Pidiručník na plavání do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slečna Ferka
Extra třída :D 10092 příspěvků 05.09.18 20:36
Pidiručník na plavání do školy

Dobrý večer,

chtěla bych poprosit o radu ohledně výbavy na plavání. Dcera začíná chodit se školou plavat a balím jí froté ručník - je to ale velké, a vím, že se dnes hodně nosí mikrovláknové ručníky.

Já s tím nemám dobrou zkušenost: jeden jsem kdysi měla (zdarma k nějakému krému či co), a měla jsem pocit, že když jsem se utřela, byla jsem stejně mokrá jako předtím. Mám ale podezžení, že by to mohlo být nekvalitním ručníkem.

Prosím, poradíte mi, kde jste třeba vy koupili ručník, nebo možná lépe osušku na plavání, kterým se dítě dobře utře, a přitom bude menší než froté? Buď to mikrovlákno, a nebo třeba i nějaký jiný materiál/typ?

Díky moc!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Taciras
Extra třída :D 11070 příspěvků 05.09.18 20:39

Mám z decathlonu a super, mají různé velikosti, ty malé jsou za pár kaček.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 1 inzerát 05.09.18 20:41

Používám na cestování ručníky z Decathlonu. Uděláš z toho malý balíček, do batohu jako dělaný. Tvoje špatná zkušenost byla asi fakt vada materiálu reklamního ručníku. Jako při utírání je to jiný pocit, než do normální osušky :D ale že bych se cítila mokrá, to fakt ne. Plní účel a jsem s nimi naprosto spokojená.

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 05.09.18 20:41

Já dávám pouze ty rychleschnoucí, pravda, nebyly zrovna za pár korun, ale zaberou minimum místa, sají špičkově (v případě nouze se do středního utřeme i dva dospělí) a velmi rychle schnou.

Palomita
Ukecaná baba ;) 2441 příspěvků 05.09.18 20:43

Máme z Decathlonu obrovské osušky i ručníky a jsou fajn.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32520 příspěvků 05.09.18 20:44

Mám z decathlonu a super. Dávám ho klukovi na plavání a vozím ho s sebou pod stan.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 05.09.18 20:52

@Slečna Ferka Taky se přidávám mezi spokojené uživatele ručníků z Decathlonu :-)

zoretka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 05.09.18 20:52

Prcek teď také má plavání a má takovou tenčí klasickou froté osušku,dobře saje a není objemná a ani malá,do batůžku v pohodě…Speciální ručník pro mě také není,dokonce jsem ho dostala od kamarádky,ale mně je prostě nepříjemný a blbě se mi s ním utírá …A to pracuje ve sportisimu a hrozně ho chválila,jaký je to trhák…

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 05.09.18 20:54

My chceme po deckach, aby si nosili vetsi rucniky a vzdy musi dva (ne velkou osusku, ale rozumnou velikost, aby se mohli utrit a zabalit). Jeden do sprch a jeden si berou k bazenu.

Příspěvek upraven 05.09.18 v 20:56

Kelsey
Hvězda diskuse 44769 příspěvků 05.09.18 20:56

Rucniky beru vetsinou v Jysk nebo Ikee.

Jana206
Nadpozemská drbna 26494 příspěvků 05.09.18 21:04

Děti mají velke bambusove osusky Kiko,save,skladne. Každý svoji. Super byly i na koupaliště,chodíme pěšky a nechceme vypadat,jakobychom stehovali krám.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10092 příspěvků 05.09.18 21:07

A prosím, pošlete mi odkazy na to, co máte? Třeba co obnáší rychleschnoucí… @u­gluk

Jinak do toho Decathlonu kdyžtak vyrazíme o víkendu, v pátek holt ještě půjde s froté.

O tom, že by měli mít dva, naše pí uč nic neříkala.

ugluk
Hvězda diskuse 43087 příspěvků 05.09.18 21:14

@Slečna Ferka mám jich několik typů, ze značek už vyluštím jen Sea to Summit. Složení většinou polyamid s polyesterem, buď takové to klasické smyčkové mikrovlákno (Tek Towel) nebo takový úplně hladký povrch, jako kůže (Drylite), fungují všecky výborně. S Decathlonem neporadím, kupovala jsem je na Island v roce 2007 a to tady po žádném Decathlonu nebylo ani stopy :mrgreen: Ale bude to všecko podobné.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 05.09.18 22:58

Mám froté,ale slabší,jenom takovou nízkou smyčku,celkově je měkkej,stočí se do ruličky,žádnej tustej tvrdej froťák,ale ještě z výbavy,už se to asi ani nedělá,spíš se výrobci chlubí,že mají vysokou gramáž,takže tlustej,

Slečna Ferka
Extra třída :D 10092 příspěvků 05.09.18 23:28

Díky, zkusím něco vybrat. Snad to bude fungovat.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >