aby vylezla, a kdyz to vypada ze vylezla, tak kdyz da mala do pusinky, tak najednou uz tam ten “dudlik” zmizi. Mate prosim nekdo nejaky typy, jak na to, aby sem malou mohla nechat prisat krasne hned, kdyz ma hlad bez tady takovych problemu, ktere to bohuzel zneprijemnuji? Nebo typ na nejakou opravdu super laktakcni poradkyni v Brne, ktera pomuze? Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

210
3.7.20 22:17

Mě v tomhle pomáhala odsávačka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
3.7.20 22:27

Co zkusit klobouček? Aspoň než seženeš laktační poradkyni. Taky mám bradavky na prd a ze začátku mi hodně pomohl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2433
3.7.20 22:39

Mam velka prsa a kdyz se dcera narodila, tak mi to taky neslo. Pomohl kloboucek, koupila sem si je uz v porodnici a ze zacatku s nima kojila. Ted uz je to dobry u druheho ditete, smaly sme se v porodnici, ze to dcera braskovi pekne nachystala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.7.20 08:09

@shadowbabe no kloboucek sem taky zkusila jednou, ale nejak mi prijde ze mala ma tam tu bradavku nenasaje.. je to mozny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2433
4.7.20 12:24

Ja si uz uplne nepamatuju, jak to bylo s dcerou. Bude mit uz 7 let :) Ale ono se to trosku vytahlo tim klobouckem :palec:

Dodatek : Zkus aj tu odsavacku MM, taky pomuze. ( konkretne mam manual Avent, jak u dcery, tak aj ted sem si kupovala ) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14514
4.7.20 12:40

@Sabineee LP Mamila – zkus obvolat. Údajně na těch bradavkách až tak nesejde, ale nemám zkušenost, prober to s poradkyní. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12309
4.7.20 13:29

Zkus Niplette system.
a pred kojenim trochu odstrikat, at dvorec neni otekly. Prevencne taky dobrou podprsenku, je treba, aby pokud mozno dvorec neklesal dolu a vahou neotekal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1051
4.7.20 14:36

Zkusila bych kloboučky a až to půjde dobře, třeba za 2 či 3 týdny, tak pak se jich zbavit. Ale nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby to zkoukla přímo laktační poradkyně.
Já jsem zkusila jednu a nepomohla mi, naopak mi radila věci, které mi byly proti srsti. Pak jsem pozvala druhou (ona tedy je hlavně porodní asistentka) a ta dobře poradila a ukázala. Ale nebylo to v Brně. Jen tím chci říct, že není poradkyně jako poradkyně.
Ještě můžeš zkusit najít odpověď v této poradně
http://www.kojeni.net/…ategory.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
7.7.20 09:38

V Brně je super laktační poradkyně paní Miroslava Tomická, po ambulantním porodu mi moc pomohla s kojením, než se pořádně rozjela laktace. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
8.7.20 21:07

Já jsem taky v prvních asi dvou týdnech doma používala odsávačku. Prsa se na kojení připravily, mléko se spustilo a synáček to měl ze začátku usnadněný :). Pak se naučil si bradavku vytáhnout sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama