Piha na pupíku, najednou zvláštní výrůstek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.03.18 01:11
Piha na pupiku

Zdravim ;) mam dotaz uz od narozeni mam opravdu zvlastni pihu velkou a je pres pupik… mamka mi tvrdi ze je to zbytek pupecni snury ze ji to tak tvrdili doktori ze to zmizi ale mam to proste dodnes. Byla jsem s tim nekolikrat u kozni a vse dobry ale ted mi opravdu najednou pres noc na ni narostla dalsi piha nebo takhle nevim jestli se to da nazvat primo pihou proste takovy svetle hledy vyrustek ktery je i docela pruzny… vsimla jsem si toho az ted no a jsem docela v soku… mam zajit hned zitra ma pohotovost nebo to nechat na pondeli? Tohle jsem fakt nikdy nevidela

Reklama

Reakce:

alilauter
Stálice 88 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 03:49

Ahoj, já jsem samá piha a pár fakt dost zvláštních. Jednu mam jak ty popisujes už dlouho a nic ( u kožní jsem. každý rok na prevenci). Takže bych neplasila a objednala se až v týdnu. Držím palce

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11041 příspěvků 24.03.18 06:15

Na pohotovosti by s tim stejne nic neudelali. Sla bych v pondeli ke kozni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama