Reklama

Pidiručník na plavání do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9970 příspěvků 05.09.18 20:36
Pidiručník na plavání do školy

Dobrý večer,

chtěla bych poprosit o radu ohledně výbavy na plavání. Dcera začíná chodit se školou plavat a balím jí froté ručník - je to ale velké, a vím, že se dnes hodně nosí mikrovláknové ručníky.

Já s tím nemám dobrou zkušenost: jeden jsem kdysi měla (zdarma k nějakému krému či co), a měla jsem pocit, že když jsem se utřela, byla jsem stejně mokrá jako předtím. Mám ale podezžení, že by to mohlo být nekvalitním ručníkem.

Prosím, poradíte mi, kde jste třeba vy koupili ručník, nebo možná lépe osušku na plavání, kterým se dítě dobře utře, a přitom bude menší než froté? Buď to mikrovlákno, a nebo třeba i nějaký jiný materiál/typ?

Díky moc!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Taciras
Extra třída :D 10811 příspěvků 05.09.18 20:39

Mám z decathlonu a super, mají různé velikosti, ty malé jsou za pár kaček.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 05.09.18 20:41

Používám na cestování ručníky z Decathlonu. Uděláš z toho malý balíček, do batohu jako dělaný. Tvoje špatná zkušenost byla asi fakt vada materiálu reklamního ručníku. Jako při utírání je to jiný pocit, než do normální osušky :D ale že bych se cítila mokrá, to fakt ne. Plní účel a jsem s nimi naprosto spokojená.

ugluk
Hvězda diskuse 42142 příspěvků 05.09.18 20:41

Já dávám pouze ty rychleschnoucí, pravda, nebyly zrovna za pár korun, ale zaberou minimum místa, sají špičkově (v případě nouze se do středního utřeme i dva dospělí) a velmi rychle schnou.

Palomita
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 05.09.18 20:43

Máme z Decathlonu obrovské osušky i ručníky a jsou fajn.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31663 příspěvků 05.09.18 20:44

Mám z decathlonu a super. Dávám ho klukovi na plavání a vozím ho s sebou pod stan.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62455 příspěvků 3 inzeráty 05.09.18 20:52

@Slečna Ferka Taky se přidávám mezi spokojené uživatele ručníků z Decathlonu :-)

zoretka
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 05.09.18 20:52

Prcek teď také má plavání a má takovou tenčí klasickou froté osušku,dobře saje a není objemná a ani malá,do batůžku v pohodě…Speciální ručník pro mě také není,dokonce jsem ho dostala od kamarádky,ale mně je prostě nepříjemný a blbě se mi s ním utírá …A to pracuje ve sportisimu a hrozně ho chválila,jaký je to trhák…

Kelsey
Hvězda diskuse 44210 příspěvků 05.09.18 20:54

My chceme po deckach, aby si nosili vetsi rucniky a vzdy musi dva (ne velkou osusku, ale rozumnou velikost, aby se mohli utrit a zabalit). Jeden do sprch a jeden si berou k bazenu.

Příspěvek upraven 05.09.18 v 20:56

Kelsey
Hvězda diskuse 44210 příspěvků 05.09.18 20:56

Rucniky beru vetsinou v Jysk nebo Ikee.

Jana206
Nadpozemská drbna 26268 příspěvků 05.09.18 21:04

Děti mají velke bambusove osusky Kiko,save,skladne. Každý svoji. Super byly i na koupaliště,chodíme pěšky a nechceme vypadat,jakobychom stehovali krám.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9970 příspěvků 05.09.18 21:07

A prosím, pošlete mi odkazy na to, co máte? Třeba co obnáší rychleschnoucí… @u­gluk

Jinak do toho Decathlonu kdyžtak vyrazíme o víkendu, v pátek holt ještě půjde s froté.

O tom, že by měli mít dva, naše pí uč nic neříkala.

ugluk
Hvězda diskuse 42142 příspěvků 05.09.18 21:14

@Slečna Ferka mám jich několik typů, ze značek už vyluštím jen Sea to Summit. Složení většinou polyamid s polyesterem, buď takové to klasické smyčkové mikrovlákno (Tek Towel) nebo takový úplně hladký povrch, jako kůže (Drylite), fungují všecky výborně. S Decathlonem neporadím, kupovala jsem je na Island v roce 2007 a to tady po žádném Decathlonu nebylo ani stopy :mrgreen: Ale bude to všecko podobné.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 05.09.18 22:58

Mám froté,ale slabší,jenom takovou nízkou smyčku,celkově je měkkej,stočí se do ruličky,žádnej tustej tvrdej froťák,ale ještě z výbavy,už se to asi ani nedělá,spíš se výrobci chlubí,že mají vysokou gramáž,takže tlustej,

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9970 příspěvků 05.09.18 23:28

Díky, zkusím něco vybrat. Snad to bude fungovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama