Piercing na straně nosu

Anonymní
25.2.21 11:38

Piercing na straně nosu

Dobrý den
Až se otevřou piercingové studia atd., tak bych chtěla na piercing do nosu na straně. Má někdo a ním zkušenosti? Jak dlouho se hojí? Čím ho čistit? Z jakého materiálu a jaký tvar mám mít jako 1. po aplikaci? Jakou například mastičku na to koupit…
Byla bych moc vděčná za vaše rady a tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7517
25.2.21 11:38

Tohle všechno ti má říct člověk, co ti to bude dělat. Pokud neřekne, tak to není ten správný člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63028
25.2.21 11:46

Na začátek se dává vždy volná pecka, já si dávám umělou hmotu, líp se mi to hojí. Jinak se čistí jen solnym roztokem, počítej tak 3 měsíce do úplného zhojeni. Ale tohle vše to řeknou ve studiu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
25.2.21 11:53

Rekne ti piercer. Všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4611
25.2.21 12:14
@Anonymní píše:
Dobrý den
Až se otevřou piercingové studia atd., tak bych chtěla na piercing do nosu na straně. Má někdo a ním zkušenosti? Jak dlouho se hojí? Čím ho čistit? Z jakého materiálu a jaký tvar mám mít jako 1. po aplikaci? Jakou například mastičku na to koupit…
Byla bych moc vděčná za vaše rady a tipy.

Pred hodne lety byla mamku po operaci na neuro se slecnou, ktere se po piercinku v nose tam dostala plisen ktera se sirila museli ji vyrezat kus tvare..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63028
25.2.21 13:47
@lilith1 píše:
Pred hodne lety byla mamku po operaci na neuro se slecnou, ktere se po piercinku v nose tam dostala plisen ktera se sirila museli ji vyrezat kus tvare..

Tomu nevěřím :think: sama mám v xichtu 7 ks.. A všichni moji přátelé podobně, navíc mám kámoše Piercery a tohle se fakt nikdy nikomu nestalo.. Slečna musela mít jiný problém, nebo byla prasátko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
25.2.21 20:47

Musim rict, ze ja touzila po piercingu v nose od 14 let, nakonec jsem se odhodlala v 21 letech, mam ho dodnes, ale prekvapilo me, ze se strasne dlouho hojil ten vpich a dost to bolelo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat