Piha na pupíku, najednou zvláštní výrůstek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.18 01:11
Piha na pupiku

Zdravim ;) mam dotaz uz od narozeni mam opravdu zvlastni pihu velkou a je pres pupik… mamka mi tvrdi ze je to zbytek pupecni snury ze ji to tak tvrdili doktori ze to zmizi ale mam to proste dodnes. Byla jsem s tim nekolikrat u kozni a vse dobry ale ted mi opravdu najednou pres noc na ni narostla dalsi piha nebo takhle nevim jestli se to da nazvat primo pihou proste takovy svetle hledy vyrustek ktery je i docela pruzny… vsimla jsem si toho az ted no a jsem docela v soku… mam zajit hned zitra ma pohotovost nebo to nechat na pondeli? Tohle jsem fakt nikdy nevidela

Reakce:

alilauter
Kecalka 231 příspěvků 24.03.18 03:49

Ahoj, já jsem samá piha a pár fakt dost zvláštních. Jednu mam jak ty popisujes už dlouho a nic ( u kožní jsem. každý rok na prevenci). Takže bych neplasila a objednala se až v týdnu. Držím palce

vokishka
Extra třída :D 12759 příspěvků 24.03.18 06:15

Na pohotovosti by s tim stejne nic neudelali. Sla bych v pondeli ke kozni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >