Pevný stisk kojence

Anonymní
20.4.20 19:20

Pevný stisk kojence

Ahoj,
obracím se na vás, zda některá nemáte podobnou zkušenost.
Končím šestinedělí, syn je plně kojen, ale… poslední tři dny s kojením bojuju. Syn má totiž velmi pevný stisk, mám už jedno prso ze spodu bradavku asi centimetr „nakouslou“. Když kojím přes klobouček, syn odmítá tahat a po hodině má zase hlad…
Dětská mi nebyla schopná říct, jak stisk uvolnit. Nevím, co s tím. Mlíko mám a kojit chci i nadále, ale teď to bylo se slzami v očích. Jako když klapnou železa…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1896
20.4.20 19:35

Asi bych odstříkávala a krmila z flašky aspoň do doby, než se ti to zahojí… ;) Takhle bych se týrat nenechala.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3286
20.4.20 19:57
@Anonymní píše:
Ahoj,
obracím se na vás, zda některá nemáte podobnou zkušenost.
Končím šestinedělí, syn je plně kojen, ale… poslední tři dny s kojením bojuju. Syn má totiž velmi pevný stisk, mám už jedno prso ze spodu bradavku asi centimetr „nakouslou“. Když kojím přes klobouček, syn odmítá tahat a po hodině má zase hlad…
Dětská mi nebyla schopná říct, jak stisk uvolnit. Nevím, co s tím. Mlíko mám a kojit chci i nadále, ale teď to bylo se slzami v očích. Jako když klapnou železa…

Najdi si na internetu kontakt na laktační poradkyni v okolí a oslov ji. Určitě poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
20.4.20 20:13

Kontaktuj nejakou laktacni poradkyni. Ja to mela ze zacatku taky. Ragady jak blazen. Moc mi pomohly hydrogelovy polstarky a kojila jsem jen z toho zdravyho, z bolavyho odsavala. Docela rychle se to zahojilo. Tipla bych, ze se spatne prisava. Drzim palce, ty zacatky jsou boj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8352
20.4.20 20:20

Nema v puse malo bradavky? Chce to aby toho mel v puse co nejvetsi kus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
20.4.20 20:27

Take věřím, ze je špatně přisátý. Jak tu někdo zmiňoval, musí mít v puse prsa co nejvíce. Určitě bych kontaktovala laktacni poradkyni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
20.4.20 20:32

Kontaktuj LP, nejspíš budete mít opravdu špatný prisati. Doporucuju stránky mamila, jsou na nich fotky a videa, jak má prisati a poloha vypadat.
Určitě nedavej flašku, ta by mohla kojení pokazit, miminko si velmi rychle zvykne, ze mu to teče z flašky samo a nebude se chtít u prsa snažit, zadelate si na problém.
Na prsa jako nouze je dobrý po kojení kápnout mm a nechat volně prsa větrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8352
20.4.20 20:33

Chapu ze je to takovy proti pudu sebezachovy cpat malymu drtici prso co nejvic do pusy ale funguje to. Oni umej dejchat i s nosikem zaborenym do prsa, proto ho maj malej, dejchaj bokem nozder.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
20.4.20 20:52

Kontrolovala mudr jazyk? Je zvlastni ten stisk, protoze spravne pri kojeni udela mimco jazykem korytko a bradavku pritiskne na horni patro, takze nema v uvozovkach cim stisknout…nekdy muze mit miminko kratkou uzdicku a nedokaze ten jazyk tak vyplaznout…nebo to uz zesilil a hodne se prisaje, pak pomuze jen dat chvili pauzu, treba jen den, me to pomohlo, normalne z flasky, zadny problem s kojenim pak nebyl, pomohl bepathen krem + a kloboucky silverette, ale jsou hodne drahy :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat