Pidiručník na plavání do školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 05.09.18 20:36
Pidiručník na plavání do školy

Dobrý večer,

chtěla bych poprosit o radu ohledně výbavy na plavání. Dcera začíná chodit se školou plavat a balím jí froté ručník - je to ale velké, a vím, že se dnes hodně nosí mikrovláknové ručníky.

Já s tím nemám dobrou zkušenost: jeden jsem kdysi měla (zdarma k nějakému krému či co), a měla jsem pocit, že když jsem se utřela, byla jsem stejně mokrá jako předtím. Mám ale podezžení, že by to mohlo být nekvalitním ručníkem.

Prosím, poradíte mi, kde jste třeba vy koupili ručník, nebo možná lépe osušku na plavání, kterým se dítě dobře utře, a přitom bude menší než froté? Buď to mikrovlákno, a nebo třeba i nějaký jiný materiál/typ?

Díky moc!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11202 příspěvků 05.09.18 20:39

Mám z decathlonu a super, mají různé velikosti, ty malé jsou za pár kaček.

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 05.09.18 20:41

Používám na cestování ručníky z Decathlonu. Uděláš z toho malý balíček, do batohu jako dělaný. Tvoje špatná zkušenost byla asi fakt vada materiálu reklamního ručníku. Jako při utírání je to jiný pocit, než do normální osušky :D ale že bych se cítila mokrá, to fakt ne. Plní účel a jsem s nimi naprosto spokojená.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44133 příspěvků 05.09.18 20:41

Já dávám pouze ty rychleschnoucí, pravda, nebyly zrovna za pár korun, ale zaberou minimum místa, sají špičkově (v případě nouze se do středního utřeme i dva dospělí) a velmi rychle schnou.

Palomita
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 05.09.18 20:43

Máme z Decathlonu obrovské osušky i ručníky a jsou fajn.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33651 příspěvků 05.09.18 20:44

Mám z decathlonu a super. Dávám ho klukovi na plavání a vozím ho s sebou pod stan.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64102 příspěvků 3 inzeráty 05.09.18 20:52

@Slečna Ferka Taky se přidávám mezi spokojené uživatele ručníků z Decathlonu :-)

zoretka
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 05.09.18 20:52

Prcek teď také má plavání a má takovou tenčí klasickou froté osušku,dobře saje a není objemná a ani malá,do batůžku v pohodě…Speciální ručník pro mě také není,dokonce jsem ho dostala od kamarádky,ale mně je prostě nepříjemný a blbě se mi s ním utírá …A to pracuje ve sportisimu a hrozně ho chválila,jaký je to trhák…

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 45114 příspěvků 05.09.18 20:54

My chceme po deckach, aby si nosili vetsi rucniky a vzdy musi dva (ne velkou osusku, ale rozumnou velikost, aby se mohli utrit a zabalit). Jeden do sprch a jeden si berou k bazenu.

Příspěvek upraven 05.09.18 v 20:56

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 45114 příspěvků 05.09.18 20:56

Rucniky beru vetsinou v Jysk nebo Ikee.

Jana206
Nadpozemská drbna 26759 příspěvků 05.09.18 21:04

Děti mají velke bambusove osusky Kiko,save,skladne. Každý svoji. Super byly i na koupaliště,chodíme pěšky a nechceme vypadat,jakobychom stehovali krám.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 05.09.18 21:07

A prosím, pošlete mi odkazy na to, co máte? Třeba co obnáší rychleschnoucí… @u­gluk

Jinak do toho Decathlonu kdyžtak vyrazíme o víkendu, v pátek holt ještě půjde s froté.

O tom, že by měli mít dva, naše pí uč nic neříkala.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44133 příspěvků 05.09.18 21:14

@Slečna Ferka mám jich několik typů, ze značek už vyluštím jen Sea to Summit. Složení většinou polyamid s polyesterem, buď takové to klasické smyčkové mikrovlákno (Tek Towel) nebo takový úplně hladký povrch, jako kůže (Drylite), fungují všecky výborně. S Decathlonem neporadím, kupovala jsem je na Island v roce 2007 a to tady po žádném Decathlonu nebylo ani stopy :mrgreen: Ale bude to všecko podobné.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 05.09.18 22:58

Mám froté,ale slabší,jenom takovou nízkou smyčku,celkově je měkkej,stočí se do ruličky,žádnej tustej tvrdej froťák,ale ještě z výbavy,už se to asi ani nedělá,spíš se výrobci chlubí,že mají vysokou gramáž,takže tlustej,

Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 05.09.18 23:28

Díky, zkusím něco vybrat. Snad to bude fungovat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >