Personální referent ve fabrice

568
12.6.17 14:17

personální referent ve fabrice

Naskytla se mi možnost této práce. Myslíte, že personální referent musí vynikajícím způsobem ovládat cizí jazyky? POžadavek je mírně pokročila aj nebo nj. Popravdě neumim ani jedno dobře. Jak u pohovoru oslnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.6.17 14:24

Tak pokud fabrika nenajímá ukrajince, němce, angličany, tak pro personalistu je zbytečné znát jazyky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
12.6.17 14:28

@hudečice to nenajímá, ale v požadavcích to mají, tak se toho děsím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 14:35
@linda755 píše:
@hudečice to nenajímá, ale v požadavcích to mají, tak se toho děsím.

Takže hledají někoho s pětiletou praxí, dvěmi světovými jazyky, nejlépe dva tituly a max 19 let věk :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19202
12.6.17 14:40
@linda755 píše:
@hudečice to nenajímá, ale v požadavcích to mají, tak se toho děsím.

Můj příbuzný šel po několikaletém pracovním pobytu v UK na pohovor v ČR, kde dle inzerátu vyžadovali plynulou znalost AJ.
Zkoušela ho prý paní s ukrutnou školní angličtinou, která by steží stačila na maturitu.
Nakonec nastoupil do jedné velké české firmy, hlavně kvůli tomu, že mu slibovali využití angličtiny (plynulá AJ byla též v požadavcích). Po půl roce znechucen odcházel, protože za celou tu dobu prý přeložil pár dokumentů pro kolegy a to bylo vše…
Takže asi tak, inzertní papír snese všechno, stejně jako ten papír na životopis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
8100
12.6.17 15:01

Dnes to rvou všude.
Viděla jsem to i v inzerátu na člověka, který měl instalovat dopravní značky.
Realita bývá často taková, že člověk to buď vůbec nevyužije, nebo využije třikrát do roka.
Přijde mi, že to využívají jako filtr, jen nevím, co si tím chtějí dokázat.
Existuje spousta lidí, kteří angličtinu neovládají a přitom odborně pracovní náplň zvládají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10819
12.6.17 22:34

Zjisti si něco o firmě - pokud má např. mateřskou společnost v Německu, případně pobočky/závody mimo ČR nebo management neovládající češtinu, tak cizí jazky prostě potřebuješ. Ono možná stačí, že fabrika vyšle pracovníky na služebku do zahraničí a už aspoň základní orientaci v jazyku potřebuješ.
Mírně pokročilá je jeden stupeň nad začátečníkem, ne? To bych za vynikající nepovažovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama