Piercing - dírka

Anonymní
18.12.19 07:51

Piercing - dírka

Zdravím, nechala jsem si před 2 dny udělat piercing do rtu. Prý ho nemám aspoň 2 měsíce vyndavat, když ho teď vyndam, zaroste? Bude tam dirka /jizva? A pokud si ho nechám, a třeba za půl roku ho chtít nebudu a bude tam dirka, může mi např na chirurgii to sesit? Nebo se musí na plastiku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7540
18.12.19 08:00

Logicky čerstvá dírka zaroste, může po ní být jizva, stará dírka, už ohraničeká nesroste…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 08:00

Nevyndavala bych, je to cerstva rana, zaroste velmi rychle a mozna pak pomuze laser, ale ja tam mam malinkatou jizvicku, milimetr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
18.12.19 08:05

Ja mela kdysi davno propichlej ret (12 let?), po cca ctvrt roce jsem to vytahla, dodnes to pri blizsim zkoumání jde poznat. Je tam prtava jizvicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 08:05

@Luucanam123 já právě ten piercing nechci, proto se ptám, jestli to sroste, mám ho dva dny, jizva mi nevadi

• Nahlásit
  • Citovat
18.12.19 08:08
Asi ti nekdo rekl, ze se mu to nelibi vid? A tobe se to libi? Nebo proc sis ho nechala udelat? Rid se sama sebou, nenech se ovlivnit ostatnimi. Pokud ho ale nechces, proste vyndej, osetri desinfekci a nech to byt.
@Anonymní píše:
@Luucanam123 já právě ten piercing nechci, proto se ptám, jestli to sroste, mám ho dva dny, jizva mi nevadi
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
436
18.12.19 08:12

Pokud ho tam nechces a vytahnes ho hned, tak si myslim ze ti tam zustane jizva. Ja mela ve rtu asi 2-3 roky, zevnitr rtu mi dirka krasne zarostla, z venku bouhzel ne a ano, jde to videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 08:15

@Mikea a dá se s tím pak něco dělat? Chirurgie nebo plastika?

• Nahlásit
  • Citovat
23560
18.12.19 08:40

Taky znam v okoli maminy, co jim jizvy po tom zustaly. Nelibi se mi to. Skoda, ze sis to nechala pichnout.Ja si pichla dve nove dirky na uchu a ta vrchni zarostla bez jizvicky, ta prostredni jde videt.Sice malo, ale jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
436
18.12.19 08:41
@Anonymní píše:
@Mikea a dá se s tím pak něco dělat? Chirurgie nebo plastika?

To nevim, nezjistovala jsem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
18.12.19 08:50

Dvakrat mer a jednou rez holka. zalezi kde to mas, ale znam holky, co vytahly madonnku a maj tam proste diru a vypada to priserne.mam ji teda taky uz nejakej rok ale neplanuji to vytahnout.ja mam i jizvu na jazyku po vytazeni piercingu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
18.12.19 08:51

Já nevím, ale asi jako čerstvý to zařiďte, abys neměla jizvu tak si to hodně než nějaký olejickem nebo je dobrá mysticky na jizvy mě pomohla po cs že jizvu nemám moc vidět teda spíš skoro vůbec.
No a po půl roce? To nevím. Já nenosí náušnice od svých 10 let a do teď dírky mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 08:54

Vyndej hned a domluv si někde laser na lepší zhojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11224
18.12.19 09:13

Zůstala mi jizvička, ale vidím ji fakt jen hodně zblízka.. Jinak to v běžným provozu nějak není poznat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
18.12.19 12:03

Čím dříve to vyndáš, tím lépe se to zhojí a bude to méně viditelné. Zacelené dírky po piercingu tam prostě zůstanou, i když piercing vyndáš. Nebo začnou postupně zarůstat, ale zůstane tam takový důlek.
2 měsíce jsou docela málo, nechala bych to tam co nejdéle, pokud teda nechceš piercing rušit. Já mám v uchu piercing neměněný od nastřelení asi rok a půl a ještě mu klidně tak rok dám, ale chrupavka je něco jiného, než měkké tkáně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama