Piersing v bradavce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 06:16
Piersing v bradavce

Dobry den, chtěla jsem se zeptat. Mam takovy problem. Pred par lety jsem si nechavala delat piersing do bradavky. Nyn cekam miminko a zvetsili se mi prsa. Zadny problem jsem ale nezaznenala, až pri vcerejsi sprše, jsem si vsimla, ze piersing s kulickou na jedne strane zmizel dovnitr bradavky. Ted jej nemohu dostat ven. Jde to nejak resit? Stalo se to nekomu? Děkuji…

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5147 příspěvků 2 inzeráty 02.05.19 07:23

Do kdy si tu ozdobu tak chtela mit? Necekala jsi, ze s tim budes i kojit, ze ne? :oops: :mrgreen: proste ho vytahni a uz nedavej. Zvetsuje se prso, dvorec, bradavka…

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1609 příspěvků 02.05.19 07:47

Taky jsem měla, ale vyndala jsem tedy okamžitě při zjištění tehu. Jestli ti zmizela jedná kulička, tak druhá je venku, ne? Zkus tu zmizelou chytit a odšroubovat tu viditelnou, abys to pak protáhla ven (směrem za tou zmizelou). Nebo poprosit partnera, ať ti pomůže, ty drž bradavku, a on ať šroubuje. Rozhodně vyndat

Příspěvek upraven 02.05.19 v 08:28

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 02.05.19 07:48
@Anonymní píše:
Dobry den, chtěla jsem se zeptat. Mam takovy problem. Pred par lety jsem si nechavala delat piersing do bradavky. Nyn cekam miminko a zvetsili se mi prsa. Zadny problem jsem ale nezaznenala, až pri vcerejsi sprše, jsem si vsimla, ze piersing s kulickou na jedne strane zmizel dovnitr bradavky. Ted jej nemohu dostat ven. Jde to nejak resit? Stalo se to nekomu? Děkuji…

Doporučuji všem: nedělat nic, co neumím správně napsat.

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 02.05.19 07:59
@AlphaOmega píše:
Doporučuji všem: nedělat nic, co neumím správně napsat.
:palec: :pankac:
Váš příspěvek
Reklama