Termín porodu leden 2020

192
1.5.19 21:09

Termín porodu leden 2020

Ahoj holky, už se tu najdou nějaké z vás, které teď někdy zjistily // že jsou těhotné a tudíž budou mít rodit v lednu 2020? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12657
1.5.19 21:11

Mozna ja, pokud tehotenstvi bude prosperovat, tak zacatkem ledna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20544
1.5.19 21:13
@warita píše:
Mozna ja, pokud tehotenstvi bude prosperovat, tak zacatkem ledna.

Gratuluju a držím pěsti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
1.5.19 21:23
@pe-terka píše:
Gratuluju a držím pěsti :kytka:

co ty tady, jses tehotna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20544
1.5.19 21:51
@warita píše:
co ty tady, jses tehotna?

viděla jsme tě v odkazech zboku a vím, že jste plánovali - tak jsme to rozklikla, baba zvědavá :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
1.5.19 22:02
@pe-terka píše:
viděla jsme tě v odkazech zboku a vím, že jste plánovali - tak jsme to rozklikla, baba zvědavá :P

tak snad to tentokrat vyjde :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20544
1.5.19 22:23
@warita píše:
tak snad to tentokrat vyjde :mrgreen:

musí :palec: :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.19 22:56

No, možná se přidám do klubu. Včera na testu slabý duch. Budu testovat zase zítra, uvidíme, jestli bude sílit. Manžel tomu pořád nechce věřit. Na žádné duchy nevěří :mrgreen: takže dokud nebude dálnice jak hrom, tak doma zatím děláme jako že nic. Jinak termín by vycházel na 4.1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
1.5.19 23:01

Já bych měla TP 7.12. Snažili jsme se asi 7 měsíců, čárky jsou zatím :palec: tak snad vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.19 17:29

@Queen K podle MS bych měla 29.12, podle ovu 4.1. K doktorce jdu za týden v pátek :) snad bude vše v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
3.5.19 09:47

Velmi opatrně se přidávám i já, poslední MS byla 1.4. a od pondělí pozitivní TT, které sílí, ale slabě špiním, a za poslední rok je to třetí těhotenství a předchozí dopadly špatně (nevyvíjejicí se tehu a revize a pak mimoděložní) tak teď už to prostě musí dopadnout dobře :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
3.5.19 09:57
@Nomo7 píše:
Velmi opatrně se přidávám i já, poslední MS byla 1.4. a od pondělí pozitivní TT, které sílí, ale slabě špiním, a za poslední rok je to třetí těhotenství a předchozí dopadly špatně (nevyvíjejicí se tehu a revize a pak mimoděložní) tak teď už to prostě musí dopadnout dobře :oops:

Drzim palce.

U mne posledni menzes 29.3. Nejsem si tim uplne jista, taky to mohlo byt 30.3. Ja si to nezapisuju.

Test mam pozitivni, ale ne nejak uzasne. Carka se v ranni moci objevuje relativne rychle a test se vybarvi na takovou stredne intenzivni barvu. A takto to zustava uz 3 den po sobe, neregistruju zadne sileni. Z odpoledni moci je to takove nemastne neslane, carka naskoci, ale je o poznani slabsi a necha se chvilku premlouvat.

Mam bohuzel spatne zkusenosti se ZT. Posledni tehu jsem mela minuly rok v lednu. To odeslo velmi rychle bohuzel. Ale tam to bylo jasne docela rychle, protoze mi test slabl. Ted neslabne, ale taky nesili.

Jak intenzivni mate na testu carku vy holky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.5.19 10:08

Ahoj, taky se přidávám :mavam:. Dnes bych měla být 5+2 podle PM. Snad tentokrát bude všechno ok, v prosinci jsem měla ZT s kyretáži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
3.5.19 10:12
@barboravon píše:
Ahoj, taky se přidávám :mavam:. Dnes bych měla být 5+2 podle PM. Snad tentokrát bude všechno ok, v prosinci jsem měla ZT s kyretáži.

tak ta je krasne tmava. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
3.5.19 10:29

@warita No v pondělí byla čárka slaboučká, úterý silnější a včera o něco silnější… přikládám tu poslední ;) ze 4+3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama