Jakou nejoriginalnější výmluvu, jste použili?

Anonymní
24.2.21 23:25

Jakou nejoriginalnější výmluvu, jste použili?

Jakou nejoriginalnější výmluvu, jste použili, když se vám nechtělo do práce? :D :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
24.2.21 23:44

Partner mi vyprávěl, že když měl nějakou schůzku, tak přišel o nějakou chvíli později. Všichni už usazení a on jen: „Pardon, žena měla ovulaci.“ Přítomné dámy měly celkem pochopení. :D

• Citovat
  • Nahlásit
2767
24.2.21 23:54

Nebyla to tedy vymluva, protoze se to opravdu stalo. Dobyval se nam do baraku pitbul. Cekali jsme za vraty 3, nez ho to omrzelo a sel vrcet jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
25.2.21 00:03

Do práce ne, ale jednou jsem se hodně opozdila ráno na první hodinu na SŠ, omluvila jsem se za pozdní příchod s tím, že dnes ráno mne výjimečně vezl do školy tatínek. Učitelka chápavě pokývala hlavou. :P Spolužačce zase pravidelně utíkal při ranním venčení pes. 🐕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
965
25.2.21 00:04

Reakce na ockovani na brisni tyfus a zloutenku. Jelikoz bylo preockovani bylo mi zle i priste :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8722
25.2.21 00:18

Nešla jsem do práce, protože na mě spadly balkonové dveře (okno). To se fakt stalo. Ráno jsem je šla zavřít, nž jsem šla do práce, v tu chvíli se vyviklal horní šroub a spadly. Doma jsem zůstala, aby nás nevykradli. Asi mi to nikdo nevěřil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5205
25.2.21 00:32

Tornádo

naší vsí se přehnalo tornádo, v červenci, kdysi

nalilo mi do motoru auta kubík vody, vytrhalo dráty a nejezdily ani vlaky ani to auto…

regulérní tornádo, nikdo mi to nevěřil

ale ono TAM fakt było

8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
25.2.21 01:11

Mě se jednoho krásného už skoro letního dne stalo, že jsem do školy (třetí roční SŠ) odešla v letních šatech, ale bez podprsenky. :lol: Pořád jsem přemýšlela, co jsem doma zapomněla, zjistila jsem to až na zastávce autobusu. :lol: V tu chvíli jsem zjistila, že je mi „všechno“ vidět. :lol: Takže jsem se samozřejmě vrátila domů a „chybu“ napravila… No samozřejmě jsem díky tomu přišla až na třetí hodinu, ale vůbec mě nenapadlo vymyslet po cestě nějakou výmluvu, takže jsem plácla první blbost, co mě napadla. Chovali jsem doma papoušky, tak mě nenapadlo nic lepšího, než před všemi prohlásit, že mi otevřeným oknem na zahradu uletěl pták. :zed: :lol: Ještě k tomu byla zrovna biologie, kde se probírala rozmnožovací soustava…Prostě nádherný trapas. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18369
25.2.21 05:30
@Borrealis píše:
Tornádo

naší vsí se přehnalo tornádo, v červenci, kdysi

nalilo mi do motoru auta kubík vody, vytrhalo dráty a nejezdily ani vlaky ani to auto…

regulérní tornádo, nikdo mi to nevěřil

ale ono TAM fakt było

8o

Já ti věřím, zažila jsem v Litovli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
25.2.21 06:32

Tak já se taky přidám. Bohužel to nebyla výmluva ale stalo se to. Jeden den po práci jsem šla na sběr jahod. Sbírala jsem pro skoro celou rodinu takže 2 přepravky. A jak jsem byla celou dobu predklonena a měla natáhlé nohy a posouvala přepravu v předklonu, tak jsem si brutálně natáhla šlachy. A přední stranu stehen namohla z dřepu u jahod. No druhý den jsem měla jít do práce ale nemohla jsem chodit. Sotva jsem si došla na záchod. Ještě teď se mi v práci smějí a každý rok prosí, jestli bych mohla vynechat jahodovou sezónu. A jahody si nemohla spíš koupit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16046
25.2.21 06:56

Prace ne, škola. Přišla jsem pozde o zhruba 3hodiny.
Ve dveřích se ucitelka ptá a ja říkám vlak smetl autobus, několik mrtvých.. bohužel to byla pravda. Zablokovalo to spoj, který jsem potřebovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2559
25.2.21 07:17
@tulipán píše:
Nešla jsem do práce, protože na mě spadly balkonové dveře (okno). To se fakt stalo. Ráno jsem je šla zavřít, nž jsem šla do práce, v tu chvíli se vyviklal horní šroub a spadly. Doma jsem zůstala, aby nás nevykradli. Asi mi to nikdo nevěřil.

Já jsem jednou nedorazila do práce, protože mi nešlo zatáhnout okno u auta :lol: takže jsem se hned u práce zase otočila a jela do opravny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
25.2.21 07:37

Nedojela jsem do práce, protože jsem měla v autě pavouka a ten parchant někam zalezl. Naštěstí kolegové věděli, že mám šílenou fobii a bylo jim jasný, že do toho auta nevlezu… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat