Tělísko Jaydess - otěhotnění 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 22:13
Telisko Jaydes otěhotnění 2019

Krásný večer holky, ženy :)
Mám jeden dotaz, nejsem v tom moc zběhlá. V září minulého roku jsem si nechala dat telisko Jaydes. Každý měsíc jsem měla menstruace přesně na den. Teď mám už 11 dni zpoždění. Bolí mě prsa, jim jak protrzena a hrozně mi všechno v okolí smrdí. 8o v pondělí jsem byla na ultrazvuku, kde mi doktor řekl, ze telisko je tam v pohodě a nepohnulo se, ze nemám ani sliznici nějak zvětšenou. Ze je to v pořádku. Ale :lol: dělala jsem si tehotensky testy. Dva byly negativní a jeden byl slabé pozitivní. Tak mám takovou otázku. Kdy nejdříve jde na ultrazvuku vůbec vidět jestli je žena těhotná? Muže to vidět takto brzo na 100%? Kdy prvně vůbec to jde vidět 100% na těhotenským testu? Na krev mi říkal ze to je zbytečné. Ze na ultrazvuku nic nevidí. Jsem z toho už unavená. Máme v plánu cestu do zahraničí na delší dobu a už mám z toho hlavu jak pátrací balon 8o

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15887 příspěvků 01.05.19 23:32
@Anonymní píše:
Krásný večer holky, ženy :)
Mám jeden dotaz, nejsem v tom moc zběhlá. V září minulého roku jsem si nechala dat telisko Jaydes. Každý měsíc jsem měla menstruace přesně na den. Teď mám už 11 dni zpoždění. Bolí mě prsa, jim jak protrzena a hrozně mi všechno v okolí smrdí. 8o v pondělí jsem byla na ultrazvuku, kde mi doktor řekl, ze telisko je tam v pohodě a nepohnulo se, ze nemám ani sliznici nějak zvětšenou. Ze je to v pořádku. Ale :lol: dělala jsem si tehotensky testy. Dva byly negativní a jeden byl slabé pozitivní. Tak mám takovou otázku. Kdy nejdříve jde na ultrazvuku vůbec vidět jestli je žena těhotná? Muže to vidět takto brzo na 100%? Kdy prvně vůbec to jde vidět 100% na těhotenským testu? Na krev mi říkal ze to je zbytečné. Ze na ultrazvuku nic nevidí. Jsem z toho už unavená. Máme v plánu cestu do zahraničí na delší dobu a už mám z toho hlavu jak pátrací balon 8o

Rozhodně už by něco viděl. Nebo by byla zvýšená sliznice. Mně se druhá čárka objevila hned povynechání MS.

Modrásek modrý
Povídálka 19 příspěvků 02.05.19 00:22

Ale u Jaydess nemusíš vůbec menstruovat - vygoogli si příbalový leták…
Jaydess pravděpodobně ovlivní Vaši menstruaci. Může změnit Váš menstruační cyklus tak, že budete špinit (krvácení v malé míře), zkrátí nebo prodlouží menstruační interval, Vaše krvácení bude slabší
nebo silnější nebo nebudete krvácet vůbec.
Můžete krvácet nebo špinit mezi jednotlivými menstruacemi, zvláště během prvních 3 až 6 měsíců.
V některých případech může být ze začátku krvácení silnější než obvykle.
Celkově však budete postupně každý měsíc pozorovat snížení krvácení a snížení počtu dnů krvácení.
Některé ženy přestanou menstruovat úplně.
Vlivem působení hormonu dochází k potlačení nárůstu děložní sliznice během měsíce, tím pádem
nemá co odcházet v podobě menstruace. To nezbytně neznamená, že u Vás nastala menopauza nebo že jste těhotná. Vaše vlastní hormonální hladina obvykle zůstává normální.
Po vyjmutí systému by se Vaše menstruace měla navrátit k normálu.
To jste s lékařem neprobirali před zavedenim?
Jinak, pro Tvůj klid, nech si udělat test z krve, klidně jako samoplatce kdekoliv v laboratoři, pokud se gynekolog zdráhá.

Maslemaslicka
Nováček 1 příspěvek 02.05.19 07:24

@Modrásek modrý
Dekuji za info. Vím, ze po určitě době muže menstruace vymizel úplně. Ale myslela jsem, ze to bude postupně. Já jsem naopak měla teď předešlé ms silné a trvalo dlouho a najednou nic. Proto mě to překvapilo :)

Váš příspěvek
Reklama