Reklama

Sluchátka a přehrávač pro školačku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krtek93
Neúnavná pisatelka 17245 příspěvků 01.09.18 10:32
Sluchátka a přehrávač pro školačku

Dcerka poslední dobou moc ráda poslouchá písničky z youtube nebo v autě z rádia. Na dovolené navíc zahlídla velký sluchátka s nějakým vyloženě holčičím motivem. Tak mě napadlo, že by to byl fajn dárek k Vánocům, nějaký MP3 přehrávač a sluchátka. Nemáte někdo tip na konkrétní výrobky? Přehrávač aby zvládla obsluhovat a sluchátka aby se jí líbily? V zimě jí bude osm.

Reklama

Reakce:

Jasmina81
Kecalka 169 příspěvků 01.09.18 10:44

Syn přehrávač zatím nemá, poslouchá z tabletu nebo z mobilu, taky YouTube :lol: má 9 sluchátka jsme kupovali aby byli aspoň trochu kvalitní a byly pohodlne na uších, má JVC staly asi 2000 a jsou bezdrátové :palec:

Marselkal
Povídálka 32 příspěvků 01.09.18 10:45

Jedna možnost je pořídit rovnou telefon (já ho měla od 6 takže v osmi v tom nevidím problém, na druhou stranu chápu, pokud ještě pořizovat nechcete), nejlepší přehrávač je iPod avšak cena je vysoko. Většina mp3 má tři jen pár tlačítek a obsluha je velmi jednoduchá. Ze sluchátek bych možná volila Sony (nevím vzory, ale kvalita zvuku je výborná, já je mám několik let, tahám je v kabelce, nebo tenkrát ještě do školy mezi učebnicemi a stále hrajou) Ale dají se sehnat noname sluchátka třeba se vzorel hallokitty. Určitě bych nekupovala beats sluchátka, jsou předražena a zvuk nic moc. Moc jsem nepomohla, chtělo by to více kritérií ;)

krtek93
Neúnavná pisatelka 17245 příspěvků 01.09.18 10:58

Telefon - ona by chtěla, my nechceme. Aź dostane telefon, bude to proto, že potřebuje komunikovat, ne hrát nebo poslouchat hudbu (v ideálním případě). Zatím ji vodíme do školy, ze školy, sama nikdy není, takže telefon zatím prostě ne.

Sluchátka - samozřejmě aby zvuk byl pokud možno kvalitní, ale 2000 jsou vážně moc :) Celkově to beru spíš jako hračku, nechci říct, že na kvalitě nezáleží, ale netušim, jestli to bude mít úspěch a bude to používat, bylo by to úplně překvapení, tak aby to nebylo vyloženě za tisíce. Jo, a nemyslim ty „pecky“ do uší, to je mně samotný nepohodlný, myslim takový ty „otíkovský“ :mrgreen: A přehrávač - tam jde asi opravdu jen o to, aby se dal jednoduše ovládat. Nějaká vyloženě detská, líbivá verze jestli se nedělá? :think:

P4ja
Kelišová 5332 příspěvků 01.09.18 11:01

No, zase bych asi neinvestovala hafo peněz do sluchátek, která bude někam vozit. Může je ztratit atd. Já mám na cesty deklíky od Sony, ale typ už nevím a malou mp3 taky od sony. Vyloženě jen na přehrávání.
Jinak na doma si myslím, že je lepší věž, co zvládne mp3. Resp taková, kam strčíš USB a hraje to. Na co ničit uši ještě doma.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17245 příspěvků 01.09.18 11:14
@P4ja píše:
No, zase bych asi neinvestovala hafo peněz do sluchátek, která bude někam vozit. Může je ztratit atd. Já mám na cesty deklíky od Sony, ale typ už nevím a malou mp3 taky od sony. Vyloženě jen na přehrávání.
Jinak na doma si myslím, že je lepší věž, co zvládne mp3. Resp taková, kam strčíš USB a hraje to. Na co ničit uši ještě doma.

Ne, hafo peněz fakt investovat nechci. Spíš hledám něco, čim jí překvapim a udělám radost, počítám s tim, že by poslouchala hlavně doma. A i proto, že je schopná si svojí oblíbenou písničku pustit desetkrát za sebou - to už je pak o tom, co se rozhodneme (ne)ničit, jestli její uši, nebo nervy zbytku rodiny :mrgreen:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17245 příspěvků 01.09.18 11:35

Jsme zjistili, že jednu nepoužívanou MP3 možná máme doma, takže možná bude stačit pořídit ty sluchátka :)

P4ja
Kelišová 5332 příspěvků 01.09.18 12:20

@krtek93 Tak u mě opravdu ty uši. Když vidím, jak jsou děcka ve škole hluchá.

Havlova
Povídálka 31 příspěvků 01.09.18 13:43

@krtek93 Dcera (13) má z Lidlu přes jejich e-shop, stály cca 500, jsou bezdrátová a zní docela dobře. Mají i barevná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama