Ubytování v Praze - dárkový pouzkaz

18.12.19 00:01

Ubytování v Praze - dárkový pouzkaz

Ahoj holky,
potřebovala bych prosím poradit. Ráda bych koupila dárkový poukaz - ubytování pro dvě osoby na dvě noci někde v Praze v blízkosti metra. Cenově do 2.500,– kč / 2 osoby / 2 noci. Nemáte prosím někdo osvědčené ubytování? Jelikož je to dárek, tak aby byl pokoj čistý, vč. parkování. Hledám už několik hodin, ale stále nemůžu nic najít. Vím, že nejjednodušší způsob je booking, ale nevím, jak to mají s vouchery, raději bych konkrétní ubytování - hotel, penzion.
Díky moc za každý tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2898
18.12.19 00:13

https://www.slevomat.cz/…ani-i-saunou jezdime opakovane sem. Parkovani v cena, metro pres silnici. Hotel cisty, hezke pokoje, vyborne snidani. V hotelu je bowling.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 01:38
@Katka II píše:
Ahoj holky,
potřebovala bych prosím poradit. Ráda bych koupila dárkový poukaz - ubytování pro dvě osoby na dvě noci někde v Praze v blízkosti metra. Cenově do 2.500,– kč / 2 osoby / 2 noci. Nemáte prosím někdo osvědčené ubytování? Jelikož je to dárek, tak aby byl pokoj čistý, vč. parkování. Hledám už několik hodin, ale stále nemůžu nic najít. Vím, že nejjednodušší způsob je booking, ale nevím, jak to mají s vouchery, raději bych konkrétní ubytování - hotel, penzion.
Díky moc za každý tip.

Naproti, kde bydlím, je hotel Duo. Jezdí tam zájezdy, cizinci, prostě zájem zřejmě je, protože fungují už snad dvacet nebo třicet let. Žádný hluk odtamtud slyšet není. Je to ale na sídlišti ale u metra. Do centra je to 15 minut metrem. Jaké to tam je, nevím, jen jsem měla jednou možnost nahlédnout a líbilo se mi to. Tak zkus kouknout na http://www.hotelduo.cz/default-cs.html Raději anonymně, nemusí tu každý vědět, kde bydlím.

• Nahlásit
  • Citovat
1573
18.12.19 02:02

Na dve noci v praze aby to za neco stalo a nebyl to jen pokoj, ale byla v hotelu treba restaurace, wellness tak je to maly rozpocet, pokud chteji hotel jen na prespani a pak chodit po pamatkach tak takove hotely vouchery nedelaji, jen si to booknes online, a to muzu doporucit hotel Michle cca za 15 min tramvaji na vaclavaku, hotel Otar, Hotel Pyramida (tam je bazen)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
18.12.19 05:31

Najít ubytování (třeba i na booking), vytisknut „poukaz“ i s odkazem na doporučené ubytování. Zbytek si případně doplatí. Anebo pojedou úplně jinam, kam budou chtít.

Kdysi jsem to udělala podobně, jeli do stejné oblasti, ale ubytovali se jinde - kde to bylo ještě levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2898
18.12.19 05:40
@Anonymní píše:
Naproti, kde bydlím, je hotel Duo. Jezdí tam zájezdy, cizinci, prostě zájem zřejmě je, protože fungují už snad dvacet nebo třicet let. Žádný hluk odtamtud slyšet není. Je to ale na sídlišti ale u metra. Do centra je to 15 minut metrem. Jaké to tam je, nevím, jen jsem měla jednou možnost nahlédnout a líbilo se mi to. Tak zkus kouknout na http://www.hotelduo.cz/default-cs.html Raději anonymně, nemusí tu každý vědět, kde bydlím.

Na ten sem vys davala odkaz. Je super. My tam byli uz 4× :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama