Piha na pupíku, najednou zvláštní výrůstek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.03.18 01:11
Piha na pupiku

Zdravim ;) mam dotaz uz od narozeni mam opravdu zvlastni pihu velkou a je pres pupik… mamka mi tvrdi ze je to zbytek pupecni snury ze ji to tak tvrdili doktori ze to zmizi ale mam to proste dodnes. Byla jsem s tim nekolikrat u kozni a vse dobry ale ted mi opravdu najednou pres noc na ni narostla dalsi piha nebo takhle nevim jestli se to da nazvat primo pihou proste takovy svetle hledy vyrustek ktery je i docela pruzny… vsimla jsem si toho az ted no a jsem docela v soku… mam zajit hned zitra ma pohotovost nebo to nechat na pondeli? Tohle jsem fakt nikdy nevidela

Reklama

Reakce:

alilauter
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 03:49

Ahoj, já jsem samá piha a pár fakt dost zvláštních. Jednu mam jak ty popisujes už dlouho a nic ( u kožní jsem. každý rok na prevenci). Takže bych neplasila a objednala se až v týdnu. Držím palce

vokishka
Extra třída :D 11539 příspěvků 24.03.18 06:15

Na pohotovosti by s tim stejne nic neudelali. Sla bych v pondeli ke kozni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama